Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyluzuj, zapytaj Jarka Darecy, on zna dobrze temat poduch z polifta Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  2. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak bede jutro przykrecal kierownice to musze o czymś wiedzieć? Trzeba zamieniać piny z multifunkcja czy p&p bedzie działać? spoko jak źle podłączysz to będziesz wiedział od razu:decayed: Zyczliwy Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  3. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No zabiore , jaki gosc co to ma znaczyc, flaszke postawie i moje... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  4. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje. Wysyłkę zrobimy gratis Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4 Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł Ja szukalem blend do banga! Masz jeszcze jak cos to rezerwa Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  5. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja 16 alu ori:p Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  6. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Suzuki GSR ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Jakby ktoś był chętny AIRBAG 8T0 880 204 H - Nówki. Cena ASO 3900zł u mnie 500zł przy większej ilości mogę zrobić 400zł. A masz poduszke do polifta trojramiennej kiery? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  7. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak...... Święta idą. ........... Prezentow czas........... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  8. Rozne sa obja2y, u mnie np po intensywnej jeździe po miescie, w koncowej fazie ruszania drganie...., w pozniejszej fazie tzw. twarda zmiana biegu, tzn. Bez plynnosci... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  9. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak bo bo mam taki mieszek A na krzeselkach? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  10. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja przednich foteli w pelnej skorze s- line.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  11. Podstawa do modzenia jest, na plus 3g i ledy,, powodzenia i bezawaryjnosci... jak 2 mas po tym przebiegu....? Zagrzales go juz pirzadnie? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  12. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podejdzie, tylko musisz wymienić całą ramkę licznika również na polift, góra licznika tez jest inna:wink: Osz to inzynierki jedne... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  13. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  14. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez za tyle na fullu kupilem, ale home linka ni ma:banghead: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  15. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oddawaj Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  16. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie miala homelinka i ktos sobie..... wyjął Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  17. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisz do Siemiana, wczoraj kupilem u Niego nowke , mial jeszcze jedna chyba:cool: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  18. a jakie masz fotele? nalesniki? to dlatego ta smietana:grin: sorki za ot:decayed: Grzegorz ten zimowy zestaw to 17 czy 18? bo nie takie znowu balony:wink: 18 ze odpowiem za Grzesia. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  19. Jak cos to mam wysokiej jakosci ledy do dziennych, uzywane jakies 2 miechy... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  20. Dzieks, jak bys mogl powiedziec gdzie zakupiles takowe? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  21. Jakie masz tam dystanse do zimowek i jakie et felg? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  22. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak z Berlina to dobrze sprawdz Najlepiej zaplac za ogledziny w aso, z opisu calkiem ladnie sie zapowiada, czekamy na wiecej... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  23. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytales duzo to teraz sie chwal co tam zarezerwowane Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  24. Tylko potwierdzę - części z Xem na końcu to regenerowane klamoty ale z pełną 24 miesięczną gwarancją. Przy zakupie X-a trzeba oddać starą część na podmianę. Ciekawe ile kosztuje nowy multitronic do b6 z x ..em Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 25 000zł (bez X-a 35 000zł). :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  25. Tylko potwierdzę - części z Xem na końcu to regenerowane klamoty ale z pełną 24 miesięczną gwarancją. Przy zakupie X-a trzeba oddać starą część na podmianę. Ciekawe ile kosztuje nowy multitronic do b6 z x ..em Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.