Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. No to szkoda Nie mow o mnie per"expert" bo ani sie tak nie tytuuje ani za takiego nie uważam. [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:14_________________________________________________Ech z kolega jałowa dyskusja jak w piaskownicy,nie jezdził ale swoje wie,no to chyba szkoda czasu Juz tylko sarkazm z jego strony nic wiecej
  2. 14,8 to spalanie miejskie jakie podaje producent.No panowie.... http://www.audi.pl/pl/brand/pl/models/q7/audi_q7_v12_tdi/dane_techniczne_i.html[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:04_________________________________________________ Dokładnie 100% o to chodzi. Ale sie da i nie jest to zenujacy zart...
  3. Dynamicznie zasuwajac..no way.. Zapytaj się zawodowca Pawła. On jest ekspertem od spalania aut wszelkiej maści i narodowości. Z resztą ekspert Paweł Ci podpowie że to co napisał "producent" można spokojnie osiągnąć. Tak więc jeśli w danych technicznych jest 14,8 L to q***wa tyle spali i basta!! :polew: :polew: :polew: :polew: Paweł nie jest ekspertem od spalania aut wszelkiej masci.Natomiast Paweł jezdził i wie ze mozna tyle zrobic i nie lubi jak ktos kto nie miał jak sadze stycznosci z tym samochodem wypowiada swoje poglady na temat jego spalania. Strasznie zbaczamy z tematu.Chodziło o to ze Pablo napisał o 500-600KM samochodzie palacym 13-14 litrów i został wysmiany. A ja podałem model auta ktory spelnia te warunki.Ba i to w miescie.No bo o srednim spalaniu to juz nie dyskutujmy bo okolice 12 na trasie bez problemu.A i 25 zjesc tez umie.To oczywiste.Oczywiscie wszelkie dane z komputera nigdy nic nie sprawdzałem na stacji.
  4. A moje auto za Twoje tez uczciwie ? :polew: Dobra chodzmy spac. Oświecę. Dojezdzam tym Q7 w pełni nagrzanym silnikiem pod spota wsiadasz jedziemy i lezysz i kwiczysz i placz i zgrzyt zebow. Bo specjalnie bym sie nie meczyl.Nie wysnuwaj na 100% opinii jesli cos Ci sie wydaje. Jak rozumiem dzis piatek pewnie cos w zylach krazy Ja nie mogę bo chorym
  5. Wszystkim ?Q7 V12 TDI tez?A ile pali moje A5?Powiedz mi?Daj spokoj.Prosze Cie.
  6. Wez 5 tys z konta..auto twoje mi nie potrzebne..Piatkowe popludnie??My mowimy o jezdzie miejskiej a Ty zaczynasz kombinowac zeby byl szczyt korkow....ej..jestes nieuczciwy.. Sekundantow kilku byc nie moze bo waga robi swoje nawet w tym kolosie.3 pasazerow to bbbaaaarrrdddzzzooo uczciwie. a zreszta...juz kombinujesz
  7. Nikt.Ale to nie znaczy ze się nie da,Myslisz ze ja sie przejmuje spalaniem?Tez nie bo malo jezdze.A diesla mam z innych powodow. Nie rozumiem tylko po co ktos kto jak przypuszczam nie jezdził autem o jakim rozmawiamy czyli Q7 V12 TDI wysuwa takie 100% pewne opinie jakoby sie nie da uzyskac takiego spalania i pisze o tym ze to zenujacy zart.Przeciez nie napisalem tego zeby było smiesznie .Nie wyssałem tez tego z palca,ani nie wyczytałem tego z internetowych opinii,gdzie na ogół siedzą mistrzowie teoretyki.Miałem to szczescie pojezdzić. :gwizdanie:
  8. Trasa po miescie bez wymyslania,uczciwie.
  9. Sedzia powinnien byc Stockinger.
  10. Ok skoro jestes pewien zrobmy tak. Umowimy sie na ktoryms spociku wez 5tysiaczkow ja wezme 5tysiaczkow,dodatkowo przytargam Q7 V12 TDI Zostawimy kase na puli wyzerujemy liczniki spalania i kilometrow, wezmiemy nawet jednego "sedziego" do srodka pokrecimy sie wieczorkiem te 100km po Krakowie jesli bedzie powyzej 14,5 przy mojej jezdzie przytulisz sobie bezbolesnie 5 tysiaczkow w sam raz na letnie mody,niestety jesli jakims cudem uda mi sie ta sztuczka to ja biorę swoje i Twoje. To jak?
  11. 9,9 i da sie zrobic tyle nawet po programie. Na trasie do 6 zlazłem a da sie mniej bo korki byly momentami niemilosierne,zima grzac musialem itd itp. Wiec obiecywane 5,7 osiagalne.
  12. Starajac sie mozna osiagnac to co pisze producent.Po prostu jezdzac wystarczy myslec troche bardziej o ekonomii plus pewne nawyki.Nic wielkiego.We wszystkich moich prywatnych autach i nie tylko stwierdzałem ze spalanie podawane przez producenta zawsze jest osiagalne. BTW potyczka sie nie wywiaze Mozemy sie przeciez zalozyc
  13. Nie wiem czemu cytujesz chico apropo mojej wypowiedzi. W A6 to było extremum zgodzę się.Tyle ze tam producent podaje w miescie 18,3litra.Nie sadzisz ze drastyczna roznica?? Natomiast niedowiarkow z Q7 nie rozumiem poniewaz tam producent podaje zuzycie w miescie na poziomie 14,8L wiec wierzcie mi nie szalejac naprawde da sie tyle zrobic.
  14. No kolego stwierdzam jednak ze to prawda.Tyle pokazywał komputer.Chyba ze klamal a Ty wiesz lepiej bo jezdziłeś W A6C6 4.2 Tiptronic zrobiłem kiedys 13,3 litra jezdzac po miescie na 18 kolach ale to juz faktycznie było "na kropelce" bez klimy naprawde umiejetnie dohamowujac etc.
  15. No 500 konne TDI w Q7 w 14 literkach sie zmiescisz lekko depczac gaz :naughty:
  16. a fotele masz elektryczne z pamieciąś ???? bo jak tak to to lusterko tez jest programowalne do pamieci foteli, moze masz nie ustawione. Tak mam I kombinowałem z nimi ostatnio.No ale co to ma do rzeczy? Przeciez lustro opuszczało sie zawsze tak samo na wstecznym (oczywiscie jak koleczko bylo w pozycji sterowania na prawe lusterko).
  17. moje lusterko.. pomoze ktos?
  18. Cholera właśnie się zorientowałem że przy wrzuceniu wstecznego lusterko boczne nie opuszcza sie tak jak nalezy.Tylko troche drgnie i tyle. :wallbash: A ruszajac sterowaniem działa bez problemu wiec co sie mogło do cholery stac?Bo dla mnie ta funkcja dosc przydatna...Na Vagu wyskoczy blad jakby co? :wallbash:
  19. Cos bzdura z tymi oponami moim zdaniem..
  20. :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :laghing2:
  21. :oklaski: :oklaski:
  22. To Ty ochłoń i naucz się czytać ze zrozumieniem. Sprostowałem tylko Twoje stwierdzenie, że właścicielem auta stajesz się w momencie przerejestrowania. Nic nie pisałem o allegro, tylko o samym momencie, kiedy stajesz się jego właścicielem. A jest to moment podpisania umowy kupna-sprzedaży czy tam faktury. My nie w sejmie,nie wyjmuj zdań z kontekstu No raczej Dobra, uznajmy to za nieporozumienie i zapomnijmy o sprawie Jasna sprawa
  23. :good: dokładnie.I na tym zakończmy [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:18_________________________________________________ To Ty ochłoń i naucz się czytać ze zrozumieniem. Sprostowałem tylko Twoje stwierdzenie, że właścicielem auta stajesz się w momencie przerejestrowania. Nic nie pisałem o allegro, tylko o samym momencie, kiedy stajesz się jego właścicielem. A jest to moment podpisania umowy kupna-sprzedaży czy tam faktury. My nie w sejmie,nie wyjmuj zdań z kontekstu
  24. Kolego, właścicielem samochodu stajesz się w momencie podpisania dokumentu kupna/sprzedaży, a nie w momencie rejestracji Kolego prawnie nie podpisywał nic i włascicielem nie jest.Nie pisz bajek.Owszem umowa kupna sprzedazy na allegro jest wiazaca..ale do wydania pojazdu po zaplacie.Ochlon.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:12_________________________________________________ Watpie zeby cos wywalczyl.Sady zmieniaja nastawienie.Internet staje sie powszechny,a i bledy coraz czesciej zdarzaja.Nic nie wskora sprawa bedzie sie ciagnac latami i gowno bedzie z tego. Nie zerujmy na ludzkich bledach ani krzywdach.Tylko na wlasnej pracy.To droga do dobrego auta.Jedyna. Pozdrawiam
  25. W opisie było ze chce 4tys.Wiec...sąd da wiarę ze to pomyłka i nic nie wskorasz kolego.Daj sobie spokoj. Druga sprawa..kwestia: "I teraz: taki zakup to jednak umowa zobowiązująca. Nie chciałbym, żeby tym samochodem były popełniane przestępstwa itp, lub gdzieś był zostawiony a składka ubezpieczeniowa, lub jakieś inne przestępstwa kierowane do mnie, ze względu na to, że wg. allegro jestem nowym właścicielem samochodu od dnia dzisiejszego. Jak to ładnie rozwiązać, żebym mimo wszystko nie był nowym właścicielem samochodu?" Jaka składka???Jakie przestepstwa?? Kolego przeciez Ty go nie zarejestrowałes na siebie...Nie za duzo filmow grozy po polnocy ogladasz?? Zapomnij o sprawie i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.