Treść opublikowana przez sopel_prusa
-
Pomoc przy MCE high
Nikt nie pomoże?? Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy MCE high
Szyba kupiona czeka na termin na wymiane Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy MCE high
Witam, potrzebuję kogoś kto zrobiłby lub pomógł przy montażu MCE z low na high lub najlepiej już pod czujnik zmierzchu z b7. Posiadam moduł oraz wszystko co potrzebne. Pozdrawiam
-
Dźwignia hamulca ręcznego - pytanie
Witam, mam takie pytanie czy w a4 b6 a b7 były różne dźwignie hamulca ręcznego? Zmieniłem tunel na a4 b7 wersja USA - jest założony idealnie, wszystko na śrubach pasuje ale ręczny dotyka tunelu i nie da się nawet założyć obudowy ręcznego. Czy poprostu da się go wyregulować i przesunąć w lewo? Z góry dzięki za odpowiedź. Temat zamknięty sam doszedłem do odpowiedzi Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Mógłbym prosić opis gdzie dokładnie podpiąć i od czego jest czarna kostka fotela? Wiem tylko że podpięta była pod sterownik airbag Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tylnych poduszek powietrznych w Audi A4 B6
A gdzie podłączyć tylny środkowy pas pirotechniczny z kanapy b7 w b6? Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Czyli pozostaje mi tylko znaleźć plecy pod roletę i otwór na narty? Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Witam, ja mam taki problem posiadam avanta b6 ze składaną kanapą, zakupiłem komplet siedzeń z sedana b7 więc muszę zamontować roletę, ale kanapa sedana posiada dodatkowo otwór na narty :/ Więc mam dokręcać mocowanie rolety czy przekładać plecy i wycinać otwór na narty? Pozdrawiam Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam, podłączyłem bluetooth na instalacji p&p z allegro oraz przejściówce z iso1 na iso2 i wszystko ładnie działa oprócz mikrofonu. Co może być nie tak? Mam BNS 5.0 jedynie nie wiem gdzie podpiąć przewód K-line w radiu. Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Login z wątku 09555 odpowiada mojej audi Przy module Q w b6 trzeba.zmieniać.położenia kabli w kostkach? Tak jak w module.świateł z b7 do b6? Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niestety Po wpisaniu loginu i kodu wszystko jest ok a po 30 sec kasuje się wszystko i wracają wartości 00000
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dlaczego w vagu w ABS nie.mogę wpisać loginu? Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Opis pinów taśmy 4e0 953 541 A
Witam, potrzebuję opisu wszystkich pinów zwijaka, taśmy 4e0 953 541 A. Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Bez zmian
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Po skasowaniu błędów nie pojawił się ponownie ani od cylindra ani od przepływki
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
wyszły takie błędy: 2 Faults Found: 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 35-10 - - - Intermittent 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-00 - -
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Zaraz idę sprawdzić bez przepływki ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ---------- Żadnej różnicy
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Witam, mam taki problem jadąc w nocy po trasie nie zauważyłem zalanej drogi i wjechałem w kałużę z większą prędkością. Auto zgasło ale po ok minucie odpaliło. Silnik nie potrafi wejść w obroty, bardzo nim telepie a z rury jest biały dym jakbym czołgiem jechał. Filtr powietrza wysuszylem i nie mam więcej pomysłów co może być.
-
Problem z tylną lampką oświetlenia wnętrza.
Zwykłe
-
Problem z tylną lampką oświetlenia wnętrza.
Witam, mam mały problem z lampką oświetlenia wnętrza nad kanapą. Lampka wogóle nie świeci, podświetlenie przycisków działa tylko przy włączonym oświetleniu wnętrza przedniej lampki oraz wciśnięciu prawego przycisku tylnej (nad kanapą), ponowne naciśnięcie tego przycisku powoduje wygaśnięcie podświetlenia.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ok, dzięki wielkie muszę go w takim razie oddać tylko szkoda że przed założeniem pocałowałas pod kolor auta
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Witam, jestem świeżo po modzie i mam jeden problem.Spojler zderzaka nie pasuje dostałem go podobno z avanta i jest za krótki na ostatnich zaczepach nr 8E5807521A. Jaki mam dobrać spojler? Z góry serdeczne dzięki.
-
Przycisk tylnej rolety
8E1 959 903 proszę
-
problem z odpaleniem
nie mam pojęcia ale wyczytałem na forum i odpalałem na włączonych postojowych od kluczyka wymieniłem przełącznik i działa
-
Trzęsienie silnikiem
obojętne mam tak cały czas