Treść opublikowana przez pawel1380
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Zieluch chyba nie pierze dywanow,nie czysci alcantary,nie myje silnika etc.No chyba ze sie mylę? Pewnie na 2t ys bym zbił jakby co do czego przyszło.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Auto styrane nie jest tylko kolor czarny Jesli wiesz co mam na mysli Chyba wiecej juz czarnego nie kupie.Na 2 dni trzeba by było zostawic wóz..tyle ze za 2500 to ja mam kompleksowy zestaw do roboty wiec sie zastanawiam czy nie zrobic sie mniej leniwym w weekendy... Pytanie czy same checi wystarcza aby zrobic to na podobnym poziomie..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Byłem dziś u profesjonalistów z car detallingu.Za zrobienie całego auta w środku i na zewnątrz+silnik+felgi dostałem kwote 2500 netto...co wy na to?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie w Audi nie odpadają na szczęście:) Plastik się wyrabia i nieprecyzyjnie się otwieraja lub zacinaja. W mercu chyba tez sie te jaja dzieją gdzies slyszałem... Miron nie ma Banga,hamulca najazdowego,tempomatu co to będzie?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tzn, że posiadacze 3.0tdi w B8 nie muszą mieć już tak mocnej psychiki jak w w B7?? :naughty: Nie muszą nie muszą. Zostały już tylko de facto zjebane klapki kolektora ssącego.Pisałem ze serwis juz nie kaze wymieniac calego elementu a naprawia to(taka wiadomosc otrzymalem z ASO Auto Speciala) A Capa z tego co czytałem ma lepsze wtryski.To akurat chyba nawet na tym forum ktos pisał.Na ile to prawda...nie wiem. Ciekawe ile wyjdzie na hamowni jesli Miron zdecyduje sie pojechac.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Capa Ulubiona moja motorownia.Ponoć ten Capa udany :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Jak dziury trochę wyłataja...
-
A3 Sportback / S3 Body kit
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też to zauważyłem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cena kosmos- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zacna jak na B5 http://allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1493180804.html Jest na forum?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolega tak na poważnie z tą ceną czy to żart? Edit f*ck one wysoko stoją... Choć i tak drogo ..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
życie czasem podłe jest..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
???- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oba komplety dostepne w tym samym czasie wiec raczej nic nie zmieniali.Zalatwisz za 50%?bo za tyle dostepne na aukcji..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:bicz3: :bicz3: :laghing2:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian co Ty pleciesz to czemu cena ta sama? coś dziwny marketing to byłby.. I nic mnie nie napier..a- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie chce mi się odsyłać tego.. kurde znalazłem wpis only for S5 Jasna cholera cena u nas w salonie taka sama obu kompletów.204zł.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli mogę je brać? Bo potrzebuje...zapierd..ą mi jeszcze te 20 pod marketem gdzieś i będzie :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak mi się wydaje dwuczęściowa tzn że śruba składa się z : śruby + podkładki osadzonej na gorąco w podtoczeniu śruby przez co nie da się jej ściągnąć. Podkładka jest specjalnie uformowana. Od strony łebka śruby jest płaska od strony felgi jest półkolista. Robi się tak po to żeby podczas dokręcania śruba nie wyrabiała gniazda otworu felgi bo w takiej śrubie podczas dokręcania łeb śruby ora podkładkę która jest odkuta z podobnego materiału jak śruba więc hu.. się jej dzieje w porównaniu do "miękkiego" gniazda dla śruby w feldze. [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:46_________________________________________________ pier...lisz a ja myślałem że to może coś do utwardzania zawiechy bo to wersja 3,2FSI 250PS i takie agro No niestety ale to ściema. Hmm to ciekawe jak uargumentować zastosowanie tych śrub akurat w wersjach "S". Kurcze ile to motoryzacja zna tajemnic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak mają te same wymiary to niczym się nie różnią chyba że kluczem ale w VAG z tego co widziałem to wszystko jest na 17-ke. Może być też różnica w miseczce styku śruby z felgą ale w to też nie wierzę bo z tym co się spotkałem w audi i VW to wszystkie wyglądają tak samo jesli chodzi o kształ styku śruby z felgą (półkolista nie stożek) jedyne co mi się nasówa to że jest to śruba dwu-częściowa czyli miseczka jest w formie półkolistej podkładki i może to jest róznica między nimi że te mają coś takiego a zwykłe są kute jako całe No mądrze prawisz Konkluzja.. tzn że Twoim zdaniem będą pasować?Ni bardzo kumam co znaczy dwuczęściowa a to chyba faktycznie jedyna różnica.. BTW oba te przyciski to farsa..atrapy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomku obydwa modele śrub mają te same parametry a jednak jeden jest do Esek i allroada a inne do pozostałych i bądź tu mądry czym się różnią....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tylko dla Esy więc jednak lipa.Tylko zobacz ze nawet w etce jest podany ten sam rozmiar śrub dla PO czy FO..więc czym to się różni?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Acha No to raczej nie pasują jednak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przymierzales sruby z oznaczeniem PO do A5,A4,A3 ze wiesz z doswiadczenia?No bo juz nie kumam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!