Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. P0 to oznaczenie A3 po 2003^ różnic tylko długością [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1695155,0,1,zegnajcie-mrozy,wiadomosc.html kiedy zakładacie lato To PO mają oznaczenie śruby które nie pasują do A3?? Cos nie tak kolego.PO w oznaczeniu pasują tylko do Esek oraz Alroada A6. Ze A3 po 2003 ma oznaczenie PO to ja wiem bo A3 miałem. Jednak tutaj wogóle sie to nie zgadza.Przeczytaj dokładnie.
  2. to czym one sie roznia?na aukcji sa z oznaczeniem PO nie FO.
  3. Zna sie ktoś naśrubach zabezpieczających? Bedzie to pasowac do mnie?Bo niby po kodzie nie bardzo tylko do S5..cholera wie co to za różnica.. http://moto.allegro.pl/oryginalny-komplet-srub-zabezpieczajacych-audi-i1477564343.html do modeli A1, A3, S3, A3 Cabriolet, A4 (oprócz modelu A4 allroad), A5, A6, TT i TTS 4F0 071 455 do modeli S4, RS 4, S5, S6, A6 allroad, RS 6, A8 i S8 8P0 071 455 Hmm..
  4. W tym przypadku to chyba szubienicą :polew: Jasno wskazuje że jadąc ogladać auto jesteś zmuszony podać rękę mega wieśniakowi
  5. http://motoallegro.pl/piekna-i-bestia-audia4-1-8t-150km-nie-dla-leszcza-i1487843056.html :polew:
  6. Pewnie że jest.Za Oc bedzie musial zaplacic tak czy siak ale na motor to grosze w sumie.Przeglad musi zrobic.I tyle.No i podatek zaplacic w urzedzie skarbowym jesli ma tylko umowe kupna sprzedazy.
  7. :polew: :polew: Dzięki również myślałem że będzie mało osób ale było ponad 10 także nieźle. Irko podjechał na chwile swoją Q7 ABT. KERCZI doganiałem Cię pod M1 Trzeba było mówić że będą wyścigi :decayed:
  8. Troche chroni felgę gdyż"coś" jednak amortyzuje. Opona Run Flat na pewno szybciej "zmęczy" zawieszenie.Fizyka.Ponieważ mamy mniejszą amortyzacja na samej oponie ,wobec czego siły przenosza się na zawieszenie. To rozwiązanie moim zdaniem ma jeszcze jakieś pozytywy na równych drogach np niemieckich. Np jest bezpieczniejsze podczas "wystrzału" przy szybkiej autostradowej jeździe. Ale w polskich warunkach Run Flaty to nieporozumienie.To moja opinia,wyrobiona z paru samochodów na których jeździłem w Run Flatach.
  9. :shocked: to chyba nie w temacie..
  10. Daj link doradzę w miarę możliwości.
  11. Pablo dziękuję ale nie dodawaj.Nie wiem ile jest KM muszę jechać na hamownię.Więc się okaże. Autko po sofcie u Kompotów. Zbieram się już do tych Gliwic..ech muszę tam mieć dodatkową sprawę do załatwienia. Apropo zawieszenia-mam standard.1BA.I teraz jeździłem 1BE i uważam że nie potrzeba.Jest twardziej trochę a ja lubię duże koła więc 1BA mi pasuje.A w Sline wewnętrznym jest niższy tylko o 10mm więc w A5 różnicy to nie robi wielkiej wizualnie. Czyli ja akurat jestem zadowolony że mam 1BA. No i na sztywniejszym zawieszeniu i wielkich kołach zawsze się szybciej "roztelepie" w środku a na tym punkcie mam fioła akurat.
  12. A fakt zgadza się. Ale lipa 3.0TDI na FWD..porażka...zrobisz tam program i możesz wymieniać gumy co sezon No i Multitronic..hmm.. Ale może go zmodyfikowali gruntownie..biorąc pod uwage ile mocy i momentu teraz przenosi w tym 3.0TDI to chyba trochę inna skrzynia...
  13. I na Multisronicu???!
  14. Ten czarny z podstawy bez dopłaty to metalik czy zwykły?Bo perła to chyba nie jest..
  15. Między 255/35/19 a 235/30/20 jest przepasc w komforcie. Szacunek bo na polskich drogach 235/30/20 to już wyzwanie...
  16. o tym pomyślałem sobie nie chcesz bagażnika do A5 ? Jakiego bagażnika? Wracając do tematu to pewnie nawet jak bym w poniedziałek umył i podjechał to mógłby mi naskoczyć bo nic tam nie kapie. Ale dobra powymieniam te uszczelki co potrzeba przecież to chyba nie będą jakies duże koszty. Juz taki jestem że jak ma być na zicher to będzie.[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:32_________________________________________________ Hahah widzę że oboje dochodzimy do takich samych wniosków.
  17. Ciekawe czy jak bym pojechał umyć motor i wrócił co by było :decayed:
  18. U mnie wszystko perfekto tylko lekkie zapocenie oleju na silniku.Paluszkiem przejechał i znalazł... Z jednej strony to dobrze że eliminują rzęchy z ulic a z drugiej troche to dziwne bo są teraz bardziej papiescy niż papież
  19. :polew: No to wszystko jasne.
  20. Pablo nie zrobił. Reguły sie chyba zmieniły. Teraz płacisz chyba czy dostajesz czy nie.Skierował mnie na poprawe uszczelki dał 2 tygodnie i kazal wrocic. Potem dopłata 21zł i spokoj. Pewien tego nie jestem ale tak to chyba teraz jest.
  21. Nie porównuj tego do ORI :thumbdown:
  22. :polew: No i BTW cholera byłem na przegladzie moim 18 letnim opelkiem i gdzies lekko cieknie olej spod uszczelki. sk***iel nie podbił.A 100 wział kazał naprawic. Przerobiłem tych mechanikow od sroca ale tematy sie wykruszyly i nie mam teraz dobrego TANIEGO warsztatu do takiego auta. Mozecie cos polecic?
  23. Ja wymieniam olej co 10tys. Tu nie mam zamiaru sie zastanawiac tym bardziej ze woz po programiku.
  24. Wszyscy tak gadają ale nigdzie nie jest to poparte dowodami.O ile pamietam kiedyś Auto Swiat robił test.Zlecił badanie paliwa ze stacji markowych w Niemczech i w Polsce i chyba nic z tego nie wynikło.Paliwa jakościowo te same. Przeciez Niemcy tez do nas przyjezdzaja po paliwo jak jest tansze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.