Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
Słuchaj ja miałem kiedys podobna sytuacje. Tego za bardzo nie widac bo bicie bylo minimalne. Ale jak przylozylismy lyzke to bylo widac ze w pewnym momencie felga oddala sie od niej przy zakreceniu kolem na wywazarce. I tu był zonk.Kolo dalo sie wywazyc bo bicie bylo niewielkie.Ale efekt byl bardzo podobny jak u Ciebie.Chwilę było OK lub prawie OK i zaraz znowu bardziej biło. Taki był problem u mnie. Im mniejsze koło tym większa tolerancja.Wplyw ma na to tez profil opony im wyzszy tym wieksze drgania i roznice jest w stanie przyjac i "zatuszowac".
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
Tzn jak sa leciutko krzywe to moze byc taka sytuacja.Musza byc idealnie proste. Bo kwestie bicia od układu hamulcowego wstepnie odrzucam skoro jak wracasz na wywazarkę znowu są odchylenia. Niekoniecznie musisz zdejmowac opony aby sprawdzic czy jest zero bicia ze strony felgi.Przyloz do niej na rancie cos metalowego jak jest na wywazarce(np łyżkę) i zakręć kołem i patrz co się dzieje.
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
Elektryczne wspomaganie zamknięcia bagażnika? co to?
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
Sprawdzone czy felgi prosciutkie?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ano da się A to ze pewnie "tkniętą" to inna sprawa..
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
No nie taką kapkę...
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
:decayed:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Gorzej jak przed sprzedażą zaprotestuje rozpaczliwie i już nie odpali.. tfu tfu
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
sztywność nadwozia lepsza nie jest..
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
Dokładnie tak jest Fajna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jeszcze go masz fuuuuujjjjjjj
-
[ALL B7] Jak poprawnie jeździć aby nie było problemów z filtrem DPF - PORADNIK
nie widać co
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
No to masz teraz same przyjemnośći,córa, nowy wóz tylko się cieszyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będzie ktoś w stanie dziś sprawdzić zapełnienie DPF-a?
-
[ALL B7] Jak poprawnie jeździć aby nie było problemów z filtrem DPF - PORADNIK
Właśnie ostatnio przy 41 tys km mi się zapalił i pojechałem zgodnie z instrukcją na autostradę go dopalić. Bez problemu zgasło zgodnie z instrukcją(4 bieg około 2.200 obrotów). Minęło 940 km i znowu to samo a jezdziłem trochę na trasach(40%)....znowu pojechałem na trase i zgasło ale zaczyna mnie to irytować W ASO powiedzieli mi że to może być kwestia czujnika że wzywa do wypalenia a wcale takiej potrzeby nie ma.I że trzeba przyjechać na diagnostykę.. Tyle że ja auta po mieście nie żyłuje bo nie mam jak,dziury, duże koła to raczej uważna jazda i niższe obroty.. Na trasie jadę normalnie.. Sam nie wiem co myśleć o tym..pierwsze sprawdzę chyba stan zapełnienia filtra.. Ogólnie to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gabriel no żeby spalić bak na hamowni potrzeba tyle samo czasu co w normalnych warunkach zasuwając a nawet dłużej(brak oporów powietrza np) więc aby spalić cały bak to długie godziny jak sądzę..... Poza tym dopalanie filtra DPF w serwisie nie polega na dożynaniu auta na luzie i wysokich obrotach a jedynie na wymuszeniu na komputerze podawania w odpowiedni sposób wiekszej dawki paliwa aby zwiększyć temperaturę i przez to wypalić sadzę. BTW do zapalenia się znaczka dopalania filtra w Audi nie zawsze dochodzi z powodu jego zapełnienia...wystarczy że czujnik wysyła błędne dane...co się ponoć zdarza..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, jest taka procedura. Z tym, ze o ile wiem, to nie jest na tyle skuteczna jak poprostu przejechanie "kawalek" na STAŁYCH obrotach w okolicy 2500 tys rpm... Powiem tak, Widzialem jak przebiega taka procedura: Przyjechal Pan, zatankowal do pelna samochód... Panowie podpieli, troche rozmow, i początek procesu. Panowie przepalali, przepalali... proces zakonczyli, Pan odebral samochod z pustym bakiem i w drodze powrotnej zaświeciła mu sie kontrolka (nie zgadniecie jaka??) To troche tak, jakbys chcial wydobyc ze swojego Turbo pelne doladnowanie, gazując na biegu N. Silnik musi byc obciązony, najlepiej właczyć dodatkowo klime i reszte odbiorników, aby filtr sie skutecznie rozpoczął wypalać Cały bak przepalił?????Ech to chyba niemożliwe..ile by to trwało.... Że taka procedura jest to ja oczywiście wiedziałem ale pierwsze słyszę że jest mniej skuteczna skoro jeśli nie uda się użytkownikowi zrobić tego samemu jest właśnie wysyłany na dopalanie w serwisie...Gdyby była mniej skuteczna to po co wogóle by ją robili.. Poza tym chcę sprawdzić procentowo stan zapełnienia.[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 19:33_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam pytanko. Dopalał ktoś z was kiedyś DPF-a Vagiem i umie to zrobić? Bo sprawdzenie procentowo zapełnienia to chyba nie problem?
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
W okolicach 2000 roku tak było..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Klej trzeba zdrapac :decayed: Kurde rano umyli mi auto Niedługo się cieszyłem czystym...
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Mirku też mi się nie wydaję żebyś przy powrocie nie dostał takich samych warunków albo i lepszych.Ciągle jest progresja.Ja zostałem w Erze po wielu latach(przedłużyłem rok temu) ale co się nagadałem z działem utrzymania klienta to szok.Dla zasady.Już miałem nie podpisywać umowy i ich olać(nagrywaja Ci na sekretarkę informację o mega ofercie dla stałych klientów,a to mega ściema bo zwykły Kowalski ma podobnie i strasznie mnie to podkurwiło,lepiej by już nic nie nagrywali niż takie kłamstwa gadali),ale po godzinnej rozmowie, w kilku podejściach, dali mi co chciałem. Teraz już się będę mocniej rozglądał...Ale i tak wolę Era niż wcześniejszą Ideę.Ci to dopiero mnie cieli.W końcu system 20 zł kary za spóznione o dzien zapłaty przelał szalę.Powiedziałem że wolę dawać na biedne dzieci niż im haracz i podziękowałem.A jak na tamte czasy to płaciłem extremalne rachunki.Tak jakby za jednym zamachem paru klientów stracili.
-
Strefa Śmiechu
Trzeba mu było z buciora lusterko potraktowac i do przodu... Jak nie lubie takich rozwiązań to temu bardzo się należało.. :wallbash:
-
Pracy szukam
Pablo działaj sam http://wsparcie-dla-firm.pl/dotacje-dla-istniejacych-firm/malopolskie-2-1a-mikro/ Moja koleżanka zebrała 40 tys i firma jej działa. Kurde to chyba jednak lepsze wyjście na własną rękę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na trzeźwo nie ciągnie po bani czasem złe myśli chodzą... Ale nie dam się zrobić w balona szponom nałogu