Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Kup C7 A6 w Polsce to odkupię później
  2. Tomek Ci pewnie pomoże.. http://www.autospa.krakow.pl/
  3. Oj nieprzyjemna sprawa W Norwegii wrak a u nas byłoby że nic się nie stało za bardzo
  4. A teraz dopiero widzę te zdjęcia. Może to kwestia fotki ale dla mnie szału nie robią.Lub gustu ale o tym się nie dyskutuje
  5. Które?Bo moje są 9 calowe..
  6. Nigdy na trasie nie mam więcej niż 8,5 litra w spalaniu średnim.(jadąc samemu bo tak na ogół jeżdże) Nie wiem czym jezdziłeś może auto było zwalone.... Bo ja mam 265 gumy i zrobiony program jak widzisz... Co Ci mam tłumaczyć? Albo źle czytasz albo czegoś nie rozumiesz Nie mam powodu mydlić Ci oczu ani nikomu innemu nie jestem kuzynem "braci Grimm" Dziś jezdzac w małej trasie 7,5 srednia, momentami zapierdzielałem po 180 km/h,ogólnie żwawo przyśpieszałem.
  7. Albo siłownik zdycha albo zabrudzone prowadnice..tak czy siak rozbiórka drzwi.. Tak myślę.
  8. musze przemyslec temat , na razie mam inne rzeczy na glowie , np: jak tu dotrwac do srody A teraz pytanie do znawcow tematu , czy B8 przyjmie felge 18x8,5 cala z opona 225/45/18 i ET28 ? Lufa do środy :decayed: Powinno się udać przy tej szerokosci felgi i takim ET.
  9. Wróżę 3 strefy,brak wew slina,jest 2.0TFSI,jest zew Sline,jest NAVI wiec i obsługa MMI koło skrzyni biegów :decayed:
  10. Trzeba ja bedzie troszkę obnizyc chyba..
  11. Ale kurcze zrobił to wypas..dziś mi pokazał... http://a8.audi-krakow.pl/ http://q7.audi-krakow.pl/ http://a7.audi-krakow.pl/ Robi wrażenie :gwizdanie: Wejdzcie na tylne zagłowki przy A8 i wlaczcie sobie filmy
  12. Eminemek przyciął podwójnie
  13. tak mu napoczatku radzilem ,ale potem sciagnolem manuala do b8 tam pisze zeby jechac na 4/5 biegu powyzej 60km/h i 2000obr przez 15min Dziwna historia , wydaje mi sie ze tam jest koksu dolozne do tego auta ale nie wybral sie znim jeszcze na hamownie. Ja sie nim przejechalem dla mnei to nie jezdzi jak seria. Malo tego puszcza ztylu baki jak cholera. Przy 2ce jak wcisnie to czarno ... Ktos chyba cos wgral jakis ekstras i stad takie wynalazki Panowie a ile paliwa musi byc w baku ???? Ile paliwa to nie ma znaczenia.Byle nie brakło Ale jak widziałes takie objawy jak czarna chmura to on juz raczej DPF-a nie ma albo cos tu nie gra grubo... 2200 obrotow 4 bieg co przy tym samochodzie daje około 90km/h i tak jest najlepiej bo na 5 bedzie o wiele szybciej przy tych obrotach i trudniej utrzymac to przez dluzsza chwilę.(zawsze jakis opornik na drodze sie znajdzie ) no cos mi smierdzi ztym DPF'em od poczatku w tym aucie. Bo kopcil dosc pokazne. Wg mnie tam jest program wgrany jakis amatorski i dowalone koksu bo jak jechal za moja 320 to znow nie tak strasznie mu odchodzilem a 60koni i 60NM powinno zrobic spora roznice. Pozatym jak mowie zwawy jest bardzo ten samochod jak na serie ... No nic procedura nic nie dala , dalej mu mruga wszystko lacznie z diagnostyka silnika zeby na serwis jechac. Dzis ktos ma to odpalac komputerowo i zobaczymy . Kumpel sie troche pospinal , ale ja bym w razie czego wyrzycil tego DPF w piz*u p.s. a tak z ciekawostek to 330xd e92 w automacie do 70-150 idzie prawie rowno z moja :gwizdanie: zarowno ja i kierownik bylismy w szoku Tez bym się pospinał bo jak tak kopci to raczej DPF-a już nie miał..
  14. tak mu napoczatku radzilem ,ale potem sciagnolem manuala do b8 tam pisze zeby jechac na 4/5 biegu powyzej 60km/h i 2000obr przez 15min Dziwna historia , wydaje mi sie ze tam jest koksu dolozne do tego auta ale nie wybral sie znim jeszcze na hamownie. Ja sie nim przejechalem dla mnei to nie jezdzi jak seria. Malo tego puszcza ztylu baki jak cholera. Przy 2ce jak wcisnie to czarno ... Ktos chyba cos wgral jakis ekstras i stad takie wynalazki Panowie a ile paliwa musi byc w baku ???? Ile paliwa to nie ma znaczenia.Byle nie brakło Ale jak widziałes takie objawy jak czarna chmura to on juz raczej DPF-a nie ma albo cos tu nie gra grubo... 2200 obrotow 4 bieg co przy tym samochodzie daje około 90km/h i tak jest najlepiej bo na 5 bedzie o wiele szybciej przy tych obrotach i trudniej utrzymac to przez dluzsza chwilę.(zawsze jakis opornik na drodze sie znajdzie )
  15. Ale Miron napisał gdybym musiałbym utopić a wtedy zgadzam się w 100%. Ja zrobiłbym wydech... Wogóle lepiej juz odkładać na nowe
  16. A teraz zacytuj mi gdzie napisałem że jak jadę 200 to spalam 8,5 Mowie o srednim spalaniu.Przy zapierdalaniu jak podkreslilem po polskich drogach. Coz nic na to nie poradze ze nawet jak mamy odcinki na ktorych mozna troszke dluzej jechac 200 to na ogol dwa pasy na to nie pozwalaja. W Niemczech bede sprawdzę a browarki przyjmę. Zreszta czy ktorys z was mial srednie spalanie na trasie rzedu 10-13 litrow?Macie 3.0TDI wiec wiecie. Jak pisze vario, nie mam powodu tu nikogo bajerowac bo zadnego interesu w tym nie mam.Tak jest i tyle. Mgtan kupisz pojezdzisz pogadamy.Nie robmy kolejnego OT o spalaniu.
  17. Poprosimy FOTKI JUZ Bo miały być na wczoraj [/size]
  18. Nigdy na trasie nie wyszło mi więcej niz 8,5 a wtedy tne jak dziki biorac pod uwage polskie warunki i drogi. I to na 20 calowych kołach. 10-13?na trasie przy tym silniku chyba nie do uzyskania.No chyba ze masz A4 Avanta zaladowanego po dach to moze okolice 10 beda. Po prostu jak to juz rozbujasz to spalanie jest bardzo OK.Nawet przy wyzszych predkosciach.
  19. Nie tylko manual albo Multitronic. Teraz jeszcze kwestia przy 1.8TFSI 160KM zamowisz quattro ale przy 120KM oczywiscie nie..
  20. Tez chciałem to uruchomic z Vaga ale nie wyszło. Nie wiem na ile profesjonalnie te proby przeprowadzalismy z Davidem Ale dodatkowo bym tego nie dokupił.
  21. Z ciekawosci bede oczekiwał czy to faktycznie była dobra diagnoza
  22. W ASO też słyszałem że czesto to czujnik jest winowajcą zapalajacej sie kontrolki..
  23. Kiedyś jak chwile miałem 540 w 2000 roku to marzyłem o takiej siódemce.. Bardzo ładna
  24. A nic ci sie nie zaswieca na fisie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.