Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
zgadza sie w bieszczady jechalismy z Enkeli na weekend. ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- z braku czasu nie mam pojecia. moze w ostrowie cos sie popstryka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnij jak bedziesz w okolicy to dam ci te silniczki. a jak chcesz trzymac auto i nim jezdzić to do zimy warto zrobić lampy. wiem jak w nich wygladaja odbłysniki i latem to ci sie wydaje ze swiecą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnij do mnie to dam ci do potrzymania:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
palniki są i tak do wymiany wiec stare bedzie mogł nawet upuścić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam . jestesmy juz w poznaniu cali i zdrowi bieszczady przywitały nas deszczem potem było już lepiej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
człem panowie . zawijam sie w bieszczady na weekend wiec do poniedziałku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja uciekam do usłyszenia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chętnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: slo nie szwedzka a fińska. kurde, faktycznie. zmyliła mnie barwy tubki - coś ala Szwecja. Jadłeś ? mam jeszcze dwie w zapasie. ale najlepsza przekaska z tygodnia szwedzkiego w lidlu. prażone skórki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: slo nie szwedzka a fińska.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ch.. z plastdipem - na detaling zawsze do Ciebie podjadę. Szykuj się chyba na ceramikę rs4 b8 na szwedzkich blachach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chcesz mnie do odstrzału wystawić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartek nie wiem czy to dobry pomysł żebyś zmieniał znowu na audi bo zamiast zajmować sie detailingiem bedzie rezał allroada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo zadajesz za trudne pytania:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chce żeby mi korbowody bokiem wyszły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a powiedz gdzie to skolenie. ja na szyby i lampy robiłem w jk w nowym sączu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ceny dla klub -50% na paliwo musi mieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca własna stację będziesz otwierał?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale sprzedawać bedziesz czy wogole zrywasz nawet z dystrybucją?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to moze sie sprawdzić. bo ludzie cierpliwie poczekają jak powiesz ze ma to swoje odstac bez wilgoci. bo jak nakładam płynne szkoło na lampy i mam odstac około 48h. to kazdy chce od razu po nałozeniu jechac. i potem reklamacje ze nic to nie daje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dziwię. pozatym plasti dip to tez nie jest taki super jak by mogło sie wydawac. nie wyrzucaj tej puszki z resztka koloru. po po wycieczce w bieszczady moze okazac sie przydatna.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dogadałeś tą halę będziesz zmieniał? będzie centrum detailingu? wtedy tyle czasu zeszło ze zapomniałem o powłoce.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z felg też?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki. dzwonił dzis. tyś. pytań na minutę. ale damy rade:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz i lampy:)