Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sopel_prusa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sopel_prusa

  1. Trzeba kodowac licznik czy wystarczy sam przewód podpiąć?
  2. Panowie jak podpiąć ten drugi pływak w baku ?
  3. Tez mam podpięty a po podpieciu przyczepki nie ma żadnej reakcji, nic nie świeci
  4. Witam podłączyłem dzisiaj hak 13pin. Podpinałem przewody can, masa, zasilanie bezpiecznik 27 oraz + po stacyjce (bezpiecznik 5) i niestety hak nie działa. Coś jeszcze brakuje?
  5. Witam, 2 miesiace temu założyłem turbinę z brd do awx. Autko jeździło dobrze lecz po miesiącu zaczęło bardzo kopcic na biało. Wymontowałem turbine i oddałem do regeneracji. W tym czasie jeździłem na starej z awx, bez dymienia na biło kilka dni natomiast po kilku dniach zaczęło delikatnie dymić. Dzisiaj założyłem zregenerowaną turbine brd i po założeniu auto dalej kopci jak czołg. Co może być przyczyną?
  6. A ja Panowie mam takie pytanie: jak zamontować przedni czujnik samopoziomowania tymi dwoma nitami N 902 631 04? W otwory pasują ale nic je nie trzyma i wypadają razem z czujnikiem
  7. Witam posiadam audi a4 b6 1.9tdi awx ze skrzynią biegów FEC (5 biegów). Chialbym założyć napęd quattro. I mam pytanie jaka skrzynia 6 biegów i dyfer pasują pod mój silnik. Z góry dzięki za odpowiedź.
  8. Jaka cena samych klocków i tarcz 320?
  9. Problem rozwiązany. Zgadza się mam klimatronic z b7 i faktycznie wina była na przekaźniku, przytopił się przewód plusa z masą.
  10. Witam mam taki problem, otóż po zamknięciu auta cały czas mi grzeje tylna szyba i po godzinie w aucie juz jest rozładowany akumulator tak że nawet nie pali się żadna kontrolka.
  11. Mam moduł haka b7 a chcę podpiąć pdc przód i tył na sterowniku b6
  12. Na stronie 13 jest napisane że montując moduł z b6 trzeba dodać 3 przewody dodatkowo haka albo cos źle zrozumiałem
  13. Witam czy moduł haka z b7 z końcówką A da się podłączyć z modułem pdc z b6 z końcówką A?
  14. Mam taki zamiar tylko musze pomyśleć jak podłączyć zespół podciśnienia pod przycisk bo nic nie mogłem ze schematów znalezc
  15. w zależności od literki są to różne przyciski, wtyczka jest ta sama co do rolety. Numeru jestem pewien gdyż sam nabyłem ten przycisk 2 tygodnie temu z aso, kosztuje około 75zl Mam go jeszcze w pudełku
  16. 8E1959903 C wersja chrom 8E1959903 A wersja bez chromu
  17. Miałem xperie V i fajnie działało natomiast samsung nie wykrywa
  18. Czy moduł bluetooth Q działa pod samsung galaxy s4?
  19. Witam, zastanawiałem się nad zamontowaniem w zwykłej b6 tłumik końcowy z s4 z przepustnicami. Nie wiem czy wogole warto i mam takie pytanie - orientuje się ktoś gdzie podłączyć przewód elektryczny z zaworu podciśnienia i skąd idzie przewód podciśnienia do zbiorniczka?
  20. Fotki dodane
  21. Jak zrobię fotki i dowiem się jak je dodać to będą napewno Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
  22. Witam wszystkich Forumowiczów, chciałbym się pochwalić moją audiczką. Wszystko w autku łącznie z elektryką wykonałem sam (oczywiście korzystając z forum). Moje obecne audi kupiłem 2 lata temu i było to a4 b6 avant 131km awx z 2002 roku. Niestety była to wersja najbiedniejsza więc zabrałem się do pracy. Zrobione: - czarna podsufitka s-line - pakiet światło - kiera trójramienna multi chrom s-line - tempomat - podwójny wydech - podgrzewane spryskiwacze - radio 2 din bns - 4x elektryczne szyby - elektryczne, składane, podgrzewane, fotochromatyczne lusterka z pamięcią - tunel 2 din usa - podgrzewana tylna kanapa z McDonald's i workiem na narty - skórzana tapicerka, fotele pełna elektryka z pamięcią - lusterko wewnętrzne fotochrom z kompasem - tylna dokładka zderzaka s-line - gałka zmiany biegów s-line - dekory wewnętrzne piano black - kubek chrom podświetlany - zamiast wizytowniki w chromie pdc, airbag off - zmieniarka w schowku - pełny fis - servotronic - homelink - bluetooth high - bixenon (czarne wnętrze, soczewki b8 lift, przetwornice b8 d3s) + samopoziom - zderzak spryski - pdc przód + tył - pakiet zakupy - grille black edition - listwy s-line - spojler klapy s-line - hamulce przód 320 - airbag off Plany: - fis kolorowy - rns-e - quattro - MCE high ( kupiony do podłączenia) - podłączyć czujnik deszczu, świateł - airbag kanapy Nie wiem co jeszcze można by zrobić z wyposażenia wnętrza auta, jakieś pomysły?
  23. Witam, czy podejdzie do b6 awx 1.9 tdi skrzynia biegow z b7 2.0 fsi HNL HUP pod quattro?
  24. Witam, w mojej a4 b6 po włączeniu świateł nie mam podświetlenia włącznika świateł, przycisków podsufitki, kratek nawiewu natomiast cała reszta świeci czyli klima, przyciski drzwi oraz radio. Co może być przyczyną? Podejrzewałem włącznik świateł ale po zamianie z innym dalej nie świeci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.