Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B5] Audi S4
+1 ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- z majcy pała..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kur..de Pablo Ty to lubisz wklejać jak do kogoś strzelaja,zamordują itd itp..dałbys sobie spokój czasem z takimi filmami.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Kur..a zakochałem sie jak to chodzi … Te bulgoty z wydechów jak włączysz Sport plusa…nie no miazga.. Spalanie 14,4 litra a cisnelismy całkiem całkiem tyle na ile można przy nowym aucie albo i za duzo.. Na trasie jadac spokojnie schodzisz ponizej 10 litrow w 400 konnym silniku.. Cel jest
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Jasny Geyser Grey.Ja rozrozniam modele z daleka. Pamietam jak wszedł 997.Mówiło się ze jest przepiekny.(szczególnie po dosc brzydkim 996). Były opinie ze juz za wiele w tej sylwetce nie wykombinują. A tu proszę weszło 991 i miazga. 991 jest duzo ładniejsza od 997.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Cos wspanialego.... Dzis sobie pojezdze juz nie moge sie doczekac jak prace skoncze.. Wersja na 50 lecie jest przepiekna... Auto na lata takie cos by mi wystarczylo
-
[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic
Masz multitronica,nie było łaczenia 2.7 z Tiptronickiem..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ech kurde… brak słów.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
RS5 ma inne blotniki to bankowo.A5/S5 to samo.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Piękna! Gratki Mirku. A czemu jej nie wziałeś na tych 20 jak stała? Czyli wracasz do takich felg jak mam a Ty miałeś chwilę w B8? Masz foto jak wyglądała?
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
czemu nie ma fotek porzadnych?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma takich Teraz nie ma u żadnego operatora korzystnych umów, zwłaszcza z telefonem Play już idzie po bandzie z cenami, kup sam telefon albo kartę. Kilka dni temu wyciekło z prywatnego forum dla sprzedawców że dyrektor pisze że mają sprzedawać umowy bez telefonów, jak nie sprzedadzą 50% umów bez telefonu to cały salon nie dostanie premii hmm no gdzies najlepsza byc musi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie teraz jest najkorzystniejsza umowa na kartę z Iphonem bez limitu polaczen na osobe prywatna?Wie ktos?
-
Grubość wartswy lakieru
w fabryce tez powtornie malują..wiec wszystko sie zgadza…takie sa normy..
-
UŁAMANY Plastik na drzwiach
na plastiku jest numer czesci,jest tez cos takiego jak etka..
-
Kupno auta od ojca, a inne opłaty?
To może przeczytaj jeszcze raz pierwszy post autora tematu zanim zaczniesz pisać cokolwiek..
-
Kupno auta od ojca, a inne opłaty?
Spisać umowę musisz bo jakoś auto trzeba w wydziale komunikacji przerejestrowac…na podstawie czegoś go jednak nabyłeś..jeśli sprzedazy musi byc umowa.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Felgi pasują fajnie załóż inna gumę i bedzie super.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
20 szła na bank w Q5… to tez pamietam..
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Absolutnie nie neguję A z ciekawości w Q5 była ta felga w 19 calach?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
W A5 tez sa koła 19x8,5 w oryginale..
-
Jakie zegarki nosicie?
Wrzuciłeś na fb zdjęcie tego Pateka i kaczki z figami ? Na FB nic nie wrzucałem A Patek z kaczką się nie pokłócił.Ludzka sprawa żreć trzeba Jeśli ktoś to na FB wrzucił to o zdanie mnie nie pytał a to moje zdjęcie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo czasem przekrecasz. Mam profil 30 nie 35 i kapec 265. Czy duzo to zalezy..Cuber ma teraz 94mm gumy z boku a ja mam 79,5mm..
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
365 tys za 2010 rok to raczej chora cena.
-
Audi RS6 C7 2014
:grin::grin::grin: Ponieważ północ mija czas zdradzic tajemnicę! PRIMA APRILLIS!
-
Audi RS6 C7 2014
285/30/21 nie takie małe