Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. raczej tak choc w USA sa i robia takie przeróbki. Musisz wiedziec czy kolo na 9 calowej feldze z taka opona ma taki sam obwod jak na feldze 10 calowej z opona 225. Tu juz byly rozmowy na ten temat poszukaj. ---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ---------- Sprawdz sobie: Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
  2. Mirku jak Ci sie jezdzi na tych sprezynach eibacha tak szczerze?Jest duzo twardziej?
  3. Tak na powaznie czy zartujesz? Przeciez tam podłoga zmieta...20tys to tam wpadnie...
  4. Tomku jak widzisz taka panamera z 3 litrowym dieslem to troszkę inna półka cenowa niz myślałeś chyba..: Panamera - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. no obwod kola musi byc dokladnie taki sam.
  6. Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50? w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4. I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5
  7. Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?
  8. z taka kwotą nic nie zrobisz.Potrzebujesz oprocz maszyny pare specyfikow aby dokladnie oczyscic lakier,glinkę etc.Nie mowiac o pastach,padach..
  9. de gustibus non est disputandum jak juz używamy łaciny
  10. załatwialem tam wgniotki. rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo. ja ich polecam.
  11. pawel1380 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    No czasem tak jest ze sie dzwoni i dzwoni Ale kupił! Teraz Ty mi załatw kupca na A5 przyjaciela co sprzedaję
  12. pawel1380 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    tam moj kumpel bedzie chyba dzwonil do Ciebie z Warszawy ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 01:03 ---------- No ja juz wszystko wiem Mam nadzieje ze kumpel bedzie zadowolony
  13. pawel1380 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    jak klienci? bo po a5 kumpla zero telefonów masakra jakas
  14. RS3 fajny wóz jaka szkoda że zrobili go na koniec jakże długo produkowanego modelu 8P...
  15. za duzo youtube ogladasz
  16. nic tylko kupować za ta kase wolalbym to AUDI A5 S-LINE 3.2FSI QUATTRO KRÓLEWSKA WERSJA S5 (3247077102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Piękna mielonka...
  17. Mega przewidywalny a z dobrą grą aktorską to jest żart W mojej opini strata czasu.Ale każdy ma prawo jak piszesz do swojej.
  18. Rozczarowałem się bardzo,gra aktorska słabiutka,film przewidywalny...ani 6,5 bym nie dał jak na filmwebie.
  19. idealny woz zeby w Polsce cos zgubic na przejezdzie kolejowym
  20. pawel1380 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    o w mordę piękna ta Corvetta..
  21. Byłem takie do ogladniecia bez szału.
  22. Kolezanka nie bedzie zadowolona ze ktos wstawił jej foto w aukcji Zaraz jej pokażę.
  23. Mocno rozważyłbym E AMG ale tak naprawdę żadnego z nich nie kupiłbym bez testowaej jazdy,i testów organoleptycznych w środku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.