Treść opublikowana przez pawel1380
-
ALL A5] Osłona podwozia Audi A5 potrzebny numer części
Dzięki serdeczne już nabyłem w ASO wszystko ,grosze totalne..
-
Ile kosztowało nowe audi a4 b5
Jak A4 b5 weszło to w polsce jeszcze były stare złotowki wiec... :gwizdanie: :gwizdanie: Predzej w markach niemieckich cos znajdziesz :decayed:
-
Ile kosztowało nowe audi a4 b5
cóż za precyzyjne pytanie.. :decayed:
-
A5 8T 1.8 TFSI
to ja tez to mam...no to czekam na info i fotorelacje bo sam musze kupic zapasowe kolo
-
A5 8T 1.8 TFSI
chyba jedno i drugie potrzebne
-
A5 8T 1.8 TFSI
No a plastik w bagazniku na koło zapasowe? Przeciez przy zestawie wyglada to inaczej.. Jak chcesz koło tam zamontować?
-
A5 8T 1.8 TFSI
Tu nie bedzie zadnej lipy
-
A5 8T 1.8 TFSI
ale ty napisales 265/30/21 i nie wiem skad to wziales. Obwod kola jest inny tylko przy RS5 ktore ma 275/30/20.
-
A5 8T 1.8 TFSI
:thumbdown: Nie miesci sie jak nalezy w bagazniku..
-
A5 8T 1.8 TFSI
Nie wiem co chciałes napisac ale tutaj chyba sa bledy. 265/30/20 a przy 18 calach powinno byc 245/40/18 i to jest odpowiednik. Chyba ze nie skumałem a chodziło o cos innego...
-
A5 8T 1.8 TFSI
Tak mozesz wlozyc to nie ma znaczenia.Liczy się przecież wielkosc kola z opona czyli obwod a tu pewnie bedzie bardzo podobna.
-
A5 8T 1.8 TFSI
tzn?czym sie roznia te dojazdowki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wow to niezle twardo masz Przy 19 powinienes miec 2,5 przod 2,2 tył..no chyba ze zawsze masz bardzo obciazone auto to troche wiecej. W tabeli A5 przy 20 pisze 2,8 przod 2,2 tył.Ja mam 2.6 przod 2,2 tyl bo jezdza sam a przy 2,8 jest twardo jak fiks szkoda mi auta. I tyle polecam sprobuj.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirku ile pakujesz powietrza do opon?- [INNE] Lampy ksenonowe w aucie z USA
Nie wiem czy tu było poziomowanie ale spryskiwacze chyba tak(zderzak miał zaślepki).- [INNE] Lampy ksenonowe w aucie z USA
Spryskiwacze są.To jakim cudem to auto przeszło badania u diagnosty i własciciel twierdzi ze przejdzie u kazdego bo on nic nie kombinował(diagnosta nie był znajomym)?- [INNE] Lampy ksenonowe w aucie z USA
Witam Czy lampy ksenonowe w Audi z USA poza żółtymi kierunkami roznia sie czyms jeszcze? Kolega interesuje sie A5.Wiem że w Usa standardowo swieca na "wprost" a w Europie na prawą stronę,czy ma to zastosowanie także przy lampach ksenonowych w Audi? I czy zolte kierunki wymuszaja zmiane swiatel? Pozdr- [ALL B8] Bang&Olufsen
Trzeba rozbierac tapicerki.- [ALL B8] Bang&Olufsen
Okablowanie trzeba zmieniac.Wzmacniacz rowniez.Nie wiem jak w A4 w A5 musisz polke z tylu na dodatkowe glosniki wymienic(tu pewnie to samo) Zdania co do jakosci samego systemu podzielone. Moim zdaniem słabe to ale i tak najlepsze z mozliwie dostepnych oczywiscie.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No jak za Ori 20 to Makki tanio bardzo.Jeśli nie uszkodzone to brac.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Zimówki to nówki dokładnie..- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Drogi kapeć... :gwizdanie:- Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Kolego nie wiem o jakich "mundrosciach" prawisz ale skończ i wstydu oszczędź... Cieszymy się że masz wielu kolegów ale osobiste wycieczki sobie wypraszam. Idź popieprzyć głupoty na piwie.- Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Ja pier**lę same Charles Bronsony na tym forum Normalnie strach się bać każdy tu chyba boks trenuje od dzieciństwa że takie rady... Ciekawe czy wszyscy tacy odważni na żywo..ech.. Chłopa nawet nie widzieli ale łomot każdemu zrobią Kolego robienie mu łomotu tylko zaostrzy konflikt.I później co będziesz się bał o dziecko? Poszukaj na necie są organizacje które pomagają w takich sytuacjach i z nimi spróbuj się skontaktować. Przecież ostatnio w mediach tak wiele szumu robiły okrucieństwa wobec zwierząt..Jeśli będą możliwości to oni już dobiorą mu się do d*py jak należy... - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d