Treść opublikowana przez Gwerty
-
Czy do reflektorów Depo można włożyć mechanizm podnoszenia soczewki oraz xenon
do zwykłych lamp . wystarczy dołożyć jeden przewód z pinami do instalacji i można uruchomić samopoziom , oczywiście musi być silniczek krokowy. zwiana odbłyśnika ze zwykłej h7 na xenon d1s ,d2s to tez zadem problem. wszystko p&p
-
B6 by Gwerty
-
Felgi z ET 29 do A4 B6?
17 7,5 et29 bedzie praktycznie rowno z błotnikiem. opna 225 bo 235 bedzie przycierać
-
Jak zrobić lusterka składane z pilota do A4 B6??
oczywiscie ze sie da. tylko bedzie to na nie oryginalnym module.
-
Regulacja lamp
przyczyn może być kilka. mogą być niesprawne silniczki. mógł ktoś grzebać w lampach i pozamieniac piny. może byc problem z instalacją w aucie. w samych lampach tylko silniczki i 3 przewody pomiędzy gniazdem lampy a wtyczka do silniczka . generalnie nie ma co sie tam psuć.
-
Lampy Depo Nowe
jeżdzić. jest to odpowietrznik
-
Zamiana Bi-ksenon na ksenon
zadzwon 662677497. powiem co zrobic zeby swieciło lepiej nix ori bixenon , xenon.
-
Zamiana Bi-ksenon na ksenon
nigdy w zyciu ori bix w b6 to jakas masakra sa ciągłe z nimi problemu lepiej ze zwykłych lamp zrobic bixenon i miec swiety spokoj na lata. a wszystkie regulacje i samopoziom tez bedzą działac
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Niestety u nas coraz mniejsze szanse że się pojawimy. Młody ma gorączkę
-
B6 by Gwerty
-
Bla Bla Bla BT 2023
namawiam Lele żeby przyjechał audi 80.
-
Bla Bla Bla BT 2023
specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6
-
Bla Bla Bla BT 2023
ja zamierzam b5 na lecie. tylko jak na razie u mnie śniegu pełno znowu. kolejny bałwan w tym roku zawitał do ogrodu?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
-
B6 by Gwerty
tylko co po tej taśmie jak niema fajnej podgrzewanej kierownicy. przynajmniej mi się żadna nie podoba.
-
B6 by Gwerty
kierownica z b7 sline dużo nie pojeździła:) wpadło b8 lift ścięta. zrobiona w czarny połysk. docelowo wyląduje w innym aucie. ale przymiarka musi być. i podoba mi się widział bym wszystkie elementy ze wnętrzu zamiast chrom w czarnym połysku.
-
Bixenon na biled
na zdjęciu biled 5000k. w intemo siedzi 4300k. w d3s najczęściej montowałem czarny philips o temp. 4850k.
-
Bixenon na biled
taki sam zakres prac wsadzić projektor 3 calowy bixenonowy i 3 calowy biledowy. da sie to bez problemu zrobić i powiem ze wato wsadzić biled. porównanie biled i intemo
-
Bi LED w A4 B6
jeśli dobra powłoka po regeneracji to trochę poświeci. jak ktoś chce lepsze światła niż ori ale nie led, biled to mogę polecić intemo.
- Bixenon na biled
- Bixenon na biled
-
Bixenon na biled
jak wstawisz projektor 3cale biled np ronan to będziesz jeszcze bardziej zadowolony.
-
Przygaszający xenon.
własnie w xenonie (przetwornica pod lampą) było w pierwszym roku produkcji d2s a potem zmienili na d1s
-
Przygaszający xenon.
jak d2s do zaplonnik wbudowany w przetwornice. więc albo to on szwankuje albo wtyczka wysokiego napięcia przetwornicy ma osmalone piny.
-
Linia odcięcia świateł bi-xeon
mogę to ogarnąć