Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Słuchaj ja miałem kiedys podobna sytuacje. Tego za bardzo nie widac bo bicie bylo minimalne. Ale jak przylozylismy lyzke to bylo widac ze w pewnym momencie felga oddala sie od niej przy zakreceniu kolem na wywazarce. I tu był zonk.Kolo dalo sie wywazyc bo bicie bylo niewielkie.Ale efekt byl bardzo podobny jak u Ciebie.Chwilę było OK lub prawie OK i zaraz znowu bardziej biło. Taki był problem u mnie. Im mniejsze koło tym większa tolerancja.Wplyw ma na to tez profil opony im wyzszy tym wieksze drgania i roznice jest w stanie przyjac i "zatuszowac".
  2. Tzn jak sa leciutko krzywe to moze byc taka sytuacja.Musza byc idealnie proste. Bo kwestie bicia od układu hamulcowego wstepnie odrzucam skoro jak wracasz na wywazarkę znowu są odchylenia. Niekoniecznie musisz zdejmowac opony aby sprawdzic czy jest zero bicia ze strony felgi.Przyloz do niej na rancie cos metalowego jak jest na wywazarce(np łyżkę) i zakręć kołem i patrz co się dzieje.
  3. Elektryczne wspomaganie zamknięcia bagażnika? co to?
  4. Sprawdzone czy felgi prosciutkie?
  5. Ano da się A to ze pewnie "tkniętą" to inna sprawa..
  6. No nie taką kapkę...
  7. Gorzej jak przed sprzedażą zaprotestuje rozpaczliwie i już nie odpali.. tfu tfu
  8. sztywność nadwozia lepsza nie jest..
  9. Dokładnie tak jest Fajna
  10. to jeszcze go masz fuuuuujjjjjjj
  11. No to masz teraz same przyjemnośći,córa, nowy wóz tylko się cieszyć
  12. Będzie ktoś w stanie dziś sprawdzić zapełnienie DPF-a?
  13. Właśnie ostatnio przy 41 tys km mi się zapalił i pojechałem zgodnie z instrukcją na autostradę go dopalić. Bez problemu zgasło zgodnie z instrukcją(4 bieg około 2.200 obrotów). Minęło 940 km i znowu to samo a jezdziłem trochę na trasach(40%)....znowu pojechałem na trase i zgasło ale zaczyna mnie to irytować W ASO powiedzieli mi że to może być kwestia czujnika że wzywa do wypalenia a wcale takiej potrzeby nie ma.I że trzeba przyjechać na diagnostykę.. Tyle że ja auta po mieście nie żyłuje bo nie mam jak,dziury, duże koła to raczej uważna jazda i niższe obroty.. Na trasie jadę normalnie.. Sam nie wiem co myśleć o tym..pierwsze sprawdzę chyba stan zapełnienia filtra.. Ogólnie to
  14. Gabriel no żeby spalić bak na hamowni potrzeba tyle samo czasu co w normalnych warunkach zasuwając a nawet dłużej(brak oporów powietrza np) więc aby spalić cały bak to długie godziny jak sądzę..... Poza tym dopalanie filtra DPF w serwisie nie polega na dożynaniu auta na luzie i wysokich obrotach a jedynie na wymuszeniu na komputerze podawania w odpowiedni sposób wiekszej dawki paliwa aby zwiększyć temperaturę i przez to wypalić sadzę. BTW do zapalenia się znaczka dopalania filtra w Audi nie zawsze dochodzi z powodu jego zapełnienia...wystarczy że czujnik wysyła błędne dane...co się ponoć zdarza..
  15. Tak, jest taka procedura. Z tym, ze o ile wiem, to nie jest na tyle skuteczna jak poprostu przejechanie "kawalek" na STAŁYCH obrotach w okolicy 2500 tys rpm... Powiem tak, Widzialem jak przebiega taka procedura: Przyjechal Pan, zatankowal do pelna samochód... Panowie podpieli, troche rozmow, i początek procesu. Panowie przepalali, przepalali... proces zakonczyli, Pan odebral samochod z pustym bakiem i w drodze powrotnej zaświeciła mu sie kontrolka (nie zgadniecie jaka??) To troche tak, jakbys chcial wydobyc ze swojego Turbo pelne doladnowanie, gazując na biegu N. Silnik musi byc obciązony, najlepiej właczyć dodatkowo klime i reszte odbiorników, aby filtr sie skutecznie rozpoczął wypalać Cały bak przepalił?????Ech to chyba niemożliwe..ile by to trwało.... Że taka procedura jest to ja oczywiście wiedziałem ale pierwsze słyszę że jest mniej skuteczna skoro jeśli nie uda się użytkownikowi zrobić tego samemu jest właśnie wysyłany na dopalanie w serwisie...Gdyby była mniej skuteczna to po co wogóle by ją robili.. Poza tym chcę sprawdzić procentowo stan zapełnienia.[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 19:33_________________________________________________
  16. Mam pytanko. Dopalał ktoś z was kiedyś DPF-a Vagiem i umie to zrobić? Bo sprawdzenie procentowo zapełnienia to chyba nie problem?
  17. W okolicach 2000 roku tak było..
  18. Klej trzeba zdrapac :decayed: Kurde rano umyli mi auto Niedługo się cieszyłem czystym...
  19. Mirku też mi się nie wydaję żebyś przy powrocie nie dostał takich samych warunków albo i lepszych.Ciągle jest progresja.Ja zostałem w Erze po wielu latach(przedłużyłem rok temu) ale co się nagadałem z działem utrzymania klienta to szok.Dla zasady.Już miałem nie podpisywać umowy i ich olać(nagrywaja Ci na sekretarkę informację o mega ofercie dla stałych klientów,a to mega ściema bo zwykły Kowalski ma podobnie i strasznie mnie to podkurwiło,lepiej by już nic nie nagrywali niż takie kłamstwa gadali),ale po godzinnej rozmowie, w kilku podejściach, dali mi co chciałem. Teraz już się będę mocniej rozglądał...Ale i tak wolę Era niż wcześniejszą Ideę.Ci to dopiero mnie cieli.W końcu system 20 zł kary za spóznione o dzien zapłaty przelał szalę.Powiedziałem że wolę dawać na biedne dzieci niż im haracz i podziękowałem.A jak na tamte czasy to płaciłem extremalne rachunki.Tak jakby za jednym zamachem paru klientów stracili.
  20. Trzeba mu było z buciora lusterko potraktowac i do przodu... Jak nie lubie takich rozwiązań to temu bardzo się należało.. :wallbash:
  21. Pablo działaj sam http://wsparcie-dla-firm.pl/dotacje-dla-istniejacych-firm/malopolskie-2-1a-mikro/ Moja koleżanka zebrała 40 tys i firma jej działa. Kurde to chyba jednak lepsze wyjście na własną rękę.
  22. :laghing2: :laghing2:
  23. Na trzeźwo nie ciągnie po bani czasem złe myśli chodzą... Ale nie dam się zrobić w balona szponom nałogu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.