Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kur..a polazlem do bankomatu wyplacilem 500 zl zabralem karte i zostawilem kase Ktos miał prezent.Musze jechac na wakacje bo juz mam dość.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tu musi być 19 :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po tym torowisku codziennie prawie jeżdżę i można śmiało po nim szybciej jechać, nie ma tragedii Ale nie gadaj bo nawet mój stary parch dobrze cisnął Dobre było jak wjechałeś na wiadukt i myślę gdzie on jedzie na moje osiedle No mozna ale na zerwanej przyczepnosci przez torowisko to zawieszenie troche dostaje po pupie- [ALL B8] Czarna Audi A4 B8 2.0 Limousine
no ciekawe jak te koła będą się prezentować- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No poszedł pełną fabryką to fakt :decayed: :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo tak wystartował jakby go pocisk gonił... Patrze co sie dzieje i Pabla koła juz sie krecą a ja podziwiam ..potem patrze torowisko no to szkoda zawieszenia powolutku a Pablo ogień z d*py ,potem juz lepiej no to nacisnąłem gaz...Dobre to było- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde Pablo mogłem nagrac Twoj start na telefon :kox: :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:sick3: nie pije wiecej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: jezu moja głowa.... :smutas:- Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
oddałem głos- Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
Warto byłoby to ruszyć.Temat extra.Chetnie bym sie przyłączył do inicjatywy.- Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
Ok to dopytam osobiście w tygodniu.Wątpie żeby mnie w wała zrobił. Na forum A6 jest tez kontakt w tym temacie cholera zapomniałem telefonu ale tam znajdziesz. Jesli faktycznie jest inicjatywa dorobienia tego to ja tez jestem zainteresowany- Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
Zapytaj w ASO czy już tego nie naprawiają bez wymiany modułu. Ja dostałem takie info że już to naprawiają z krakowskiego ASO od kolegi. Na ile prawdziwe nie wiem ale warto zapytać. Napewno mówił że mniej niż 600 za strone. Pozdr- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba nie jest jakis zly motor z tego co pamietam w swoim czasie chwalony... Teraz idzie zakup kontrolowany z tym Range Roverem z tym motorem. Nie zebym sie tym programem sugerował ale jak coś to zerknij.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie gorzej para j**niętych psychicznie stwierdziła że jak są przy okienku to nie wolno podejsc po druczek.Pajac zaczął rekami mi machać przed gębą,więc miałem dziś szybką lekcję "medytacji" co by mu nie wypłacić ile fabryka dała :decayed: Hehe na koncu sie dowiedzialem od Pan w okienkach ze oni robia taki cyrk raz w tygodniu :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pier..lnął nim jak workiem kartofli :polew: Dobrze tak kogucikowi,oduczy się zaczepek Dziś też o mało a sam miałbym sparring na poczcie :decayed:- [ALL] Sprzedający 312MC
Rozumiem.Gnida.Wystaw mu komentarz odpowiedni zeby inni sie nie nabrali..- [ALL] Sprzedający 312MC
Ale on tam ma przeciez wszedzie przesylki kurierskie pobraniowe po co wplacac kase na konto komus kto ma zerowy dorobek na koncie? Tylko pobranie skoro brak zarejestrowanej firmy.I nie ma strachu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgadza sie on był drugim fakt Piotr kupił go od Kuzaja.Kuzaj miał go chwilkę chyba.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znam pierwszego wlasciciela jak z Krakowa osobiscie to kumpel.Hmm świat mały...Pamiętam jaki to był kosmos jak on to kupił... No i jeśli właściciel Nautiliusa się nie zmienił to też go kumam jak to otwierał to parę rzeczy nabyłem u niego..ale Kraków to dziura :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień A to nie ten sam? Tylko zobacz do konca.. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:12_________________________________________________Pewnie taki drogi bo ma filtr cząstek stałych :polew: http://otomoto.pl/audi-rs4-C17886961.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień :shocked: ale fajny RS..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to masz? :polew: PRZYCIEMNIANE SZYBY (S-LINE SPORTPAKIET PLUS QUATRRO) quatrrrrroooo pamietaj. Kerczi kupa rezania jeszcze przed Tobą- [ALL] Śruby zabezpieczające oryginał
No mam dobra oferte cenowa więc sie opłaca.Lubię ori - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P