Treść opublikowana przez Azazello
-
[B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego
Próbowałem włożyłem przekręciłem nacisnąłem i nic[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 19:07_________________________________________________Ktoś ma może jeszcze jakieś pomysły??
-
[B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego
Wszystko ok Sławek tylko mam tą instrukcję i jak napisałem to nie jest fabryczny zamek tylko ktoś to po prostu założył dla wygody i tak jak pisałem auto stało jeden dzień podchodzę i już nie mogę otworzyć z pilota
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Panowie za granicą nikt nie kupuję Diesla po to by jeździć tylko do kościoła co niedzielę ale po to by robić długie trasy, takie auto jak wjeżdża do Polski to ma nabite 250tys. lekko.Nie wiem tylko czemu u nas jest tak, że auto z 95r. czy z 02r. mają po 180 tys.Cóż taka mentalność
-
[B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego
Nie mam instrukcji do tego ;([br]Dopisany: 10 Luty 2011, 14:11_________________________________________________Może ktoś wie jak dokładnie zakodować ten zamek bo ja nie mam żadnego pomysłu niestety
-
[ALL B5] Niepokojący dźwięk przy ostrym dodaniu gazu w trakcie jazdy
Też tak mam ale na 4 i 5 przy większych prędkościach i zamierzam wymienić poduszkę silnika
-
[B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego
Witam kupiłem miał zamontowany nie fabryczny centralny zamek do tego pilot z dwoma guzikami otwierania i zamykania. No i wszystko ładnie pięknie działało aż przychodzę do autka a tu nie mogę otworzyć z pilota tylko kluczykiem oczywiście pierwsze co to do wymiany bateria w pilocie i dalej nic.Cała ta skrzyneczka z kabelkami jest w bagażniku po lewej stronie w dodatku jest jeszcze mała dioda imitująca alarm która non stop się świeci.Więc moje pytanie jest takie co mam i gdzie posprawdzać szukając ewentualnej usterki.
-
[B5 AFN] Problem z podgrzewaniem foteli
Był o tym temat zapewne masz przepalone te druty w fotelu to jest częsty problem w podgrzewanych fotelach
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
DOkładnie browarek i możemy się spotkać
-
[ALL B5] Sposób na porysowaną szybę??
Witam. przeprowadziłeś już zabieg? Też jestem zainteresowany, napisz jaki efekt. Chciałem zastosować na przednią szybę. No najpierw muszę nabyć pastę jak tylko będę ją miał dam znać [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:18_________________________________________________ Dokładnie jaką pastę polecasz i gdzie ją kupić w lakierniczym??
-
[ALL B5] Sposób na porysowaną szybę??
Ok dam na pewno pozdrawiam
-
[ALL B5] Sposób na porysowaną szybę??
Dzięki serdeczne już zamówiłem i będę działał
-
[ALL B5] Sposób na porysowaną szybę??
Witam widziałem gdzieś tu na forum lecz nie mogę znaleźć ma ktoś może sposób na małe ryski na szybie jak wypolerować czy coś takiego są jakieś specjalne pasty czy płyny do tego przeznaczone z góry serdecznie dziękuję
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Jest :>
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Może 13 w niedziele??Na Lidlu
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Kurde nie ma mnie po 7 lutego jadę na urlop na narty
-
[B5 AFN] Ktoś z Piaseczna z Vagiem
Witam jest ktoś z Piaseczna lub okolic kto posiada Vaga ??
-
[B5 AHH] Problem z odpaleniem
I co zrobiłeś??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja w Piasecznie też mogę nie ma problemu tylko gdzie??
-
[B5 AHH] Problem z odpaleniem
Jak ciepły to spoko nawet ale pójdę do sklepu na 5 min to znowu dusi się.Vag nic nie pokazuje
-
[B5 AHH] Problem z odpaleniem
Witam. Mam problem z opaleniem Audiolki mianowicie czy stoi w garażu czy na zewnątrz to bardzo słabo kręci dopiero za trzecim razem załapuje.Wymienione zostały świece żarowe,filtr paliwa i tu zaczyna się problem mianowicie założyłem przezroczysty wężyk od filtru paliwa do pompy wtryskowej i co chwilę od filtra przelatuje powietrze tak jak by gdzieś zasysał natomiast po zgaszeniu silnika paliwo cofa się od pompy do filtra gdzie nie powinno raczej tak być.Więc znowu założyłem stary filtr i dalej to samo ma ktoś pomysł czemu się tak dzieje za pomoc z góry serdecznie dziękuje.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Jak ktoś nie ma wprawy to niech się za to nie zabiera z góry to jeszcze da radę ale już pod nastawnikiem to trochę gorzej.Ja oddałem gościowi i razem z częściami wyniosło mnie to 130zł i ani kropelki ropy na pompie już pół roku
-
Porzucone auta w Dubaju
Lecę do Dubaju ktoś chętny....
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
Nawet dziecko by powiedziało że z tego już nic nie zrobisz.Gościu który to sprzedaję po prostu chce przyciąć trochę kasy i tyle poszukaj coś lepszego pozdrawiam
-
[ALL B5] Pęknięta sprężyna
Ja miałem pęknięte obie tylne przy dole i tak jeździłem sobie z 1500km tylko jak wpadał w dół to jest taki dźwięk specyficzny z tyłu a jak się wymienia to zawsze obie tak jak amorki czy hamulce
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
A przegub??