Treść opublikowana przez pawel1380
-
A5 8T 1.8 TFSI
Dla mnie stylistyczne porównanie Passata CC do A5 to faux paus... Sorry.. Choć passat nie jest brzydki.Ale postaw te auta obok siebie..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Hmm dziwne.. Wazyłem moje i dałbym sobie łeb uciąć że 100kg nie przekroczyło...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim solenizantom życzę wszystkiego dobrego,samych sukcesów,dużo zdrowia,i nowych Er-esów :decayed:
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Tez sobie juz nie wyobrazam zycia bez quattro. I super jest to uczucie jak na suchym deptasz.Choc masz quattro to czujesz ze na poczatku pchaja cie bardziej tylne koła niz ciagna przednie..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Trzeba na 17 zmontowac cos
-
A5 8T 1.8 TFSI
No tez prawda ... podstawa to brak pakietów sline...
-
A5 8T 1.8 TFSI
No nie zgodzę się .. w A5 tak nie jest....
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Ponoc wlasnie Renault poprawił te karty przez te straszne wpadki na początku.
-
A5 8T 1.8 TFSI
Czemu dziwne że nie ma pamięci foteli?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jak Patryk wróci, żeby Mirek mógł program zapodać odrazu..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron fajnie ze pojedziemy na hamownie na takiej samej wielkosci kolach i oponach. Bedzie mozna porzadnie porownac
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No chyba ze wyjda w dobrym ET tak jak Pablo dał na foto..W RS4.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ups no faktycznie..te 20 jednak lepszy wzór dla mnie..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pablo to to samo tylko 19.... :gwizdanie:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tylko ze one przy 20 calach maja ET 26 i Mironowi totalnie nie pasują obcierka jeszcze wieksza
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kur..a zgadzam się w 100% :decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:30_________________________________________________ Nie zgadzam się jeszcze jeden wzór jest, czekaj chwile Chodzi Ci o te od RS5
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Benne
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
To jest 19 prawda? Wygląda na małe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dozylnie to niemozliwe smierc ale mozna na tzw wacika
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Też wogóle nie narzekam na to na razie zero problemów.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Pierwsze dwa linki takie same, nic specjalnego, a srebrny Avant pewnie walony bo nic o bezwypadkowosci nie piszą
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
czekamy
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
129 brutto w zyciu bym tyle nie dal...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
poka
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Z USA.