Treść opublikowana przez pawel1380
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Niestety przyczepność również... Fajne TT. Ale jesli juz to w TTS lub TTRS żeby naprawdę szło ogniem, skoro reszta niezbyt praktyczna.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Oświeć nas z tą Capa... :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale tam są dziury kto Ci tam pojedzie ? :decayed:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Minęły dwa tygodnie dzisiaj. Ech powoli mam ochotę zajarać. No ale najgorsze dopiero przede mną. Z drugiej strony jak nie myślę o tym to wcale nie jest tak źle...
-
[ALL B5] opony a quattro
To ze cztery biezniki powinny byc takie same to juz nawet nie kwestia quattro. W każdym aucie chcac miec idealne prowadzenie i zachowanie auta przydałoby sie miec cztery takie same gumy. Na bidę pewnie można ale..to dziadowanie moim zdaniem.
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] opony a quattro
Cztery takie same wskazane.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To japoniec jakis był nie Accord przypadkiem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A w realiach okaże się że ledwie 450 jest :decayed:- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
1.4 to nie 2.0 inne silniki.Nie bardzo kumam związek. 3.0TDI produkowane zależnie od modelu Audi w latach 2007-2011 nie są wcale specjalnie awaryjne. Wrecz przeciwnie.Jedyny minus to że są drogie. Zobaczymy co będzie teraz z generacją 204 i 245 KM.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: Ja jak bym takiego kundla przyłapał na gorącym uczynku to takiego dałbym mu kopa że chodził by tylko na przednich łapach http://allegro.pl/mercedes-w123-coupe-1980-20-cali-wiosenny-lans-i1525373230.html :shocked: Co to za trup?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A miałeś kiedyś motocykl? tam podaja wagę bez paliwa i nikogo nie obchodzi jak podjeżdżasz Czyli w aucie na pełnym baku?- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
To on chyba na A5 forum tez jest.Chociaż to Gdańsk no i post z 12 lutego.. Cos tam skarżą się na te motory. "Witam W swoim A5 Sportback 2.0 TFSI mam problem z dużym zużyciem oleju. Samochód kupiłem w lipcu 2010 i na poczatku brał 1l oleju na 1000km. Zgłosiłem to na gwarancji, w ASO rozebrali silnik i znaleźli rysę na 4 cylindrze, wymienili blok, cylindry i wszystko co się przynależy (uszczelki itp.) Obecnie jest lepiej bo zużycie oleju spadło do 0,5l/1000km i spalanie w mieście jest około 12l/100km (na początku 14-15l/100km). Ale znowu pojechałem do ASO i teraz czekam na wymianę odmy i uszczelnienia korbowodu. Czy ktoś z Was spotkał się z takimi problemami w tym modelu, lub innym Audi z tym silnikiem. Trochę boli ciągle grzebanie w silniku w prawie nowym aucie (10 tys. przebiegu), ale chyba nie mam innego wyjścia póki trwa gwarancja. Pozdrawiam Artech" I kolejny: "U mnie też na początku było dosyć spore zużycie oleju ale po pierwszym przeglądzie ( 15 tyś ) zrobiłem juz ponad 1000 tyś i komputer wskazuje 3/4 oleju, ogólnie serwis podaje że 0,5 litra na 1000 tyś to norma w tych silnikach tym bardziej w quattro i s tronicu." I znowu.. " Ja też mam ten sam problem z ziżyciem oleju przy jezdzie miejskiej nawet więcej jak 1 l na trasie ok. 0.6l . jestem umówiony z serwisem na badanie zuzycia, jak coś mi powiedza dam znać." Kurde to ja mam diesla i null zużycia,jaja jakieś...- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Pikna.Więcej zdjęć- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
100% racji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No spocik był dziś nieliczny... :tongue4:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Ktoś wogóle oprócz Pabla jedzie na spota?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale mnie nie zauważyłeś pewnie "Piła" leciała.... :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi widziałem Cię dzis koło Jubilata widocznie wracałeś.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co się stało? bo się nie wyświetla zdjęcie[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:32_________________________________________________ oooo faaakkkkk przekleiłem sobie adres i dopiero teraz widzę co się stało ;( letnie gumyy [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:34_________________________________________________nie kojaże niestety twarzy ale czy on wyjechał spod stasindy z taką grupka z kogutem na dachu ? Jak sobie przekleiłeś?Bo też nie widzę.- [INNE] S6 Manual
Ja tym RS6 jeździłem kilkanaście dni, miałem użyczone, więc dla zabawy jezdziłem żwawo...Stacja co 2 dni full bak jeżdżąc po mieście...myślę że jak goniłem to 30 zjadał spokojnie.. Plus miał dodatkowo 30KM..ciekawe czy to też miało jakis wpływ na spalanie... choć chyba w ogólnym rozrachunku przyrost niewielki więc nie powinno.- [INNE] S6 Manual
Fajna. Mnie się na tych sportecach też podoba. Ostatnio kolega miał taką w kombi na chwilę pożyczoną i się próbowalismy...(oczywiscie na Tiptronicu) Te pierwsze S6/RS6 to były jednak fajne zabawki. Chyba nigdy nie odczułem tak spalania jak przy RS6+ (480KM)..Boże jak to żarło w mieście..- Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Oby blacharze roboty nie mieli..spokojnie tam panowie jutro z powrotem..- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak na pełnym.??Jasne że na pustym.Wszystkie płyny ale bez paliwa. - [ALL B5] opony a quattro