Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. lele jeździ, pytaj.
  2. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    tak na ori projektorze xenonowym mijania są słabsze niż na dobrym projektorze bixenonowym
  3. sam tego nei zregenerujesz. odbłyśniki musisz oddać do kogoś kto nakłada warstwy metaliczne.
  4. sprawdzony zakład najblizej poznania to zielona góra. napewno tylko martwe linie bez blaknięcia? co do testu wychyłu wskazówek to ktos musiał grzebać przy nim i masz przestawioną wskazówkę
  5. ok. ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- w przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę będę dzwonił, żeby wpaść po letnie.
  6. chodzi mi o lampy. jest ruch w interesie to dobrze
  7. Vario jak weekend sie za powiada?
  8. :hi:witam
  9. Arek pół kubły to są, pełne kubełki mają inaczej dzielone siedzisko i oparcie.
  10. z tyłu to tylko amory robiłem ... ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- btw. jest trochę mocnych silnikow diesla .. może do kupienia Ukraińskie cmentarzysko czołgów - Joe Monster[590214501055358]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[] to wzm w poznaniu się chowają, aczkolwiek parę skorup tez jest
  11. a co tu taka cisza?
  12. jestem z nich zadowolony. na mokrym fajnie lepią się do asfaltu. jedyni minus jaki zauważyłem to że dość szybko się zużywają
  13. 100 lat Bartku
  14. polecam się. a co do żarówek h7 w drogowych. wszystko zależy kto czego oczekuje, w lampach w drogowym i np h7, żarówka dopala punktowo i daleko a jak masz tylko bix to masz drogowe wysoko i szeroko tak jak np. b7,b8,q5,q7, a6c7bix mając bix i żarówkę h7 można połączyć obie opcję. wtedy jest szeroko wysoko i jeszcze dalej
  15. do poniedziałku jestem poza poznaniem.
  16. musisz w hali mieć stanowisko i pogoda nie straszna.
  17. w 2013r. były chyba na początku kwietnia szkoda ze w tym roku przesuneli.
  18. uuu szkoda.
  19. u co sie stało?
  20. ford nie moja liga. ale jeśli połamane a są to nie problem mogę pospawać.
  21. witam:hi: ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- jak siedzi już tam projektor to na pewno da sie go podmienić na jakiś dobry bi. ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- ok.
  22. i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed: co masz na myśli Grzesiu ? ze podkręcisz frekwencję e tam maliny są w malowaniu także wiesz:decayed: kiedy masz czas ? malina maliną powinna pozostać. czwartek... nie nie zostanie.. a coś w następnym tygodniu jakoś ? do ustalenia.
  23. i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed: co masz na myśli Grzesiu ? ze podkręcisz frekwencję e tam maliny są w malowaniu także wiesz:decayed: kiedy masz czas ? malina maliną powinna pozostać. czwartek...
  24. i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed: co masz na myśli Grzesiu ? ze podkręcisz frekwencję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.