Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Karol...za to że mnie tak wqrwi...sz muszę cie schlać znowu auto bajka
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dajcie spokój bo podciagną to pod zastraszanie a to niezgodne z regulaminem forum :polew:
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :nabijasie:dam ci na zlot, w razie zamieszek jak znalazł
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomciu :kwiatek:masz na przerosiny i w nagrodę teraz śpisz w moim małżeńskim...ale bez mojej starej
  5. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tym razem odcinam z Wami Grześ pozanosi nas do łóżeczek a Klysia na patio Tomciu wybacz ja przez tydzien budziłem się ze smiechu, że zapomniałem o Tobie ale w takim stanie i tak by Ci nikt materaca nie nadmuchał
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mowa i dlatego sie do zarządu nie nadaje bo więcej bym cie nie zaprosił...a tak masz u mnie open 24h
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi i rozpierdziela bramki po pijaku oj tam oj tam :whistling:prawie był gol
  8. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić
  10. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie taką tanią
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ta wyskoczy z tortu i parę osób mogło by zawału dostać
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  13. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak Ty w tym roku będziesz co najwyżej robił za special the ONE:decayed:
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: tomek a Łukaszenke na Białorusi obalili
  15. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiemy
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :polew: i czarnobyl i mgła :grin: bo brzoza juz była złamana :polew:
  17. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :polew: i czarnobyl
  18. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli
  19. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj tam nie bedzie:grin:. Jak na Ostrowie była odcina to nawet nikt nie zauważył ze nagle znikłem Grześ ale ty to zrobiłeś po cichu a wladi z przytupem
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi a może bys podał nam tu jak mamy sie bawić co by nikogo nie urazić...
  22. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    myślisz jeszcze za Tobą zatęsknią
  23. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink: Wiesz trochę natrzodzilśmy przyznaję ale to można było powiedzieć "wladi geju jeszcze jedna taka akcja i lecisz" no ale wiele osób mnie nie trawi i ciągle ma do mnie jakieś si więc się tego nie przeskoczy:wink: wladi oni cie lubią tylko może inaczej to okazują za rok lista zakazów stadionowych na zlot będzie dłuższa ...obiecuje Ci to
  24. Rafi78 odpowiedział(a) na maramass temat w 1.9TDI
    pasowało by zacząć od zrobienia logów
  25. No Karol ty warjacie ...malinka a nawet wisienka na torcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.