Treść opublikowana przez Jarek882
-
Słaby nawiew przy 140km.h
Klapa dławienia v71 za schowkiem pasażera po prawej stronie silniczek najbliższy grodzi.
-
Słaby nawiew przy 140km.h
Problem rozwiązany. wymieniłem potencjometr i nawiew jest cały czas przy większych prędkościach
-
Wymiana przedniej szyby
Nie mam żadnego czujnika także przemyśle to.
-
Wymiana przedniej szyby
Cześć moja przednia szyba dostała kamieniem i zastanawiam się czy brać ori uzywke w dobrym stanie czy nową nordglass za 370 zł z montażem? Ma ktoś nordglass i czy może się wypowiedzieć o tej firmie? Czytałem na forum trochę że szybko się rysuje i zniekształca obraz ale posty były sprzed 3 lat więc może coś się zmieniło?
-
[B6 AVF] Czy zużyta turbina może zwiększać spalanie ?
Zazwyczaj jak turbo jest na wykończeniu tzn. przeładowuje to wchodzi w tryb awaryjny i samochód jest muł.
-
Słaby nawiew przy 140km.h
Mam problem w swojej b6 z nawiewem przy 140km.h nawiew jest bardzo słaby jak zwolnie nawiew działa okej. Miał ktoś taki przypadek? Wymieniłem 3 klapy po lewej stronie za schowkiem pasażera ale problem jest nadal. Która z klap steruję powietrzem na wnętrze? V71 czy v113?
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
Dzięki[emoji106] Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
Moge kupić obojętnie jaki czy nie będzie pasować? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
Musze wymienic dwa silniczki u siebie. Z jakich szukać aut żeby pasowały do b6? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Drgania na pedale sprzęgła. Dwumas czy coś jeszcze innego ?
Niestety ale raczej to dwumas
-
Nokiany V made in Russia
Dokładnie mam to samo w nokianach wrg2. popękane boki opony i tez są made in russia. Opony 5 letnie. Dobrze że zauważyłem to w miarę szybko poleciały już na śmietnik
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
A4 Avant AVF ośka program na 160ps/390nm koła lato 225/40/18. Spala 6.1l/100km. Jazda dynamiczna około 170km/h większość autostrady 331 tyś na budzkiu
-
Polecane opony zimowe
Tzn ?
-
Polecane opony zimowe
Ja zastanawiam się nad dębica frigo hp2 czy rozmiar 215 50 17 bedzie dobry do b6 z napędem na przód ? czy jakiegoś innego rozmiaru szukać ?
-
[B6 ALL TDI] Walka z wyciekami w 1.9tdi ... ?
Może cieknie przez uszczelkę pod głowicą ? Gdyby tam ciekło pod obejmą to zapewne nie miałbyś cisnienia oleju i wywaliłoby olej w momencie.
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
Ma ktoś może namiary na materiał podobny do s line w b6 aby nie różnił się jakoś bardzo ?
-
Rozbieganie silnika
Na Twoim miejscu nie otwierałbym maski bo może się okazać że dostaniesz rozgrzaną korbą po piszczelach ewentualnie czymś w twarz. Najważniejsze to zachować spokój i jedynym najrozsądniejszym sposobem to ręczny sprzęgło i najwyższy bieg i strzał ze sprzęgła, najwyżej będzie do wymiany dwumas ze sprzęgłem a nie silnik z osprzętem
-
Czujnik G62 gdzie kupić ori ?
Witam! Zaczęło się robić chłodno i zauważyłem że kontrolka od świec grzeje strasznie długo no to vcds i sprawdzam w grupie silnika a tam temp powietrza 15 stopni a płynu -2 stopnie. Wchodzę w instruments temp płynu 11 stopni. Czyli czujnik uszkodzony ?
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
Jak sprowadziłem auto z DE bylo na oponach 235/45/17 i nic takiego nie miało miejsca. Na 100% są złe kąty pochylania kół. Wiadomo że w b6 sie nie ustawia kątów z przodu (można tylko z tyłu ) auto moze być po dzwonie. Gdzies wyczytałem ze można regulować sankami silnika ale jest to bardzo mały zakres regulacji...
-
Głuche pukanie na nierównościach.
Ja mam przejechane może na nich około 5 tyś km... Wczoraj podniosłem auto i zauważyłem że guma w łączniku stabilizatora odchodzi od środka czyli ciągnie razem ze śrubą tak ma być ?
-
Urwana osłona od sprężarki klimatyzacji
Witam! Dzisiaj rano wyjeżdżając autem usłyszałem jebnięcie z poczatku myslałem ze to coś w zawieszeniu. Później patrze pod maskę a na osłonie silnika leży osłona od klimy. Niestety nie mam takiej śruby według mnie prawdopodobnie się wykręciła ponieważ wkręcałem inną i wkręca się tak na oko z 3cm. Możliwe jest to że sama się odkręciła i coś sie dzieje ze sprezarką ? Załozyłem spowrotem osłone sprzęgła i uruchomiłem na chwile silnik to klima chłodzi.
-
Głuche pukanie na nierównościach.
Też miałem takie stuki z przodu najpierw prawa strona później lewa i zaczęło ciągnąć auto na lewą stronę, wymieniłem na nowe sachs pojeździłem może z 4 miesiace max 5 i znowu napierdala jak kobyłka Piłsudskiego. Najlepsze jest to że ostatnio byłem w Zakopcu 400 km w jedna stronę i amortyzator przestał pukać na jakiś tydzień jakby się usztywnił czy coś, pojeździłem i puka znowu.
-
Piszczenie ćwierkanie na dziurach w lewym przednim kole
Witam! Ostatnio wymieniałem amortyzatory z przodu i wyjechałem sobie na jazdę próbną po dziurach żeby zobaczyć czy nadal stukają. Otwieram okno i usłyszałem że coś piszczy ćwierka równomiernie jak koło wpadnie w nierówność jakby coś było luźne ? Później przejechałem tą samą drogą tylko że z lekko wciśniętym hamulcem i tego piszczenia nie było.. Gumki na prowadnicach były wymieniane jakieś 2 miesiące temu, klocki i tarcze w listopadzie. Na co zwrócić uwagę ? okazał się luźny klocek wewnętrzny i to on wydawał takie dzwieki.
-
zmiana skrzyni a4 b7
jak chcesz 6 biegów do miasta to zapomnij. jedynka jest tak krótka że szkoda gadać. W mieście to męczarnia wachlować caly czas biegami. Jeśli trasa to szósteczka jak najbadziej wskazana
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Wymieniłem amorki z przodu z odbojami i osłonami jeździłem z 20km nic nie puka zobaczymy później. Auto lepiej się trzyma drogi