Treść opublikowana przez pawel1380
-
Koła 9 i 10 cali 215/35 i 225/35 czy podejdą do QUATTRO
raczej tak choc w USA sa i robia takie przeróbki. Musisz wiedziec czy kolo na 9 calowej feldze z taka opona ma taki sam obwod jak na feldze 10 calowej z opona 225. Tu juz byly rozmowy na ten temat poszukaj. ---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ---------- Sprawdz sobie: Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirku jak Ci sie jezdzi na tych sprezynach eibacha tak szczerze?Jest duzo twardziej?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak na powaznie czy zartujesz? Przeciez tam podłoga zmieta...20tys to tam wpadnie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomku jak widzisz taka panamera z 3 litrowym dieslem to troszkę inna półka cenowa niz myślałeś chyba..: Panamera - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Koła 9 i 10 cali 215/35 i 225/35 czy podejdą do QUATTRO
no obwod kola musi byc dokladnie taki sam.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
skad te dane apropo ferrari?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50? w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4. I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?- Korekta lakieru na B6-co kupic?
z taka kwotą nic nie zrobisz.Potrzebujesz oprocz maszyny pare specyfikow aby dokladnie oczyscic lakier,glinkę etc.Nie mowiac o pastach,padach..- [ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
de gustibus non est disputandum jak juz używamy łaciny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załatwialem tam wgniotki. rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo. ja ich polecam.- A8 D3 na 20" :)
No czasem tak jest ze sie dzwoni i dzwoni Ale kupił! Teraz Ty mi załatw kupca na A5 przyjaciela co sprzedaję- A8 D3 na 20" :)
tam moj kumpel bedzie chyba dzwonil do Ciebie z Warszawy ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 01:03 ---------- No ja juz wszystko wiem Mam nadzieje ze kumpel bedzie zadowolony- A8 D3 na 20" :)
jak klienci? bo po a5 kumpla zero telefonów masakra jakas- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
RS3 fajny wóz jaka szkoda że zrobili go na koniec jakże długo produkowanego modelu 8P...- Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
za duzo youtube ogladasz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic tylko kupować za ta kase wolalbym to AUDI A5 S-LINE 3.2FSI QUATTRO KRÓLEWSKA WERSJA S5 (3247077102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Piękna mielonka...- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mega przewidywalny a z dobrą grą aktorską to jest żart W mojej opini strata czasu.Ale każdy ma prawo jak piszesz do swojej.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Rozczarowałem się bardzo,gra aktorska słabiutka,film przewidywalny...ani 6,5 bym nie dał jak na filmwebie.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
idealny woz zeby w Polsce cos zgubic na przejezdzie kolejowym- A8 D3 na 20" :)
o w mordę piękna ta Corvetta..- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem takie do ogladniecia bez szału.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolezanka nie bedzie zadowolona ze ktos wstawił jej foto w aukcji Zaraz jej pokażę.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mocno rozważyłbym E AMG ale tak naprawdę żadnego z nich nie kupiłbym bez testowaej jazdy,i testów organoleptycznych w środku - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!