Treść opublikowana przez swimmer
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Ok dzięki chciałem się gdzieś wypłakać będę walczył dalej pozdrawiam
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Witam! Właśnie też męczę się z problemem nie grających tylnych głośników , radjo JVC szlag wie czy mam u siebie wzmacniacz czy nie chyba pojadę do elektryka od radia ale krzyczy za usługę 200zł po cholerę wymyślili tak z tymi radiami!!!????
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Witam! W mojej OOOO płukanie pomogło robili to cały dzień ale jest ciepło , ale termostat chyba będę miał na wiosne do wymiany bo wskaźnik na desce stoi między 80 a 90C. Jak jestem na trasie to jest ok na 90. Jaki termostat polecacie ori czy zamiennik?
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Witam. Mam kłopot z ogrzewaniem w mojej audi, mianowicie brak jest ogrzewania tzn leci tylko letnie powietrze, mechanik na razie robi płukanie nagrzewnicy ale nie wie czy to pomoże i stwierdził że może trzeba będzie wymienić nagrzewnicę i tu moje pytanie jakie mogą być średnie koszty takiej operacji bo gość powiedział że sama robocizna około 500zł co wy na to?? szukać innego mechanika?? czy faktycznie jest to taki koszt???
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
Kolego wiesiek3d jak sądzisz a do mojej dolać mixolu czy nie? Pytam bo nigdy żadnych specyfików nie dolewałem. Dzięki za odpowiedź
-
Oryginalny termometr w liczniku
dzięki za info myślę że podjadę do elektryka bo jestem kompletnym laikiem w tym temacie, rok temu wymieniałem wycieraczki (razem z przednią szybą ) więc nie będę ryzykował. pozdrawiam
-
Oryginalny termometr w liczniku
Witam! W mojej audi też chciałbym zamontować wyświetlanie temp. zew. czy wiecie ile za taką operację życzy sobie ASO lub elektryk??? Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam!! Szykuje się w mojej audi wymiana oliwy + filtry, trochę poczytałem na forum ale mam pytanko bo teraz mam castrola 10w40 a zastanawiam się nad pełnym syntetykiem mobila albo motula czy konieczne jest płukanie silnika jakimś preparatem czyszczącym , a jeśli tak to jakim? i na ile przed wymianą. A no i jak sie tym preparatem czyści , wlewa do silnika czy do mechanika trzeba jechać. Dzięki za podpowiedź.
-
[B5 AHU] Szarpanie Silnikiem
Koledzy ja w sprawie dwumasy czy w roczniku 1998 1.9 90km montowali czy nie??
-
[B5 1Z] Stan silnika w mojej a4
Dzięki a jakie mogą być przybliżone koszty wymiany takiego sprzęgła?
-
[B5 1Z] Stan silnika w mojej a4
:confused4: o cholera a jak koledzy sprawdzić czy mój ahu ma dwumasę pewnie u mechanika?? A oco chodzi z tym 16 bitowcem?? dzięki za podpowiedź
-
[B5 1Z] Stan silnika w mojej a4
Koledzy czy silnik AHU to jest to samo co 1Z??
-
[B5 AHU] Dziwny objaw
Witam kolegów i proszę o radę, mianowicie na ciepłym silniku odpaliłem auto zaskoszył normalnie ale po 2sec gasł i migała taka żółta kontrolka z rysunkiem auta/kluczyka? próbowałem jeszcze ze 5 razy i to samo. lekko się uniosłem bo do domu jakieś 80km ale po jakiś dwóch minutach przerwy podgrzałem świece dwa razy i zaskoczył silnik pracuje norm żadnegodymu itp. na trasie ok, po jakiś 30km zatrzymałem pochodził na wolnych obr. 2min zgasiłem. odpaliłem bez problemu. Co powinienem sprawdzić żeby sytuacja się nie powtórzyła i co o tym sądzicie, o co chodzi z tą kontrolką. Do tej pory żadnych kłopotów z autem.
-
[B5 AHU] Air Bag- kontrolka
Dzięki kodu błędu nie pamiętam, ale sprawdzę te styki
-
[B5 AHU] Air Bag- kontrolka
Witam, mam problem ze świecącą się kontrolką air bag, próbowałem wykasować błąd vagiem ale wyskakuje informacja że jest jakiś błąd i nie można go skasować.Inne podzespoły nie wykazują żadnych błędów, możecie coś poradzić, jakieś pół roku temu również miałem problem kontrolkiair bag ale bez problemu go usunąłem.
-
[B5 AHU] Mechanik do rozrządu w Lubinie???
Witam, poszukuję solidnego sprawdzonego mechanika do wymiany rozrządu, i ewentualnych innych napraw, w Lubinie lub okolicach. Dzięki
-
[B5 AHU] Jaki program VAG
O Niestety taki kozak to ja w sprawach komputerów to nie jestem
-
[B5 AHU] Jaki program VAG
AAAA gówno nie widzi bo ja mam windowsa 07 a program jest na 2000, viste i starsze wersje co robić oddać im z powrotem
-
[B5 AHU] Jaki program VAG
Widzi ale mówi że nie ma sterowników
-
[B5 AHU] Jaki program VAG
Witam kolegów!! Mam prośbę i pytanie jaki VAG polecacie do mojego autka ponieważ kupiłem kabelek+ płytkę z oprogramowaniem w celu skasowania kontrolki air bag, ale okazało się że oprogramowanie raczej nie pasuje bo komp nie widzi połączenia z autem. Program to VAG COM 208.1 PL. Co polecacie i gdzie kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w40
Ja leję do swojej 10W40 Castrola i zastanawiam się czy przechodzić na fulla bo po co zmieniać jak nic się nie dzieje. Inni przechodzą na fula i spokojnie jeżdżą, a ja czuję że jak wleje do swojej fula to zaczną się jakieś kłopoty, mam takie szczęście. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Bagażnik dachowy
Dzięki koledzy za info koniec tematu
-
[B5 AHU] Bagażnik dachowy
Chodzi mi o rozstaw poprzeczek na relingach żeby potem przymocować bagażnik rowerrowy, źle sformułowałem pierwsze pytanie , dzięki
-
[B5 AHU] Bagażnik dachowy
Witam! W których miejscach na relingach powinienem zamocować bagażnik dachowy, pytam bo nie wiem czy szyberdach będę mógł otworzyć. Dziękuje za podpowiedzi.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja leje do swojej zwykły ON z Orlenu albo ON ze stacji Tesco, i wszystko jest ok