Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Ale jaja, nawet Motula podrabiają... jedz do as to Ci powiedzą tak jak mi, a potem bedziesz miał auto rozwalone na łopatki i będziesz się bujał mpk, chyba, że masz awaryjną fure w garażu Każdy kto ma diesla ma furę zastępczą i tzw miejską przecież
  2. A w kwestii odwrotnej?Czym najlepiej przykleic?Koledze oderwali "X" z BMW ale nie wiem czemu pod autem lezał bo porzucili..
  3. No tak ale mam wybor , albo zaplace troche wiecej i mam je juz i teraz albo beda mnie kosztowac 1- 1.5k mniej i bede je mial dopiero na przyszly sezon.Nie che mi sie czekac bo na 17 B8 wyglada tragidznie , do tego od razu moge sprzedac 17 jako nowe , z nowymi oponami , wiec roznica sie zatrze.Z ciekawosci zadzonie do ASO ile w PL takie rotory kosztuja. Nie dzwon bankowo 10tys to malo
  4. To gdzie w krakowie porzadnie zdiagnozowac DPF-a..?Jak i czujniki..
  5. Myslalem ze to jest dwustrefowa a 3 strefowa ma wyswietlacz..
  6. A ja tam wiem do kogo iść
  7. Czaja zajmuje się felgami,zbieznosc go nie interesuje raczej Po drodze do Wieliczki miesci sie jego przybytek Podleśna 3 Najlepszą zbieznosc robią na Cichym Kaciku za knajpą Osada i komisem samochodowym przy petli tramwajowej.
  8. Nie no zgadza sie kupowanie na allegro felg jak nie mozesz ogladnac na zywo to kupa.. Lub szybko odeslac co mieszkajac w polsce znacznie ułatwione. Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.
  9. Kur..a jak wlaczę sprzęt grający to cos bzyczy,ktorys tweeter chyba. Strasznie ciezko to zlokalizowac a oczywiscie czasem bzyczy czasem nie... Nawet wspomagajac faderem i balancem nie jestem niczego pewien. Wydaje mi sie ze to tył za pasazerem(czyli rozbieranie tego w A5 to totalna lipa) :wallbash: Miał kiedys ktoś z was cos takiego ?Raz slychac ,raz nie slychac..kumpel mowil ze mial podobnie w A6 C6 i poruszał glosniczkiem po zdjeciu tapidcerki i przeszło.. Ten sprzet to kupa zawsze to mowiłem..
  10. Chcesz mi powedziec ze sa lepsi od Czaji albo Harpa?Watpię.. Ale sprawdzę. Nie wiem gdzie ty wczesniej wywazałeś ale dość duzo wulkanizatorow ma nowsze maszyny juz.
  11. To zdradz tajemnicę gdzie wyważałeś proszę..
  12. Że niby większe czesciej kradną?...wątpię.. Ale dobrze że szcześliwie się skończyło...pieprzeni złodzieje
  13. 1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k. Bez opon?....nie tanio..
  14. Kolą mają rozmiar OK.Fakt kolor coś nie teges. A poza tym co z nimi nie tak? Tak czy siak wygląda zacnie
  15. :decayed: robota nowe wyzwania..
  16. Ano były.Ale ja bym grubasa nie brał..huczy mi to jak klimatyzator...w kwestii awaryjnosci sie nie wypowiadam ja mam 40GB od czasu wejscia na Polskę(wiec juz kilka lat) i nic sie nie zepsulo.Działa.
  17. Niestety skoro w umowie nic nie było a komisant nie chce oddać może być ciężko i trzeba będzie się kierować na drogę sądową... Ale ja z zawodu prawnikiem nie jestem,więc może jeszcze ktoś się wypowie. Zawsze byłem uczulony na temat "zaliczki,zadatku"
  18. Dlatego zawsze przed wpłatą należy się zastanowić...zaliczka czy zadatek.. Wpłacenie zadatku przed oględzinami nie było rozsądnym posunięciem... Zapewne nieuczciwy właściciel komisu liczy na to że odpuścicie.. Kicha
  19. :good: Gratulacje Jak sprzęgiełko?Przysmażyłeś?
  20. Tukan jak nie jak tak Tym bardziej jeśli nawet są porównywalne masy obu pojazdów to nie można szybko jechać bo jak Cię zarzuci to masz takie właśnie efekty.. Kiedyś sąsiad holował fordem scorpio cięższą omegę to ledwo uszedł jak zaczęło go bujać przy wyższej prędkości. Właściciel mówi o złym zaparkowaniu auta na lawecie przez co był za mały nacisk na hak.
  21. Właśnie tak myślałem że mnie też czeka zapas....bo jak tu z taka pianką jechać na 20 calach na wakacje... Dodatkowo winda no i chyba inny styropian do bagażnika.. Tyle że na zapasie w quattro też bardzo daleko nie ujedziesz...koło mi inną średnicę...minimalnie ale jednak.. Nie rozumiem czemu tego nie zrobili tak żeby było idealnie. Przykład przy 19 masz 255/35/19 co daje 89,25mm profilu. Przy zapasie masz 125/70/19 co daje 87,5mm profilu.. A jak wiadomo w quattro wszystkie koła muszą być identyczne..różnica nie jest wielka ale jednak..(szczegolnie ze gadają nawet o takim samym zuzyciu bieznika na kołach) A tego to już wogóle nie kumam... http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-zapas-audi-a4-a5-a6-175-55-19-8k0-i1653761816.html
  22. pawel1380 odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4 B6
    Daj fotkę. Choć podejrzewam że dobrym preparatem i pracą obyłoby się bez lakiernika... http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-ultimate-compound-p-11.html Cos takiego np.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.