Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ok wejda tylko potrzebuje zalozyc dystanse 8mm lub 10mm bo te srebrne srubki - " gwiazdki " wystaja za bardzo i ocieraja o felge. Przy innych felgach pewnie by weszly... musze jeszcze dokupic przewody S4 B8 - 8K0611707E ( bo te co mam sa pociete ) a inne nie wejda pod ten zacisk Oprocz tego wszystko sprawdzone i bedzie ok za jakis tydzien powinny byc juz zalozone
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja juz zakupilem http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-VW-PASSAT-B6-1-8T-AIR-INTAKE-PIPE-SILICONE-/400131505010?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d29b23b72
-
B6 DIVISION
odwiedzilem firme Longlife i powiedzieli, ze dp 400 funtow a 300 z tym katem co zakupilem wczesniej ( Magnaflow 200tka ) a taka na ebay kosztuje 4 x mniej :gwizdanie: I przed MOTem podmianka w razie jak by nie przeszedl [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________ no bede robil raczej na zamowienie w firmie Longlife http://www.longlife.co.uk/[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:16_________________________________________________bylem tam ostatnio... Mozna wybrac 5 roznych brzmien mild, mild+, mild sport sport full sport :gwizdanie: Rozmiar i oczywiscie koncowki jakie chcesz - oj beda przymiarki musze dogadac sie jeszcze z ich szefem ( nie zastalem ) bo kolega z Audisport robil np. w firmie Blueflame pelny wydech i jako reklama ( strona itp. ) zaplacil 400 funtow mniej :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
no to ladnie modzisz ja raczej nie moge przesadzac bo Quattro brak a taka 3" rurka na pewno nie zaszkodzi
-
B6 DIVISION
poczytam... ale tutaj dla Garretta RS jest od ATP 3 inch a nie 2.5 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/GARRETT-Audi-A4-Passat-3-00-Downpipe-1-8T-Big-Turbo-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem563ad0404bQQitemZ370353913931QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories no i cena inna :gwizdanie: od tej co podpinalem
-
B6 DIVISION
dlaczego tak sadzisz ?
-
B6 DIVISION
K03 ale i tak wieksze chyba lepsze czy jest w tym wypadku inna teoria ?
-
B6 DIVISION
bo tu taki jest na i kusiiiii 3 inch do mojej Czarnej http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-A6-1-8T-3-STAINLESS-STEEL-DECAT-DOWNPIPE-PIPE-/320621333025?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4aa6854a21
-
B6 DIVISION
i jak myslisz spelnia role KM ? a jak wyglada u Ciebie sytuacja z katem ???
-
B6 DIVISION
siedze i mysle co tu kurfa jeszcze zakupic i taka podkreta na mysl przyszla za rozsadna cene :gwizdanie: :>
-
B6 DIVISION
popatrz jaka roznica w cenie :gwizdanie: taki sam firmy Forge http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SILICONE-INTAKE-PIPE-AUDI-A4-VW-PASSAT-B6-CHASSIS-/400185821091?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2cef07a3
-
B6 DIVISION
Forge ponoc nawet do 14KM - choc mysle, ze to naciagane http://uspmotorsports.com/product_info.php?products_id=531 a ta na aukcji kosztuje znacznie mniej tylko inna firma a tworzywo te same ja juz mam
-
B6 DIVISION
warto ??? http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-VW-PASSAT-B6-1-8T-AIR-INTAKE-PIPE-SILICONE-/400131505010?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d29b23b72 nie pytam o cene bo jest zajeb... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:52_________________________________________________juz znam odp. WARTO !!! :kox: przy fabrycznym programie do 5-6 KM a po podkrecie ponoc 10-12 KM heh ja juz zakupilem
-
[B6 AWX] Work in progress...
To on ma ta bezowa kiere RS4 czy to tylko wklejka z jego strony
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
bedzie zajeb.. o to sie nie
-
B6 DIVISION
oooo to dobre pytanie
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
sa rozne gusta ale gachy raczej na takich rantach nie jezdza predzej chlopaki od trudnej roboty te BBS czarne na rancie co bys chcial :gwizdanie: 20" i uzywki to raczej nie mozliwe chyba ze poswiecisz kilka lat i sie trafia
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
cztery ramiona szalu nie robia :gwizdanie: a Grzesiek przeciez ma najlepsza z mozliwych RS4 :notworthy: no chyba, ze cos sie zmienilo :gwizdanie:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
ok a taki wzor Lenso
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
20" Antera za grosze z oponami :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/4-x-20-alloys-AUDI-VW-/300512878237?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item45f7f69e9d a tu rarytasy 20" :kox: - http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-20-Bentley-Continental-GT-Alloy-Wheels-VW-Audi-/270690487165?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item3f06690b7d[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________Lenso - http://cgi.ebay.co.uk/20-Lenso-S73-Black-Mirror-Lip-Alloy-Wheels-audi-vw-/290399361832?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item439d269b28 tylko jak dla mnie to zamalowac lub sciagnac ten srodkowy kapsel :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
nic dodac nic ujac
-
B6 DIVISION
wracajac do hex can to ori koszuje 10 razy wiecej niz te chinskie i przeciez nie chodzi tu tylko o jakosc :gwizdanie: dobrze mowie
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
prosiaki... avus juz miales choc i tak inne bym zapodal :gwizdanie: ale jak mowisz, ze z kasa ciezko :gwizdanie:
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Rzeczywiscie powinienes poprawic bo nie masz S4 :gwizdanie: co do auta to juz proponowalem... ale wiesz co tu praktycznie wszytko mozna/ trzeba poprawic bo to przeciez totalny golas :gwizdanie: wszystko zalezy od Ciebie i od $$$ - bo koszta odp. modzenia sa BARDZO WIELKIE dobre nowe felgi to 3000-5000zl lub wiecej opony drugie tyle he he itp. itd. np. nowe Michelin Ps2 235/35/19 ( takie jak ja mam ) kosztuja okolo 1300 zl sztuka czyli x 4 = 5200zl za same opony oczywiscie uzywki wyjda taniej jakies 6-6.5mm za 700-750zl sztuka
-
[B6 AWX] Work in progress...
Mateusz mozna kupic Ja ostatnio prawie nowa z 2010 + oczywiscie poducha moglem miec za 1700zl :gwizdanie: Dokladnie taka sama jak ma David (s-line) ale stwierdzilem, ze ten mod jeszcze poczeka... bo kolejny to uklad wydechowy [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 17:28_________________________________________________ps. jak jestes zainteresowany to moge podac namiary :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Artur tu masz okazje NOWA poducha pod kolor za 150 funtow pewnie da rade zakupic - http://cgi.ebay.co.uk/Steering-wheel-airbag-Audi-A8-S8-4E0880201BH-New-/110547299027?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19bd21ead3