Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. do zwykłych lamp . wystarczy dołożyć jeden przewód z pinami do instalacji i można uruchomić samopoziom , oczywiście musi być silniczek krokowy. zwiana odbłyśnika ze zwykłej h7 na xenon d1s ,d2s to tez zadem problem. wszystko p&p
  2. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    jeszcze parę dni i lądują na aucie
  3. 17 7,5 et29 bedzie praktycznie rowno z błotnikiem. opna 225 bo 235 bedzie przycierać
  4. oczywiscie ze sie da. tylko bedzie to na nie oryginalnym module.
  5. Gwerty odpowiedział(a) na PiotrGSP temat w Audi A4 B6/B7
    przyczyn może być kilka. mogą być niesprawne silniczki. mógł ktoś grzebać w lampach i pozamieniac piny. może byc problem z instalacją w aucie. w samych lampach tylko silniczki i 3 przewody pomiędzy gniazdem lampy a wtyczka do silniczka . generalnie nie ma co sie tam psuć.
  6. Gwerty odpowiedział(a) na Kacperek99DD temat w Audi A4 B6
    jeżdzić. jest to odpowietrznik
  7. zadzwon 662677497. powiem co zrobic zeby swieciło lepiej nix ori bixenon , xenon.
  8. nigdy w zyciu ori bix w b6 to jakas masakra sa ciągłe z nimi problemu lepiej ze zwykłych lamp zrobic bixenon i miec swiety spokoj na lata. a wszystkie regulacje i samopoziom tez bedzą działac
  9. Niestety u nas coraz mniejsze szanse że się pojawimy. Młody ma gorączkę
  10. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Wpadł licznik s4
  11. namawiam Lele żeby przyjechał audi 80.
  12. specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6
  13. ja zamierzam b5 na lecie. tylko jak na razie u mnie śniegu pełno znowu. kolejny bałwan w tym roku zawitał do ogrodu?
  14. czas wyciągnąć z pod pierzyny zimowej i brać się za dołożenie paru gratów które czekają.
  15. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    tylko co po tej taśmie jak niema fajnej podgrzewanej kierownicy. przynajmniej mi się żadna nie podoba.
  16. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    kierownica z b7 sline dużo nie pojeździła:) wpadło b8 lift ścięta. zrobiona w czarny połysk. docelowo wyląduje w innym aucie. ale przymiarka musi być. i podoba mi się widział bym wszystkie elementy ze wnętrzu zamiast chrom w czarnym połysku.
  17. Gwerty odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    na zdjęciu biled 5000k. w intemo siedzi 4300k. w d3s najczęściej montowałem czarny philips o temp. 4850k.
  18. Gwerty odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    taki sam zakres prac wsadzić projektor 3 calowy bixenonowy i 3 calowy biledowy. da sie to bez problemu zrobić i powiem ze wato wsadzić biled. porównanie biled i intemo
  19. Gwerty odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6
    jeśli dobra powłoka po regeneracji to trochę poświeci. jak ktoś chce lepsze światła niż ori ale nie led, biled to mogę polecić intemo.
  20. Gwerty odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    tak.
  21. Gwerty odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    1400zł
  22. Gwerty odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    jak wstawisz projektor 3cale biled np ronan to będziesz jeszcze bardziej zadowolony.
  23. Gwerty odpowiedział(a) na seba22441 temat w Audi A4 B6
    własnie w xenonie (przetwornica pod lampą) było w pierwszym roku produkcji d2s a potem zmienili na d1s
  24. Gwerty odpowiedział(a) na seba22441 temat w Audi A4 B6
    jak d2s do zaplonnik wbudowany w przetwornice. więc albo to on szwankuje albo wtyczka wysokiego napięcia przetwornicy ma osmalone piny.
  25. mogę to ogarnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.