Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
osz w mordę ale wymarzłem .. Dzięki za spota Gabriel dzięki za pomoc kumplowi!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za 29 zł dobrej linki tez nie kupisz Podobna bajka jak z kablami do odpalania. Szajs.Jak Ci sie zerwie i tylną szybę ro***bie nie miej żalu. Kolega raz tak miał Chytry dwa razy traci.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
chociaz szmate by pod ten zderzak polozyli,przeciez sie rysuje Makki by zabił
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
nie powinno się jezdzic na rezerwie bo pompa nie jest dostatecznie smarowana (w baku jest zawsze trochę wody bo skrapla się powietrze)
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Czy auto miało jakieś przygody?Bo nie napisałeś że bezwypadkowe. Kumpel szuka S4 B7.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dobre koło ma ten czarny Rs6 z linków Nowaka
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to koło moim zdaniem kompletnie nie będzie pasować do S6.. Ale z felgami to tak na ogół jest,każdy zadowolony nie będzie. Szymek przy takim budżecie to mógłbyś coś lepszego nabyć w kwestii designu pod A6C7
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A może na nowe inwestycje i miejsca pracy? Widać Paweł że Ty dla kogoś pracujesz...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
juz pisalem ze Wilk z wall street to 10/10.Nie ma sie co zastanawiac tylko kupowac bilecik i 3 godzinki mijaja jak Teleexpress.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak na stratę 2X50% Vatu podziwiam optymizm.(dwa auta) Ja bym sie wkur..Z drugiej strony marne były szanse na homologację dla RS-a, za mało sztuk sprzedają w Polsce, a to jednak kosztuje. Jak zamawialem auta to mozna bylo odliczyc 2x6 tys. Teraz odlicze 2 x 40tys przy 50% vat wiec jestem bardzo zadowolony. Mozna by sie pokusic o te 100% ale za duze ryzyko w stosunku do kar jak Ci udowodnia ze uzywasz auta do celow prywatnych a nie firmowych. A mysle ze beda robic wszystko by jak najwiecej kasy z kar uzyskac. Otóż to ja tylko czekam jak wezmą się za obecne ciężarówki i znowu będą jakieś dziwne interpretacje wymyślać i kary z sufitu dopieprzać Dokładnie o to chodzi.Co to za rząd co jawnie nie podaje warunków zakupu i odliczenia Vatu tylko jakieś kombinacje,niespójności,tajemnice.Niewiadomo jak będzie co będzie do kiedy będzie.To chore. Potem się dziwić że obywatel tego kraju kombinuje jak samo państwo go tego uczy. W tym kraju nawet jak ktoś nie chce kombinować to musi. Żenada. Tona gówna.W biznesie to samo,co z tego jak ty jesteś uczciwy skoro ktoś obok nie jest, a urzędy gówno z tym robią. Straciłem w ten sposób kiedyś nieźle prosperujący interes bo konkurencja miała w d*pie przepisy i prawo. Dawniej nie chciałem sp***rzać a teraz jestem za stary. Żałuje bo myślałem że się coś zmieni a tu niestety nie bardzo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde nie wyglądasz …
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To kerczi ile Ty wazysz?100kg? nie ma szans
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak na stratę 2X50% Vatu podziwiam optymizm.(dwa auta) Ja bym sie wkur..Z drugiej strony marne były szanse na homologację dla RS-a, za mało sztuk sprzedają w Polsce, a to jednak kosztuje.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nic lepszego w tym roku w kinie nie widziałem. 10/10
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
myslałem że ta skaza lakieru na masce wynikła z błedu w myciu auta..
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Tu się zgodzę.To prawda może być różnica firma-osoba prywatna.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
To totalnie logiczne właśnie. Producent daje Ci gwarancję na samochód przez 2,3,4 nieważne ile lat. Przez ten okres naprawia wszelkie usterki. Potem nie naprawia już usterek..gratisowo. Jeśli coś nie działa poprawnie i non stop się psuje możesz domagać się wymiany za niezgodność towaru z umową a to róźnica…dość duża
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak masz automat?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz napisane w komentarzach co się stało. Pablo ale ja wiem co się z nim stało bez komentarzy Tylko nie wiem czemu napisałeś ":facepalm:" Nie baby wina. Audi,BMW choroba wściekłych diesli też dotyczy.(szczególnie jak ktoś cienko auto serwisuje) Gaszenie na biegu nie zawsze przynosi efekt.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jedyna rzecz którą nie kupiłem ori do tego auta, ważne że jest ok A wiesz Pablo co się w ogóle stało z tym Renault?
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Powiem tak kumpel się ze mną założył pojechaliśmy do Auto Speciala (dealer Audi,VW co zapewne wiesz) i przegrał. Chcesz się założyć? Mówimy o gwarancji nie rękojmi.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Tak które zakupiłeś.A nie które wymienili Ci na gwarancji auta.Zapytajcie dokładnie a przyznacie mi rację bo sie mylicie. 2 lata gwarancji masz na części za które płacisz.Nie za te które wymieniasz na gwarancji.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
jesteś pewien?bo na części wymienione w ramach gwarancji, gwarancja trwa tyle ile na całe auto.Z tytułu GWARANCJI bankowo tak jest.Więc tu się mylisz. Innymi słowy wymienisz coś na tydzień przed końcem gwarancji,zepsuje się po 3 miesiącach ta sama część i płacisz.Troche inaczej jest z tytułu rękojmi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Volvo było pierwsze w tym temacie już dawno to pokazali.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo dostaje sie miekki