Treść opublikowana przez marcin120383
-
Brak prędkościomierza
Naprawione Pisałem że z moim szczęściem to może byś walnięty nowy czujnik z Inter Cars wymiana na nowy po raz drugi pomogła dzięki za zainteresowanie problemem
-
Brak prędkościomierza
Właśnie dziś wkładałem inny licznik i niestety nie pomogło jeszcze raz za atakuje czujnik
-
Brak prędkościomierza
No właśnie brak prędkości i przebiegu A czy mogłem kupić wadliwy czujnik bo też słyszałem takie opinie nie wiem w którym kierunku uderzyć
-
Brak prędkościomierza
Inter cars jutro jadę wezmę czujnik zobaczymy nowy czujnik jutro i dam znać dzięki Witam jednak czujnik wymieniony i nie pomogło ani przebieg ani prędkość nie drgnie Czyli co może być licznik padł gdzie szukać przyczyny pozdrawiam pomoże ktoś pomocy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin PW
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
Tak nie było problemów
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
tak wymiana korka pomogła teraz temperatura podczas jazdy była 90c i po czasie spadła do zera zatrzymałem auto na autostradzie na postoju temperatura wróciła na 90 c i przez kolejne 40 km trzymała się bez zarzutu. Teraz tylko jak odpowietrzyć układ i następny problem zegar nie pokazuje kilomertów wskazówka leży ani drgnie co może być Witam awaria usunienta winą był korek. A co do temperatury wymieniłem dla spokoju termostat wszystko wróciło do normy pozdrawiam
-
Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
- Brak prędkościomierza
no poczyściłem wszystko ale nie pomogło to co czujnik wymienić bo myślałem że zegary ale na VAG wskazówki działają a czujnik ponad 100 nie chciał bym go wymieniać bez potrzeby to jak licznika nie ruszać na razie Pomocy- Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
jakie to mogą być koszta- Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
a sam jestem wstanie wymienić osuszacz i dławik czy gaz poleci w powietrze- Brak prędkościomierza
zobaczę zrobię test zegarów po powrocie do domu test zrobiony zegary ok ale zalany był czujnik przy skrzyni rozebrałem wysuszyłem ale nie pomogło i teraz pytanie bezpieczniki wszystkie ok czy mógł paść czujnik przez to zalanie czy coś innego przekaźnik jakiś Witam właśnie wysiałem z auta zauważyłem że na zakrętach lub nierówna droga to też szleje wskaźnik paliwa raz rezerwa raz na pierwszej kresce nie mam pojęcia już czy czujnik wymienić w skrzyni czy cały licznik padł proszę o POMOC dziękuje z góry- Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
A jednak- Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
Brakowało setkę gazu spuścili i na nowo 700 g huczy aż miło- Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
Czyli co normalne raczej nie bo u kolegi w Pasku nawet na chwile nie przestało wiać mrozem ponad 800 km- Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
Panowie podłącze się do problemu tak się dzieje podczas długiej jazdy i jak zwalniam to przestaje chłodzić jak powyżej 100 km jadę jest ok co może być coś zapchane czy jak może ktoś miał taki przypadek pozdrawiam i dzięki za sugestie- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam potrzeba na termostat płyn do chłodnicy i czujnik temperatury płynu proszę o szybki kontakt pilne pozdrawiam- Brak prędkościomierza
Witam jak w temacie nagle przestało pokazywać prędkość reszta przyrządów ok co mogło się stać jest jaki osobny bezpiecznik do prędkościomierza czy licznik padł- Problem ze wskazaniem temperatury
ile dałeś za czujnik ori- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Mrcin jaki koszt korka do zbiornika wyrównawczego do AFN- POMOCY ubywa płynu chłodzącego
czyli to może być przyczyna że ten płyn wyrzuca płyn- Palstikowy krócieć - trójnik
gdzie on jest jakieś foto czy jak termostat będzie walnięty to będzie wyrzucać przez zbiorniczek plyn bo temperatura wariuje i muszę dolewać wody Witam zauważyłem ze nie ma uszczelki na korku od zbiorniczka czy to moze być przyczną ze wyrzuca mi płyn- Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
Witam koledzy wczoraj podczas podrózy nagle temperatura spadła dojechałem do parkingu i zapaliła się kontrolka od cieczy maska do góry i płynu w zbiorniku brak wycieków pod silnikiem brak tylko pod korkiem wlewu jest taki cypel i tam małe plamy jakby tam wleciał płyn i w górnym wężu brak płynu i tak co 20 30 km dolewałem wody przez 140 km i w czasie tej jazdy temperatura skakała raz 90 raz 0 I moje pytanie co mogło się stać i czy po wymianie płynu termostatu trza odpowietrzać układ z góry dziękuje i proszę o POMOC bo jestem na obczyźnie a trzeba wracać do domu pomocy zauważyłem że nie ma uszczelki na korku od zbiorniczka to może być przyczyną wyrzucana płynu- POMOCY ubywa płynu chłodzącego
nie ma nic tylko zauważyłem że nie ma uszczelki na korku od zbiorniczka to może być przyczyną pozdrawiam up- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Prezesik orientujesz się na temat chłodzenia jestem w Szkopowni i auto podło - Brak prędkościomierza