Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Wyjdzie jak będę miał czas do Gliwic jechać Wtedy zaprezentuję
  2. Natomiast bez dopłaty fotele w A7 to jakis skandal.Krótkie siedzisko,bez trzymania bocznego,,jak taborety.Musi byc komfortowy.Szkoda że teraz nie można wybrać sportowego fotela poza pakietem wewnetrznym Sline.Tylko wtedy masz sportowy fotel ale jak to przy Sline w Audi w kolorze ciemnym Głupia to polityka pewnie później to zmienią.Zastanawiałeś się od czego jest taki tunel na suficie??Pewnie w tej A7 co jeździłeś też był za cholerę nie wpadliśmy na to.Nawet sprzedający wytłumaczyć nie umiał.Bo też widzę że jeździłeś opcją bez szyberdachu.Night Vision w deszczu i śnieżycy wogóle nie działa niestety.System się kładzie wtedy. Ok dość OT bo będzie opieprz
  3. Dzięki.Tyle że w polskich warunkach mycie auta pianą oznaczałoby: 1.Mycie co parę dni bo większy brud to już jest problem 2.Nie wiem jak to się ma na plastikowe elementy w samochodzie oraz gumowe, z tego co słyszałem po dłuższym okresie używania często i tylko piany, nie najlepiej. 3.Jeżeli już myć bezdotykowo to i suszyć bezdotykowo a nie wycierać szmatką, a z tym w dużym polskim mieście jest problem...(w sensie myjni ręcznych) Wiec po prostu swoja gąbka na myjni i ircha, a dodatkowo Meguaier's.
  4. Piękna.Gratulacje. Mam pytanko czy na tym forum jest jakis temat odnośnie tych drań przy 80-120 km/h? Dość to ciekawe...
  5. Oczywiście twardziej na 20 ale szczerze myslałem że będzie przepaść..a nie ma.. Z modów to może Bang zagości nie wiem jeszcze przemyślę(będę miał A5 z Bangiem na dłuższą chwilę do porównań na tych samych płytach) Myślę o polskim menu.Z zewnątrz nic nie kombinuje.Zderzak od Slina z przodu moim zdaniem jest brzydszy w A5,tylko tył ładniejszy a zmieniać jeden to bez sensu. Jak tylko nie ma chlapy jest myjnia.Chyba w końcu wiatrówkę kupię na cholerne gołębie i wrony.. :gwizdanie: Uploaded with ImageShack.us
  6. Heh autko super.Niestety Twoje felgi w czarnym mi nie pasują.W oryginalnym kolorze były super.Ale to Tobie ma się podobać.W A6 czarne wyglądały super z tym srebrnym rantem,a tu się zlewa jakby koła nie było. Ciekawe jak ocenisz wrażenia z jazd A7,ja już się nim trochę pobawiłem. Jak na 245KM i Stronic dynamika nie zabija ale to dość duże auto.Moim autem po programie na manualu leje go jak chce..ale tam tez program można zrobić i wtedy będzie miodzio... Układ kierowniczy i zawieszenie fenomenalne.Drażnił mnie tylko system Stop&Go,kwestia przyzwyczajenia pewnie, poza tym jednym guzikiem na konsoli pod radiem to wyłaczasz.
  7. Czyli d*pa blada nic rozwiercać bym nie zamierzał.Jestem wyznawcą fabrycznych rozwiązań,kombinacji nie lubię.
  8. Alvaro jesteś pewny?W A5 otwór centrujący to 66mm a w RS4 B7 ile?
  9. Ale właśnie różnią się ET.No i są 8,5J a nie 9J.Dystansów zakładać nie chciałem.ET 29 jest idealne do A5, koło na równi z błotnikiem dlatego tez optycznie mała szpara między błotnikiem. Nie wiedziałem że z RS4 jest tez na 19 z ET29..ale teraz szczerze mówiąc zostawię 20, kupiłem je nowe (felgi jak nowe a opony nowe) ,nie będę kombinował...na 19 też trzeba uważać mocno..a jednak 20 robi robotę..(inna sprawa że 19 z RS są w graficie( może jeszcze srebrne nie wiem) a ja mam polerowane aluminium, wolę mój kolor rzadko spotykane,niestety z naprawami jakby co lipa...)
  10. Nie ma sensu robić gleby.Jest naprawdę dobrze.Foto nie do końca to oddaje.Zrobienie gleby przy takiej feldze roztrzepie auto w środku a jest błoga cisza i tak ma być. Bedziemy badać niebawem powinno być coś zaraz przed 3 z przodu a moze i 3 wskoczy..
  11. Wow.Faktycznie.Widać źle poszukałem..choć się starałem.A chciałem 19 co by nie przesadzać..tyle że z tym ET.Bez sensu że nie ma numeru katalogowego dla A5 z tym kołem w 19 i ET29.A teraz to już chyba nie ma sensu kombinować...na 2o wygląda świetnie ..ale uważać trzeba strasznie. No i już coś nowego wiem. Dzięki.
  12. pomyślę wklej foto A tak serio dzięki za miły komentarz.
  13. ET 29.Dzięki.Później coś wrzucę. Proszę: By null at 2010-11-02 By null at 2010-11-02 By null at 2010-11-02 By null at 2010-11-02 By null at 2010-11-02 By null at 2010-11-02
  14. Witam przedstawiam i moje autko. Audi A5 3.0TDI quattro,manual, 2007 rok,36tys km Z dodatków poza standardem: -lakier czarny Phantomschwartz Perleffekt -felgi 20 cali Audi exclusive(szkoda że ten model felgi z takim ET nie występuje w 19 calach) -reflektory ksenonowe plus -asystent świateł drogowych -pakiet oswietlenia wnętrza -lusterka zewnętrzne ogrzewane i składane z pamięcią ustawień -wewnetrzne lusterko z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową -siedzenia sportowe z tapicerką alcantara,w pełni elektryczne,podgrzewane z pamięcią ustawień i regulacją odcinka lędźwiowego -3-strefowa klimatyzacja -bagażnik z wnęka na narty,zaczepami,siatką i gniazdkiem 12V -wielofunkcyjną 3 ramienna kierownicę obszytą skórą -komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem -system nawigacji satelitarnej -system nagłaśniający Audi Sound System(jak dla mnie słabizna,ale i Bang w A5 nie powala) -telefon w podłokietniku -system obsługi głosowej -Audi parking system tył -asystent podjazdu -tempomat -czujnik zmierzchowy świateł i deszczu -isofix -servotronic Z dodatków chyba tyle.Reszta dodatków co w standardzie przy 3.0TDI.(chromowane rury dwie,i inne duperele:) + programik zrobiony z Compsportu.. Jeździ sympatycznie:) Pozdrawiam
  15. Witam serdecznie z Krakowa!Jestem wprawdzie użytkownikiem A5 3.0TDi nie A4 ale auta totalnie spokrewnione.Pewnie dowiem się tu ciekawych rzeczy a jak i będzie potrzeba rozwiążę problem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.