Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Nie przejmuj się w środę się wszystkiego dowiesz
  2. Mydło w środę bierz Ducato na spota :polew:
  3. Jak sie tak wstydzisz to mogę podjechać Transitem coby było Ci raźniej PySy: Jak wysoki kontenerek :?: żebyś się zmieścił bo tam chyba 2.1m jest
  4. Rejestracji mamy bez liku my nie gryziemy...chyba
  5. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    A ja i tak jednak z Rumuni ruszam, a nie z Danzigu
  6. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja się chyba zabiore z Bienkiem Bieniek mogę :?:
  7. Ta jasne :gwizdanie: Alona a mówiłem umyj silnik tylko najwyraźniej do cieńkiego gościa podjechałaś
  8. Kurde cała ekipa na wycieczce
  9. A nawet wybierz się do nas na wycieczkę
  10. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dopisał dopisał :gwizdanie:
  11. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Tak będzie najlepiej GiliGili jak tam u was z pogodą :?: Znika ten śnieg :?:
  12. Jeszcze mało widziałeś
  13. To ja też na podium
  14. BARON Agnieszka Lendas ul. Morska 306 81--006 Gdynia 504 75 60 27 516 18 45 60 Osobiście nigdy od nich nie pożyczałem ale kumpel mówił że mają niedrogo
  15. A jednak :gwizdanie:
  16. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Podobno w sobotę ma dotrzeć wiosna
  17. Któryś z pasków, jak jesteś pewien rozrządu to pozostaje ci wspomaganie/alternator/klima... Może wystarczy napiąć, być może wymienić
  18. Zapraszamy w pierwszym poście masz informację gdzie dokładnie nas znajdziesz Edyta: Podium moje teraz trzeba całą stronę zapełnić PySy: Tylko nie Łebski
  19. Patrzcie do napędowego juz ponad ćwiarę mam
  20. Niestety chyba dwumas zaczyna się blokować Przyjżyj się uważnie lewarkowi zmiany biegów na jałowym. Jeżeli są widoczne drgania to prawdopodobnie dwumas, chociaż bez wyciągnięcia skrzyni nie dowiesz się na 100%. U mnie przygoda z dwumasem też zaczęła się od dziwnych metalicznych dźwięków po wciśnięciu sprzęgła, później zauważyłem że trzęsie lewarkiem i delikatnie nadwoziem .
  21. Tak jak koledzy wyżej, SPIDAN lub LOBRO. Niczego innego nie polecałbym zakładać
  22. Nikt Ci nie da gwarancji na coś czego nie montował A bez wyciągnięcia skrzyni nie dowiesz się w jakiej kondycji jest dwumas.
  23. To idę spamować do technicznych
  24. Yyy nie da rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.