Treść opublikowana przez marcin120383
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Skrzynia wymieniona na HCF Polecam taki zabieg
-
Jaka skrzynia do AVF
Skrzynia wymieniona dzięki dla kolegów Grzegorza i Kamila za cierpliwość i wyrozumiałość pozdrawiam Zabieg godny polecenia o niebo lepiej
-
Wymiana skrzyni GBA
Skrzynia wynieniona lata jak złoto Polecam taki zabieg
-
Jak zdemontować klimatronik
No już odkrcone tylko nie moge jej wyjąć
-
Jak zdemontować klimatronik
A jak wyjąć popiołke
-
Jak zdemontować klimatronik
Bez wyjęcia radia nie da rady bo nie mam kluczy do radia żeby je wyjąć
-
wymiana panelu klimatronik
Jak zdemontować klimatronik 2din muszę radio wysuwać
-
Jak zdemontować klimatronik
Witam jak zdemontować panel klimatronik w konsoli 2din trzeba wysunąć radio
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Numery są dwa na wybierak i na drążek musisz sprawdzić u Kamila Vag on miał opisane Na drążek mam taki zestaw na zbyciu z Aso bo kupiłem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
daj więcej zdjęć najs
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ale one mają wyjścia z góry ten z 1.3 z opla co wcześniej dawałeś chyba lepszy do montażu
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
jaki separator ten z opla daj link
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Kamil a ty masz zaślepiony EGR
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
naprawdę fura super i mówisz mało się pozmieniało
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Do wybieraka i do drążka żeby nie było luzów na lewarku
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
skrzynia kupiona łapa poduszki też cały wybierak z drążkami (od razu wymieniłem zestaw naprawczy ) i teraz tylko porządny swap
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To kiedy spot jakiś
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
to pamiętasz wymiary jakie brałeś to bym zamówił gotowca ze średnicami i wielkością jaką ty masz pozdro
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Witam daj jakiś link gdzie kupowałeś
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dziś założylem butelke zobaczymy
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
No powiem ci że nagranie nie odaje tego w 100%
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
I co działa link
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
już jest ok chyba
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
https://drive.google.com/file/d/0BzS5CAzA1GhXejRJTFJWVTUwZ2M/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0BzS5CAzA1GhXR183LWpWRUpObjA/view?usp=sharing
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
http://allegro.pl/zbiorniczek-odmy-oil-tank-catch-separator-odmy-tdi-i6686217264.html#thumb/4 a coś takiego