Treść opublikowana przez Gwerty
-
wymiana żarówki d1s (światła mijania i drogowe )
jeśli masz prawne dłonie , da sie obejść wyjmowanie lamp żeby wymienić palniki. musisz odkręcić zbiorniczek i odchylić wtedy masz dojście do tyłu lewej lampy i da się wymienić palnik, ale nie ukrywam jest ciężko:), z prawą łatwiej bo bo po wyjęciu obudowy filtra powietrza masz swobodny dostęp.
-
Palące się żarówki.
zapewne mniej otwierani drzwi. 0,5W będzie nawet nadto. wyprzedzę kolejne pytanie rezystancja około 20ohm. dziwi mnie bezradność gdzie masz wszystkie podpowiedzi co do czego. a i tak czekasz na podanie gotowca na talerzu,
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
do czego chcesz lutować jak tam pusty pin jest. dlatego trzeba go przełożyć. odbezpieczasz i przekładasz. wyjmak przydatny, ale bez niego tez da radę.
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
a po co chcesz rozwalać wtyczkę musisz tylko przełożyć pin. tak chodzi o wtyczkę do pająka. można do niej dochodzić rozbierając kolumnę ale zdejmując kierownicę, taśmę i pająka łatwiej bo będziesz miał bezproblemowe dojście
-
Palące się żarówki.
jak sam nie umiesz policzyć, to tu masz kalkulator: Kalkulator LED
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
zdejmujesz kierownicę i w przełączniku należy przepiąć jeden kabelek żółty( cały żółty) kabelek przepiąć w wolne miejsce poniżej podwójnego białego zobaczysz kostkę od razu będziesz wiedział co i jak.
-
Palące się żarówki.
jakim napięciem ma to być zasilane, 12v?. Na odpalonym aucie w instalacji masz około 13,8V
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek wspominaliśmy Ciebie, pojawił byś się na spocie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie popisałeś się. mało profi te fotki:jerk:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szkoda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestanowi to problemu rosyjski mam opanowany:decayed: w krajak typu: Estonia, Łotwa, Litwa, Białoruś(moze mniej) Ukraina. zaraz po upadku zsrr łatwo było dostać w mordę za rozmawianie po rosyjsku młodzi nawet jak znali rosyjski to się nie przyznawali. mniej więcej od 5-6 lat sytuacja się zmieniła. nagle wszyscy przypomnieli ze potrafią rozmawiać po rosyjsku. ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- papin tak mi się przypomniało:) zdjęcie robione pod koniec stycznia:wink:
-
Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK
kilka zdjęć lamp ori b7 i customowe ledy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra to 17:00 to KC zielony -2
-
[B5 AQD] Audi A4 B5 Avant Q + Tip od Mateusza
rozumiem ze zdjęcie lampy to przed ich ogarnięciem
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
cos ty zrobił malyna byłą znakiem rozpoznawczym. a teraz będzie zwykle a4 na 18.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot jutro o 16?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma co porównywać cen mieszkań. stolica wielkopolskie a prowincja:grin: conajmniej dwa razy w roku bee w poznaniu więc może wtedy będzie okazja na spota:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zle nie. ale pyry kiepskiej jakości:decayed: a poważnie mieszkanie kupiliśmy z suwałkach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot chętnie. lampy też ze spokojem ogarniemy, jutro nie wyjeżdżam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak. przyjedziesz kiedyś na ryby to będzie więcej:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszytko na to wskazuje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i stało się, z końcem kwietnia opuszczam Wielkopolskę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przypomnij sie jutro, najlepiej smsem, bo komp w pracy zostal... a no trzeba:doh: