Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B6] Ocena i opinia
Znaczek z tyłu to już wyobraźnia poprzedniego właściciela. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj ileż się tam partyjek w bilard rozegrało i w turniejach pograło...dawno temu.. A szanowny Grzesiu nowy nabywca przebywa tam?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki ma przecież tylko chlapacze na zimę... O otwieraniu drzwi w zimie to mi lepiej nie mówcie... Bo bez ramek w drzwiach to dopiero jest wesoło.. Na przyszłą zimę dobrze się przygotuję pozabezpieczam wszystko czym sie da zeby szyba nie przymarzała i zjezdzała ten kawałek zawsze przy otwieraniu i zamykaniu..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co mu sie stało bo nie oglądałem i nie chce.Cenie sobie zdrowie psychiczne :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to ma być kurfa? Nawet nie puszczam...jezu litości..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Wymiana dywaników... Fajne zdjęcia
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
System o ile się nie mylę nazywa się Audi Sound System.. A skoro radio nazywa się High..coż za skromność ze strony Audi...bo to nie gra wogóle. I to nie tylko moim zdaniem. Ale dobrze że komuś się podoba... Żeby nie było że wybrzydzam furka super
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Czemu napisałeś w opisie audio high?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Zacna Szkoda że klimatronik nie w najwyższej opcji..(trójstrefowy i wtedy z wyświetlaczami dwoma)
-
Orange - Kara za zerwanie umowy ?
Odszedłem od tych patafianów jak to jeszcze Idea była.Raz mnie wk**wili i wystarczyło. Teraz o wielu lat mam Erę i jest lepiej choc ostatnio na przedłużeniu umowy też próbowali mnie podku**ić. Na szczęście poszli po rozum do głowy. I zrozumieli że nie wolno robić stałych klientów w bambuko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Też mi to smierdzi...cholera wie ile naprawdę zapłacił..
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Wszystkie A5 3.0TDI maja DPF więc jak rzezba? To Milltec dla kogo to robił? Czytałem cos innego..przeciez w ofercie Millteca wyraznie pisze ze pasuje do A5 3.0TDI DPF..
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Koktajl mołotowa bym mu sprezentował :wallbash: Inna sprawa że kto jezdzi do takiego druciarza i daje 7tys zł.... Szkoda kolesia...
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
U mnie chyba luz P&P jak mniemam.Kupuje zakładam i jest
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Nie no sam się napaliłem na tego Millteca jeszcze bardziej.Bo już trochę byłem. Na wiosnę zaatakuję temat. Co do spalania myślę że box na dachu mocno je zawyżył i to on był główną przyczyną ponad 10 litrów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marek odstaw towar na jakiś czas albo przestań puszczać bąki podczas słuchania muzy to się może obudzisz w rzeczywistości która nas otacza :polew: :decayed: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam już k**ewsko dość tej zimy.. :wallbash: A tak wogóle to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Raptorek 700 R
:good: fajny sprzęt bawiłem się Raptorkiem.- [ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Zgadza się.Aukcja niezgodna z regulaminem. :decayed: Kolejny argument żeby mu pokazać [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:00_________________________________________________ Kąt to np prosty- [ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Na razie zwycięstwo po stronie dobra.- [ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Napisz mu że Ty jego pełnomocnika to :sexinbed: Za Golfa pewnie pozytyw bo może mu sprzedający coś odpalił.. Niech sie buja i tyle.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:- A5 8T 3.0TDI quattro
Mam identyczne podejście jak Ty ale wszyscy namawiaja na rotację... Muszę zobaczyć na żywo jak to się robi..zieluch ma pokazać.. - Raptorek 700 R