Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Tak o to mi chodzi. No chyba ze kola maja identyczna srednice,dokładnie, po montazu opon.
  2. Bernd ale ja tego skrótu nie rozumiem. Bo on w niczym nie ułatwia identyfikacji. Widzisz twoj skrot jest zrozumiały bo wiadomo na jakiej feldze wyszlo rs4 B7 Natomiast ta ze zdjecia wyszla po raz pierwszy na TTRS to skrot powinien tego auta dotyczyc.
  3. Pablo nabrać? Musiałem to pchnąć dalej bo nikt by nie pisał ze strachu :polew:
  4. Dzisiaj jakas kiełba?
  5. Hahahah [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:24_________________________________________________Ups :gwizdanie:
  6. A czemu nie mogą być z TTRS? (tak jak na foto) Nie rozumiem czemu każde duze koło przyporządkowujecie do S5. To koło jest w standardzie w RS5.I stąd się "wywodzi".Tzn tam je po raz pierwszy w A5 zaprezentowano. Nawet nie wiem czy obecnie można je do A5 "zwykłej" zamówić.
  7. Serio nie. To co mnie sie zdazylo to byl czysty przypadek. Musialem jechac pozniej z kluczykiem do zony bo po wylaczeniu auta byla lipa.. Tylko FIS daje znac dzwiekowo i na wyswietlaczu ze "kluczyk jest poza autem". Według instrukcji jesli podczas wlaczonego zaplonu kluczyk znajdzie sie poza samochodem otrzymuje sie informację oraz powinien zaswiecic sie symbol kluczyka z pytajnikiem na żółto.Auto nie zgasnie,natomiast nie bedzie sie go dało ponownie odpalic.
  8. Nałożyłeś to wirtualnie pięknie Co do felg..lepiej ale d*py nie urywa Ale koło to zawsze kwestia gustu więc wszystkim nie dogodzi.
  9. Makki on to miał na A5 z quattro?
  10. A jak ktoś dołozył Navi 3G i zakupił konsole z przyciskiem start/stop to nie ma sensu tego podpinac ? lepiej aby nie dzialalo ? :wallbash: To się nazywa czynnik dodatkowy-przymusowy :decayed:
  11. Tak jest zawsze jak jest ori.I wtedy ma to sens.
  12. dla Ciebie nie musi byc , a dla innych owszem :gwizdanie: Biorąc pod uwagę sam koncern Audi... Słuchałes Banga w A8 lub Bose w A6? To przepaść. Mówię tak dlatego że parę lat temu dość mocno bawiłem się w car audio i nie tylko (byłem maniakiem dźwięku) i może dlatego jestem trochę skrzywiony.. A już oddzielnie porządnie skonfigurowany sprzęt to wogóle inne loty..
  13. Ja wkladam kluczyk wciskam i odpalam.On musi zeobic to samo plus dodatkowo skierowac reke na konsole i dodatkowo naciskac guzik... Wiecej roboty Ale jak ktos lubi
  14. Ale to tlumacze.wystarczy ze ktos szybe wywali i odjedzie autem.. Chyba ze to bedzie na zasadzie ala honda musisz wlozyc kluczyk i dopiero wcisnac guzik ale to wiecej roboty i bez sensu po jakims czasie bedzie wkurzac. Takie moje zdanie.
  15. Jak sie nie ma advanced key to po co to robic? I tak musisz wziasc kluczyk do lapy zeby auto otworzyc.. No i co dalej??kazdy kto ci sie wlamie do samochodu odpali go z przycisku? Trzeba juz wszystko rezac caly advanced key..
  16. sprawdzałem w A5 i miazdzy jaja :gwizdanie: w A4 tez daje radę wszystko ze tak powiem zalezne jak jest poustawiane i jakiej jakosci jest nagranie No kwestia gustu i to mocno... :gwizdanie: A miażdżenie jaj to to nie jest bankowo :decayed:
  17. Tez miałem okazję bawić się Cessna ,super sprawa..
  18. Ta oponka pewnie była by idealna a producent zaleca 245/35/20 czy 255? kurcze.. coraz bardziej podoba mi się sedan... Producent zaleca chyba 265/30/20 Przynajmniej przy A5 to bankowo... Na 245/30/20 to juz bedzie mega syf komfort...
  19. Iles dal za to dobro? Moze byc na PV
  20. Coz moge powiedziec.. Zawsze slysze jak oklepany wzor to jest a znajdz mi druga b8 na tych kolach.. A5 tez znowu nie tak nasrane na tym kole.. :gwizdanie: Reasumujac jest troszeczke wystaja..mogles polowac na nie jeszcze z A8 i chyba Q5 (inne ET) Probowales? BTW to nie jest felga od S5 a Audi Exclusive do A5(mozesz ja do kazdej A5 zamowic przy skladaniu wozu)
  21. Nie wymagało zmiany instalacji , poprostu wyciągnąłem stare graty i wsadzilem nowe z wyświetlacza poszedl kabel do radia ( oczywiscie inny niż do czerwonego ) a samo radio weszło w kostke P&P potem odblokowanie komponentu w ASO i gra ale gra naprawdę gorzej niż chorus , bass jest średni ;( Chorus czy czytał ups nie wiem , ale chyba nie bardzo . Właśnie nie mŌwiłem Ci ale jak posłuchałem u Ciebie tego chorusa to byłem w szoku... Jak na zwyklaka coś dobrze grało...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.