Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL] 40 tysięcy km a filtr paliwa..
Producent podaje że co 60tys km.Czy aż tak drastyczne skrócenie faktycznie przynosi korzyści?
-
[ALL] 3.0TDI a ilość oleju...
Zapewne ale to chyba nie jedyny powód
-
[ALL] 3.0TDI a ilość oleju...
W moim aucie w instrukcji pisze że wchodzi go 7,4 litra.I faktycznie coś koło tego się mieści.(z drugiego baniaka 5 litrowego po wizycie w serwisie zostało coś koło połowy).Natomiast w A6 przy blizniaczym silniku w instrukcji pisze 8,2 litra. Orientuje sie ktoś skąd są takie różnice w ilości wlewanego oleju do silnika między modelami?Przecież to praktycznie te same silniki konstrukcyjnie a róźnica 0,8 litra dość spora.I dlaczego tak jest?Dodam że zastosowana skrzynia biegów nie ma tu znaczenia.Obojętne z jaką masz A5 zawsze instrukcja podaje 7,4 litra w 3.0TDI Jak macie w A4?
-
[ALL] 40 tysięcy km a filtr paliwa..
No i tak właśnie zrobię. Na allegro filtr oryginalny do 3.0TDI w okolicach 150 zł..są też i po 50 zł...to jakieś róźnice?Co polecacie?
-
[ALL] Usuwanie rys na szybie
Boję sie tylko żeby czegos nie spieprzyli.Rysy nie są bardzo wyraźne a szyby nie chciałbym zmieniać za nic w świecie.Przy ewentualnej odsprzedaży autka ma to jakieś znaczenie.Wolę mieć nadal wszystkie oryginalne.Zapytam w tym salonie plusa jak to widzą..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tam jest zawsze ciepło [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________ Na bilet starczyło tylko szukam hotelu, w tym 7 gwiazdkowym hotelu powiedzieli mi że nie starczy na tydzień pobytu co mi zostało z biletu także szukam gdzie indziej W tym najdroższym to by Ci na dzień nie starczyło i bez tego biletu a ponieważ mówią że kryzys to czekamy na nasze polskie słoneczko
-
[ALL] 40 tysięcy km a filtr paliwa..
Hmm olej wymieniałem przy 35tys km to może dobije do tych 45tys km i wymienie wszystko.Ponownie olej z filtrem i filtr paliwa
-
[ALL] 40 tysięcy km a filtr paliwa..
Niebawem w moim traktorze stuknie 40tys km.I tak sie zastanawiam ze względu na nasze paliwo czy bawić się już w wymianę filtru paliwa.. Leje na ogół zawsze tą "lepszą" ropę...Verve,V-Power etc. Co myslicie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ładnie kurfa prawie jak w Krakowie w lasku wolskim.. :polew:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Była A6 przyjaciela zrobiona w Caractere. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Usuwanie rys na szybie
Hmm a jednak Hartpolish koledzy polecają.. Sam mam drobne ryski po tej zimie i nie wiem czy to wogóle dotykac..na razie nie drażnią..
-
[B5 AJM] Ręczny Tiptronic nie działa
:facepalm:
-
[B5 AJM] Ręczny Tiptronic nie działa
Tiptronic kolego nie jest jakimś shitem wcale skąd takie zdanie :facepalm: Skoro Tiptronic shitem to czym jest Multitronic?
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Fajne.Tylko mały rozmiar jak diabli... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaspałem po obiadku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po Po 30-stce kace są znacznie mniej łaskawe...wiem coś o tym..
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Co to dzielnia? Że niby "dzielnica"?A gdzieś Ty pod dyskoteki autem zajeżdżał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko czas muszę znalezc
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Bardzo możliwe.Ale w coupe to uniemozliwia czasem otwarcie/zamkniecie drzwi. Na nastepna zime sie przygotuje ...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ale to szyba zamarza w środku w drzwiach.Nie na uszczelkach...tak mi się wydaje.Opuscic przyciskiem tez jej nie moge po otwarciu drzwi..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tor wiem.Nie o to mi chodzi. O przyspieszenia mi chodzi.jesli on idzie na full na jednym i drugim to to jest niesamowite.A nie odwzorowanie toru..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eno bez jaj aż taka dokładność odwzorowania :shocked: ten film śmierdzi mi marketingiem.. Jesli to prawda to
-
Kursy walut
Stary jakby to kto wiedział..ja juz żadnych specjalistów nie słucham bo na ogół jest na odwrót.. Po wielu latach obserwacjacji stwierdzam ze kurs zlotowki do dolca franka i euro to loteria. Nie przewidzisz,madre glowy w tym temacie pare razy mnie utopiły.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Dokładnie nie jest wcale źle moim zdaniem.Na zimę jak złoto. Turdzi te felgi OZ na tej A5 to Nie pasują do tego auta.Choć sam wzór nie jest zły.Ale do A5 nie pasuje. A5 miała jeszcze w limicie coś takiego w 19 calach..zastanawiałem się ale jednak odpuściłem..dość rzadka felga Audi..jak ktos lubi rant.. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B8] B8 Allroad
Oj mi te koła do allroada nie pasują wogóle..