Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Kur..a polazlem do bankomatu wyplacilem 500 zl zabralem karte i zostawilem kase Ktos miał prezent.Musze jechac na wakacje bo juz mam dość.
  2. Tu musi być 19 :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. Po tym torowisku codziennie prawie jeżdżę i można śmiało po nim szybciej jechać, nie ma tragedii Ale nie gadaj bo nawet mój stary parch dobrze cisnął Dobre było jak wjechałeś na wiadukt i myślę gdzie on jedzie na moje osiedle No mozna ale na zerwanej przyczepnosci przez torowisko to zawieszenie troche dostaje po pupie
  4. no ciekawe jak te koła będą się prezentować
  5. No poszedł pełną fabryką to fakt :decayed: :kox:
  6. Pablo tak wystartował jakby go pocisk gonił... Patrze co sie dzieje i Pabla koła juz sie krecą a ja podziwiam ..potem patrze torowisko no to szkoda zawieszenia powolutku a Pablo ogień z d*py ,potem juz lepiej no to nacisnąłem gaz...Dobre to było
  7. Kurde Pablo mogłem nagrac Twoj start na telefon :kox: :decayed:
  8. :sick3: nie pije wiecej
  9. :hi: jezu moja głowa.... :smutas:
  10. Warto byłoby to ruszyć.Temat extra.Chetnie bym sie przyłączył do inicjatywy.
  11. Ok to dopytam osobiście w tygodniu.Wątpie żeby mnie w wała zrobił. Na forum A6 jest tez kontakt w tym temacie cholera zapomniałem telefonu ale tam znajdziesz. Jesli faktycznie jest inicjatywa dorobienia tego to ja tez jestem zainteresowany
  12. Zapytaj w ASO czy już tego nie naprawiają bez wymiany modułu. Ja dostałem takie info że już to naprawiają z krakowskiego ASO od kolegi. Na ile prawdziwe nie wiem ale warto zapytać. Napewno mówił że mniej niż 600 za strone. Pozdr
  13. To chyba nie jest jakis zly motor z tego co pamietam w swoim czasie chwalony... Teraz idzie zakup kontrolowany z tym Range Roverem z tym motorem. Nie zebym sie tym programem sugerował ale jak coś to zerknij.
  14. Nie gorzej para j**niętych psychicznie stwierdziła że jak są przy okienku to nie wolno podejsc po druczek.Pajac zaczął rekami mi machać przed gębą,więc miałem dziś szybką lekcję "medytacji" co by mu nie wypłacić ile fabryka dała :decayed: Hehe na koncu sie dowiedzialem od Pan w okienkach ze oni robia taki cyrk raz w tygodniu :polew:
  15. Pier..lnął nim jak workiem kartofli :polew: Dobrze tak kogucikowi,oduczy się zaczepek Dziś też o mało a sam miałbym sparring na poczcie :decayed:
  16. Rozumiem.Gnida.Wystaw mu komentarz odpowiedni zeby inni sie nie nabrali..
  17. Ale on tam ma przeciez wszedzie przesylki kurierskie pobraniowe po co wplacac kase na konto komus kto ma zerowy dorobek na koncie? Tylko pobranie skoro brak zarejestrowanej firmy.I nie ma strachu.
  18. Zgadza sie on był drugim fakt Piotr kupił go od Kuzaja.Kuzaj miał go chwilkę chyba.
  19. Znam pierwszego wlasciciela jak z Krakowa osobiscie to kumpel.Hmm świat mały...Pamiętam jaki to był kosmos jak on to kupił... No i jeśli właściciel Nautiliusa się nie zmienił to też go kumam jak to otwierał to parę rzeczy nabyłem u niego..ale Kraków to dziura :decayed:
  20. to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień A to nie ten sam? Tylko zobacz do konca.. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:12_________________________________________________Pewnie taki drogi bo ma filtr cząstek stałych :polew: http://otomoto.pl/audi-rs4-C17886961.html
  21. to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień :shocked: ale fajny RS..
  22. A to masz? :polew: PRZYCIEMNIANE SZYBY (S-LINE SPORTPAKIET PLUS QUATRRO) quatrrrrroooo pamietaj. Kerczi kupa rezania jeszcze przed Tobą
  23. No mam dobra oferte cenowa więc sie opłaca.Lubię ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.