Treść opublikowana przez sopel_prusa
-
Pytanie o szyby
Witam. Czy wychodziły w A4 b6/b7 szyby podwójne as3?
-
RNS E chinskie znaki
Witam. W moim RNS-E pojawił się na wyświetlaczu napis po chińsku oraz napis proszę włożyć ori płytę CD. Nie można radia ani włączyć ani nic zrobić. Czy jest opcja jakoś to vagiem obejść czy tylko ratuje mnie zakup ori płyty? Mam ori płytę nawigacji ale tylko z wersją dla Polski czyli CD3. A podejrzewam że chodzi o CD1. POZDRAWIAM
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam. Mam taki problem z kierą 3ramienną z a3. Po założeniu i zakodowaniu wszystko ładnie działało lecz nagle przestał działać przycisk mode. Podmieniłem multi i dalej nic a na kompie pokazuje na teście że przycisk działa.
-
Przycisk start engine
Witam. W jakim miejscu znajduje się przycisk start engine w przypadku tunelu w wersji USA?
-
Nie działa przycisk multifunkcji
Witam. Ostatnio samo w sobie przestał mi działać jeden przycisk w multifunkcji MODE. nie mogę za pomocą kierownicy połączyć się z telefonem. Dodam iż jest to audi a4 b6 z kierownicą z a3 s-line. Ma ktoś pomysł jaka to przyczyna? Wszystkie pozostałe działają bez zarzutu. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Co tu powinno być ?
Przycisk blokady zamków drzwi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Schowki b6/b7
No właśnie chyba jest więcej, gdyż mam schowek z lodówka i 2 półki i to nie są półki pod zmieniarkę. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Schowki b6/b7
Witam, nie znalazłem tematu - mógłby ktoś podać jakie są rodzaje schowków pasażera w b6/b7. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja haka audi a4 b6
https://a4-klub.pl/topic/194155-montaż-haka-schemat-instalacji-audi-a4-b6/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja haka audi a4 b6
https://a4-klub.pl/topic/304015-montaz-i-podłączenie-elektryki-haka-kodowania/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wyłącznik elektrycznej rolet lub "S"
Zastosujesz przekaźnik i będzie trzymał napięcie dopóki nie nacisniesz jeszcze raz i nie wyłączysz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam, jest ktoś z okolic śląska - okolice Katowic kto wymienilby licznik? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
8E0920930J Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przestało działać podgrzewanie foteli
Od grzania foteli z tego co pamiętam jest jeszcze bezpiecznik ten metalowy podpięty pod moduł elektryki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Maglownica
Witam Panowie czy po zmianie skrzyni biegów gdzie sygnał prędkości nie idzie ze skrzyni tylko z abs zmienia się przewód prędkości na maglownica wspomaganej elektronicznie? Mam wrażenie że nie działa.
-
Pytanie o a4 b6 2.5tdi
Witam, mam takie pytanie - czy audi a4 b6 2.5tdi 180KM posiada 2 intercoolery? Gdyz posiadam skrzynię z takiego audi GBB i chodzi mi o chłodnicę oleju skrzyni a ona jest mocowana na drugim intercoolerze a według etki wychodzi mi chłodnica oleju skrzyni w chłodnicy płynu silnika. Pozdrawiam
-
Koszt wymiany tłumików
Szkoda że nie pisałeś tydzień wcześniej miałem przerobiony wydech na dwie rury z 2.5tdi i prostymi końcówkami 100 i chciałem oddać wraz z osłonami za 150 w końcu z braku miejsca gdzie trzymać położyłem obok śmietnika dla złomiarzy A co do przeróbki wszystko zostaje od łączenia jest bardzo fajny temat na forum którym się sugerowałem
-
Jaki wieszak?
Witam, założyłem quattro w swoim a4 b6 1.9tdi i założyłem wydech na dwie rury albo najprawdopodobniej z 1.8t lub 2.7tdi w każdym razie wydech od środkowego tłumika do katalizatora jest wygięty. I mam takie pytanie - jakie mają być wieszaki tłumików końcowych gdyż na wieszaku środkowego jest przekrzywiony i obija o wał? Obecnie zauważyłem że na jednym moim jest napisane 1/2 a na drugim 1/4.
-
ORI Telefon w podłokietniku
Witam czy jest możliwość podpięcia takiego telefonu pod uchwyt montowany w a4 b7 w podłokietniku? Jeśli tak można prosić jakiś nr adaptera i telefonu?
-
Jakie światła DRL wybrać ?
Polecam NSSC 523hp świecą jasno i wyglądają super na aucie
-
Elektryczny hamulec ręczny
Witam zakładał ktoś elektryczny hamulec ręczny w a4 b6?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A powiedzcie Panowie jak odopiąć przewody paliwowe z baku na tych złączkach
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ale wyjście przewodu paliwowego jest jest tylko jedno więc webasto nie ma Wielkie dzięki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dokładnie 2.5tdi
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie a powiedz mi od czego jest na pierwszym pływaku druga wtyczka? ( jedna jest szeroka 4pinowa, a druga mniejsza 2pinowa) muszę obie podpiąć?