Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sopel_prusa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sopel_prusa

  1. Witam serdecznie mam autko a4 1.9 tdi 1Z z 1995 roku. Po uruchomieniu silnika zapala mi się kontrolka nie zapięcia pasów jednak po jakiejś chwili gaśnie. nie znalazłem u siebie jakiegokolwiek układu elektrycznego w zapięciu pasów.Wie ktoś może o co z tym chodzi?
  2. Witam serdecznie, zmieniłem tunel w swojej B5 na poliftowy lecz nie mam klimatyzacji więc chciałbym podgrzewanie tylnej szyby podłączyć w inny włącznik, pomyślałem o przycisku ASR podłączał już ktoś w taki sposób lub chociaż posiada jakieś schematy obu włączników? Bardzo proszę o poradę czy wogóle jest coś takiego możliwe i ewentualną pomoc, z góry wielkie dzięki :>
  3. Z instalacji przedliftowej 3 max 4. Brązowy, szaro-zielony, szaro-niebieski, chyba że można jeszcze po jednym z kostek z pinu 2. Albo się mylę
  4. Wielkie dzięki za schemacik - teraz wiem prawie wszystko, a mianowicie dręczy mnie co zrobić z dwoma przewodami które zostały ze starej instalacji - gdyż było 5 przewodów a według schematu wykorzystujemy 3
  5. Ma ktoś jakiś schemat bo za bardzo nie rozumiem nic z tego
  6. Witam, dużo osób sprzedaje stacyjki z kluczykami razem z komputerem, a wystarczy wszystko razem zgrac vagiem i działa :> Pozdrawiam
  7. Zdejmij lepiej boczek i zdejmuj od strony wewnętrznej boczka, nie pamiętam czy są tam jakieś śruby (jest chyba 1) ale wyjmij razem z rączką :>
  8. Witam serdecznie, tak jak w temacie mam problem z instalacją 4x elektryczne szyby. Zacząłem podpinać wiązkę przy kostkach od kierowcy i zaczęły się schody. Moja nowa wiązka ma do wpięcia 3 kostki, zielona, czerwona, niebieska, 2 bezpieczniki, natomiast moja stara wiązka pod 2 elektryczne szyby miała 1 bezpiecznik, 1 przekaźnik 365, 2 kostki zielona i niebieska oraz jeszcze jedną kostkę przy przekaźniku koloru kremowego do której dochodzą 3 czarne przewody. Mam prośbę, czy wie ktoś jak to teraz podłączyć?? http://img715.imageshack.us/img715/6725/dsc00013jm.jpg - to jest moja obecna wiązka http://img546.imageshack.us/img546/7032/dsc00014x.jpg - to przekaźnik i kostka której w nowej wiązce nie ma http://img696.imageshack.us/img696/9025/dsc00015bd.jpg - miejsce w którym znajdował się owy przekaźnik i kostka
  9. Tirkosz ja osobiście spotkałem się z 3 miejscami - u mnie znajduje się w bagażniku przy pompce centralnego zamka a u kolegów albo przy kierowcy lub przy akumulatorze pod maską
  10. Witam wszystkich posiadaczy i ulubieńców marki Audi. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.