Treść opublikowana przez pawel1380
-
[B7 BLB] Coś stuka podczas pracy silnika? FILM , od czego zacząć sprawdzanie?
Odebrałeś post Tomka jakby Cię chciał wkurzyć,ale myślę że to nie było jego intencją... Taki sposób wyrażania wątpliwości nic więcej,ja to tak odebrałem.Charakterystyczny ale przecież się znacie :decayed: A On Ci chciał raczej pomóc.. Jeśli się mylę to już się nie wtrącam..
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Wydaje mi się ty masz 2007 to inna bajka do 2010 i 2011 W quattro zależało to chyba od generacji Torsena o ile się nie mylę...
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Zgadza się czasem się opłaca.Ale ja komplet felg do S3 8P nowy! z nowymi! zimówkami kupiłem na internecie(allegro) za 4200.A Ty pewnie piszesz o samych felgach Więc ASO nie podskoczy
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
No nieźle.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
13 minut i już mam tydzień :decayed: :kox:
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Powinno się już w B8 dać.U mnie się da.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________ Kto kupuje nowe felgi w ASO... :gwizdanie:
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
19 :good: Nie ma co się rozmieniać na drobne
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Powiem Ci ze koło może być konkret. Tylko szkoda ze tak lubisz czarne felgi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Hał mucz? Teraz nie wiem.W 2007 płaciłem cos koło 90 zł chyba.O ile dobrze pamiętam.Hologram muisz przekleić z tyłu i z przodu rejestracji.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Da się.Tylko to kosztuje :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Co się stało z rejestracja z przodu?Testowałeś cudzy hak ? Felgi nawet
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
To jak w germana chcesz to mniejsze koło chyba no i mega gleba.....ale ja się nie znam. Bo to chyba nie mój gust.
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Przepraszam bo nie to było moim zamiarem. Jest za wysoko z pewnością to widzisz.Trochę w dół.Szerszy kapeć i skoro Ci wzór leży i kolor felg to będzie git.
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Glebbbbaaa ..potrzebna..i za bardzo guma naciągnieta na feldze do tego auta moim zdaniem.Nie ten styl. Szału jak na 19 nie ma bo ciemne koło.A i kształt nie do końca w moim typie.Takie moje zdanie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo ta jest brzydka jak cała reszta auta
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Start 17 marca.Czyli już parę dni. Kiedys nie paliłem 6 miesiecy,pare razy udało sie po 3 miesiace(3 miesiac to najtrudniejszy okres dla mnie) Teraz juz madrzejszy jestem mam nadzieje. Zawsze wtapiałem przez macha,potem podpalanie tylko po pijaku itd...i szło. Teraz juz wiem ze nie moge tknac.Nigdy.Jedyne wyjscie.
-
[ALL] Quattro a rozmiar opon
Ale dobrze zrobiłeś bo ma to znaczenie.Różnica była znacząca.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184322.0;highlight=felgi+wysy%B3ka
-
A5 8T 3.0TDI quattro
U Ciebie się tak nisko nie siada i nie zachacza dupskiem.To też głównie tego wina.Ale nie ma jak tego rozwiązać za bardzo.. A tymczasem ..witaj wiosno :th: Uploaded with ImageShack.us
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wczoraj jak pisałem zmieniłem ogumienie. Zimówki zostawiłem do mycia i zakonserwowania dopłaciłem za ta usługe 30 zł dodatkowo i pojechałem. Dzis przyjezdzam (jestem stalym klientem tam od lat) odbieram te koła i mowie: Eno bez jaj przeciez one sa mega brudne. A na to pracownik ze oni je tylko tak myja zeby sie dalo przykleic ciezarki przed zima i posmarowali gumy jakims syfem i tyle. Mowie z usmiechem jeszcze ze dobry zart ale trzeba je umyc no bez jaj. A on na serio ze moge zlozyc skarge isc do kierownictwa.... W pierwszej chwili zglupialem i jako zem goralisko myslalem ze jak mu pier..ne w łeb to mu kierownictwo bokiem wyjdzie,ale po sekundzie to tak naprawde zal mi sie ich zrobilo. Stwierdziłem ze szkoda nerwow za 30 zł..brak słow.bede sie skarzył i kłocił..przykro mi sie zrobilo bo zawsze bylem OK nawet raz jednemu tam flaszke 0,7 kupiłem jak mi dopiescił tak jak chciałem..a teraz taka chamówa na stałym kliencie. Umyłem sobie sam w domu, godzine poswieciłem... Pod zwykła woda schodziło..bez problemu a jak sprskalem preparatem to na blysk..ech..czyli szukam wulkanizatora dobrego.Moja noga wiecej tam nie stanie. Wkur..ia mnie coś takiego w tym kraju. Zawsze we wszystkich moich biznesach mega dbałem o klientów,dla mnie coś takiego nie do pomyślenia,głupio by mi było najzwyczajniej.To sa czyste koła..: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Ktos może polecic cos w okolicy Salwatora porzadnego?Kogos kto zna klucz dynamometryczny?
-
[B5 AFN] Co powiecie o tych felgach?
?17 to kawał felgi? :blink: 10 lat temu..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi ale masz układ z Panią Innym też daje? Zarzuciłem lato dzis z tego wszystkiego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to zobaczymy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie powiedzieli ze czas rozpatrzenia reklamacji to 60 dni bo to nie był bankomat mojego banku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Themon ma racje niektore bankomaty tak maja.Np euronetu.Ten tak miał.Czy ktoś zabrał to nie wiem.Złożyłem reklamacje.Ale tam duzo ludzi chodzi więc ciężko powiedzieć..