Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
I zatkany DPF
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie powiesz mi, ze ladnie zbiera sie od 60kmh na VI Jedzie Tak, ale jakie obr 5tys. ? i,czy to tak bez problemu to nie wiem Nie mam pojęcia kiedyś sprawdzę
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Na trasie pakuje 6 i jak bezstopniowy automat.Moge biegu nie zmieniać w zakresie 60-260km/h
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bez problemu 200 na czwóreczce
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Moja pani próbuje mnie programować cały czas więc uważaj Oby Audi dostało
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A kształt juz wiesz jaki?
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Polska Poczta was oszukała... :polew:
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
http://moto.allegro.pl/kolo-dojazdowe-zapas-audi-a4-a5-a6-175-55-19-8k0-i1459250715.html ma ktos z was cos takiego na wyposazeniu? Sprzedawca chyba cos pochrzanil jak to moze byc 175/55/19? Nie wiem czy to wogóle pasuje do mnie. Przy 19 normalnie jest 255/35 A to? http://moto.allegro.pl/kolo-dojazdowe-19-5x112-audi-a4-s4-a5-s5-a6-i1480011286.html Nie wiem co wybrac zeby quattro nie kulało...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No 20 :good: To ciekawe co wybierzesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O co chodzi z ta Bukowiną? Uploaded with ImageShack.us Jakis wyjazd integracyjny?
-
[ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
68KM nieistotne.22 sekundy to za duzo. Posprawdzaj wszystko.Łącznie z cisnieniem w oponach. Tak na poczatek.Filtry,hamulce, etc co moze go spowalniac.
-
[B6 AWX] Mityczny wąż od turbo za 720zł pomocy
Allegro?
-
[ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
No zdecydowanie coś nie tak.7 sekund to dużo.
-
[ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
Ten ma kolo 15-16 Volkswagen Golf IV SDI 0-100 acceleration top speed 180
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No to super.Mam certyfikat w domu Git to czekam na info!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja już smigam na lecie kawalarz
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No to dawaj cynk zadzwonie tam i tez sie ustawie bo musze tylko ustalic kiedy i zaswiadczenie z Compsportow dac i mam za free. Ciekawe jak wyjda bo to dokladnie te same motory :>
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kiedy uderzasz na hamowanie?Jakbys zdecydował sie na Elpro Sys w Gliwicach to moze bym koncu podjechał i zrobił..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Piekna sprawa! Ona jest na 20?Cos z tyłu felga dziwnie schowana.. Oj potrafisz zainspirowac :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Założyłbym tylko niech dziury wyłataja...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
A te nie? http://allegro.pl/felgi-audi-a5-s5-rs5-a7-a8-20oryginalne-i1471598092.html Tylko jak mozna kłaść takie felgi bezpośrednio na betonie wszystkie jego aukcje tak wygladaja co za syf.. No i nie wiem czy ET nie za niskie bo 26..
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
fajnie to wyglda i fajnie sie a tym jezdzi ale chyba nie w PL. 10.5 x20 na niskim profilu to raczej nie na PL Dokładnie.To się nie nadaje na Polskę.Wygląd wyglądem ale po 2 tygodniach bedziesz tylko kur..i rzucał. Poza ty zapewniam cię A5 z foto ma glebe bo to nawet nie jest wysokosc zawieszenie z slina. Uwierz mi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to trzech juz jest.David masz juz letnie zalozone?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
A nie ET 45 bo wtedy byłyby od A8.. skoro są ORI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może trzeba założyć nowy temat "PARÓWA"?