Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Siemian wymieniales kiedys poduchy pod silnikiem? Pytam bo Ty duzo wymieniasz
  2. Kurde jak makki bedzie chciał to moga wyladowac u Czaji... Pomogę... Zawsze to lepiej miec naprawione dokładajac niz złom w garazu.. Tak mi sie wydaje..
  3. :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: Dzieki jutro do niego zawitam.. Nie masz numeru tel? Tylko cholera nie wiem jak długie maja byc te bolczyki teraz BTW na fajnej niemieckiej stronie czesci recyklingowych znalazlem ta listewke po przebiegu 3000km w stanie idealnym za 55Euro z wysylka :gwizdanie: Jak mi jutro powie ze naprawi to OK jak nie to biore i po temacie.
  4. Za wysylke pewnie nie odda.. Oby za felgi zwrocil,reszte to juz chyba na straty trzeba bedzie spisac..
  5. Haha dokładnie. Więc kolego Remik jesli wogóle kupujesz uzywane felgi to powiem ci ze praktycznie nigdy nie wiesz na czym jezdzisz. Bo jesli ktos NAPRAWDE profesjonalnie je odmalował to w zyciu sie nie kapniesz czy były prostowane.Chyba ze felga w oryginale nie jest wogole malowana.Wtedy gorzej zatuszowac sprawę.. To tak apropo zakupu uzywanych felg.. :gwizdanie: I konczac temat Makkiego nie interesuja 19 tylko 20 calowe.19 to on miał już... :gwizdanie:
  6. Również dzieki za spota Paweł , listwa drewniana ( kalwaria ) do Twojej A5 kosztuje 653 zł/szt :shocked: tylko jaki Ty masz tam rodzaj drewna ? bo byly kolory : orzechowy, muskat, jesion-bezowy Już sprawdzilismy na spociku w sklepie gajosa Niestety dokładnie 653 zł kosztuje ta listewka. Fantomas ja juz wymontował za co mu bardzo dziękuję Trochę się musiałem nasłuchać złośliwości ale trudno :polew: Było smiesznie Trzeba ja naprawic dlatego moze ktoś zna kogos w Krakowie kto mi doklei dwa bolczyki w niej... Potrzebny taki co sie lubi pobawic,złota rączka... Inna sprawa ze ch...j mnie to powinno interesowac bo ta listwe połamali u Buczaka najprawdopodobniej szkoda ze pierwszy wlasciciel tego nie zauwazył A ASO oddało do Buczaka wiec tez powinni mi ja dac.. No i wyszedł bład N145 czyli prawa poduszka pod silnikiem Tomek mowil ze popularne Naprawię.... Psia mać zaraz pójdę do tematu o jakosci Dzieki za spocika w przyszłym tyg szykuje sie rozbieranie tapicerki z mistrzem fantomasem o ile się zgodzi... :gwizdanie:
  7. Mnie w Passacie B5 praktycznie nic nie trzeszczało ale zrobiłem 40tys od nowosci...
  8. Popatrz na oferty Nilfisk. Jakosc Karchera a troszkę taniej.
  9. Ale Turdzi bedzie miał znowu 225 wiec rozmiar koła niewiele lub nic tu nie zmieni... Mysle ze przy ostrzejszej jezdzie zrobi sie duzo mniej sympatycznie...
  10. A3 sa pierwsza klasa. Mam mega sentyment do tego auta. Nie pamietam juz w tej klasie hatchbacka ktory tak dlugo wyglada po prostu dobrze. Jak dla mnie nawet teraz A3 nie traci jeszcze w zaden sposob "myszką" A od premiery w 2003 trochę minęło....linia jest dokładnie ta sama..
  11. Ale przy korkach to diesel akurat jakoś bardzo nie pomaga...ani mu to nie słuzy.... Do korków to lepsza benzyna... Ja w miescie na ogół poruszam się moim drugim autkiem benzynowym... Podejrzewam ze 1.6 benzyna i tak zje mi mniej stojac w korkach niz dieslowski 3.0 ktory z racji samej pojemnosci nawet stojacy trzeba nakarmic...Pomijajac kwestie DPF-u,dziur,itp itd.
  12. tu akurat sie zgadzam przy slinie tył i bok znacznie ładniejszy..
  13. Jak dla mnie w B8 zewnetrzny S-line jest tylko smaczkiem.Szczegolnie własnie z przodu. Oczywiscie pozytywnie oddzialujacym ale zeby byla az taka roznica ze bez to kupa to.. :gwizdanie: No coż sa gusta i gusciki faktycznie. Nie ma sensu się spierać. Jakość widać też kwestią subiektywną..
  14. No tak to jasne Cóż my ropy nie mamy....
  15. Ale nie drozsze niz w Norwegii..
  16. A jakiez to doposazenie przodu musi byc zeby wygladało?
  17. Wrażliwy amerykanin na jakość?A4 B8 mu nie pasuje? Kolego to amerykanskie koncerny by nie istniały... Albo nie siedziałeś nigdy w amerykańskim samochodzie albo nie wiesz co piszesz. Bardzo nietrafne porównanie.
  18. Rozumiem sens Twojego wywodu "każda sroka swój ogon chwali" i oto Ci chodziło ale to nie zmienia faktu że sasiad kupował walone samochody :polew:
  19. Gdzie ja napisałem że jest inaczej?Czytaj ze zrozumieniem kolego bo dyskusja jałowa :gwizdanie: Lub pomyśl chwilę nad sensem wypowiedzi innych. Ciach skończyłem
  20. Nie rozumiem sensu tego wywodu skoro sąsiad miał same rozbite auta po cofanych przebiegach to znaczy że kupował szroty i jego opinia to tyle warta.
  21. Myślę że Lesiu Kuzaj by się obraził za "rajdowca". :gwizdanie: A i parę innych osób korzysta z jego usług również w autach cywilnych. Tyle w temacie każdy wyraża swoją opinię. Ja jako że nie jestem specjalistą od naprawiania felg jedynie przekazuje to co sam zobaczyłem i co słyszałem. Ty widzę jesteś specjalistą więc nie nawiązuję polemiki
  22. Przesadziles z wycena ich...o tym pisałem.Powtarzam nie oceniam ich pod wzgledem uszkodzenia.Jesli uszkodzenie uniemozliwia ich naprawę to nie sa warte NIC.Jesli da się je naprawic to na pewno sa warte mimo wszystko sporo wiecej niz 1600zł. Czaja nie jest zadnym moim kolegą,gdybyś mieszkał w małopolsce i miał problemy z felgami ten zakład byłby Ci zapewne znany. Bardzo wiele znanych osob chocby ze srodowiska rajdowego naprawia u niego koła.Zreszta nie będę rekomendował nie taki mój zamiar. Czytaj powoli ze zrozumieniem później się bulwersuj. Ja nigdzie nie napisałem że polecam prostowane felgi..co więcej rowniez jestem przeciwnikiem tego typu rozwiązań. Ale pewne rzeczy da się po prostu naprawić czy Ci sie to podoba czy nie. A ze wcisneli felerne felgi..nie zaprzeczam tyle ze znowu nigdzie nie pisałem ze jest inaczej..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.