Treść opublikowana przez pawel1380
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Chodziło mi o to ze nie ma przepaści miedzy gwiazdą a niepełną olimpiadą Czytać uważnie
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Jeśli to S4 seria to wstyd dla Lexusa i RSB7.. katalogowo koni znacznie więcej... Merc się broni, biedak gdyby miał AWD to by stawkę wyzamiatał choć i tak widać że jest górą.Ale jak na 457KM czyli 120KM więcej od Esy szału nie ma..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Mnie też się podoba.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
tanio nie jest :gwizdanie:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Makki to z chęcią będę korzystał z twych rad.I napisz mi proszę jak się dostać na ten zimowy Audi Experience bo chciałbym pojechać bardzo i jakie to koszty.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sodispar.pl/pl/index.html
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Bede sie uczyl dopiero.Woz do testow mam.Tzw autko na zakupy i do miasta jak jest szansa ze bedzie trzeba go porzucic(np impreza:)).Ale slyszalem ze ta polerka praktycznie nie da sie uszkodzic lakieru.....
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Jezu zanim ja dojdę do tego poziomu to trochę minie. Zresztą nie wiem czy chcę do niego dochodzić Pozniej ci kobita przetrze wózkiem koło marketu i zawał serca gwarantowany A tak na serio na razie licytuję coś takiego : http://cgi.ebay.pl/Meguiars-G220-Machine-Car-Wax-Polisher-Starter-Kit-/150383851368?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2303937768#ht_3686wt_1141 Myślę też o bardziej "dopasionym zestawie" ale nie wiem czy jest sens i warto: http://cgi.ebay.pl/Meguiars-G220-Machine-Car-Wax-Polisher-Ultimate-Kit-/350321619719?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5190cbb307 A jak wyjdzie to się okaże, pośpiechu nie ma, do wiosny daleko, a doszedłem do wniosku że nikt mi tego nie zrobi tak dobrze jak sam się nauczę i w weekend posiedzę trochę w garażu.Nawet może 2 weekendy :gwizdanie: Dziś kupiłem Scratch 2.0 Meguaiersa, czekam jak dojdzie bo mam ze trzy konkretniejsze rysy, zobaczymy co to da. http://www.autokosmetyki.pl/images/meguiars_scratch_x20_b.jpg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przerażające są takie wieści.Szok.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Dzięki. Marcina zacna ale ja jednak wolę mimo wszystko Alcantarę A zmiana na MMI 3G i wywalanie wszystkiego to bezsens dla mnie.Poza tym koszta niemałe. Priorytet to wydech Millteca na wiosnę.I pobawię się w auto detalling
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
JUż się przyznałem do błedu Nie widziałem sedana w Krakowie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fakt mea culpa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niebieska i czarny sedan oraz biały avant Kuzaja ale nie wiem czy jeszcze nim jeździ Yyy Pablo ale RS6 w C6 jest tylko w Avancie nie ma go w sedanie..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde nie mogę teraz znaleźć wątku o którym rozmawialiśmy że w którymś Passacie jest Torsen przy napędzie na 4 koła ale jestem na 100% pewien że to czytałem.Nie pamietam tylko w którym..a mało czasu dziś na grzebanie po necie...
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Na 235/30/20 No to bedzie mega masakra.70,5 mm gumy nad felgą...ja mam 79,5mm i jest ciężko a 9mm mniej...dla mnie diagnoza jedna...nie do jazdy po polskich drogach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety nie tym razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Postaram się podjechać brudasem..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A A4 bez tylnych drzwi i ze ściętym dachem też można wpaść czy będzie kamieniowanie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żeby wypędzić choróbsko to albo do odcięcia,albo wogóle
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
może Ty byś założył 19 cali dla lansu i szpanu... wszyscy w klubie to robią żeby się lansować? niektórzy zakładają 19 bo chcą by auto się ładnie prezentowało albo po prostu kupili auto z takimi felgami... jak Ty nie chcesz to jeździj sobie nawet na 13-tkach - nikt nie każe zakładać większych felg. Ale to, że 19 nie na nasze dziury mówią zazwyczaj osoby, które nie miały takich felg na aucie. w A6 mamy 19 cali na lato i opony 255/35/19, auto mamy 3 rok i ani razu felgi się nie pokrzywiły więc można? można
-
Uszkodzenie felgi na drodze - proces o odszkodowanie
Uszkodziłem raz oponę w nowym aucie na dziursku, wezwałem policję i nie było żadnych problemów z odszkodowaniem.Pojechałem do zarządcy drogi z notatką policyjną podał mi numer polisy w PZU i w miesiąc było po sprawie.A był to 2004 rok...Za oponę zwrócili (potrącili 10% amortyzacji bo auto przejechało 1300km na poprzedniej..) Więc walczyć należy, tym bardziej że to jedyna droga żeby wypłacając wielokrotnie odszkodowania byli zmuszeni do poprawiania stanu dróg. Pozdrawiam
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Dokładnie W A6C6 też możesz je odgiąć z trybu serwisowego tylko tam ustawiasz sobie to w MMI.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
No ale te z RS4 B7 mają chyba inny otwór centrujący mniejszy i nie wejdą...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Bo odczuwalnie różnica pomiędzy 18 a 19 przy odpowiednich fabrycznych rozmiarach opon (w A4 czy A5) jest większa niż między 19 a 20 calami. No zgadza się mniejsze niż 18 w B8 to porażka.