Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam manuala :polew: :oklaski: :oklaski:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
:good:
-
[ALL] Wycena felg
Świetne foto
-
Audi B4 1Z - RH ZW1 - us/japan - bixenon Q7
:oklaski: No a koło :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak już pisałem w moim watku, wczoraj wystartowało koło mnie nowe białe A6 3.0TFSI.. Powiem wam że idzie to nieźle... Myślę że musiałbym się strasznie napocić i szybko wachlować biegami żeby nie odpaść... BTW dziś go znowu widziałem ...rej na czerwonych blachach.. Tylko kółka ma jakieś małe i nie wygląda...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:wallbash: i to jest porażka
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:polew:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Wczoraj wypaliłem pół peta na spocie bo mnie brzuch bolał nie wiem po jaką cholerę Proszę o oficjalną "zjebę"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto robił obecny program? I gdzie wycinał DPF? Ciekawe ze ktos zakładał zły filtr kiedys
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Moje chyba też nie.. Nie na moje nerwy :polew: Nie taki lekki ten Das6 zastanawiam się czy brać sie najpierw za moje auto miejskie przyuczając się czy od razu na głeboką wodę i za Audi Tylko żeby sie nie okazało że na Opelku stracę animusz.... :gwizdanie: No i chyba do Opelka potrzebowałbym bardziej agresywną pastę Scholla bo tam sodoma i gomora...
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Część zabawek przyszła Szkoda że zapomnieli mi rękawice do mycia dopakować..jutro ma być.. Uploaded with ImageShack.us
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Nie obrażę się Ja wiem o co chodzi już widziałem Uploaded with ImageShack.us Dla młodego kolesia,lub kogos kto chce nim reklamować swoją firmę nie jest tak źle
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Wiadomo. Dziś apropo nowe A6 tfsi stało koło mnie na swiatłach...ale gdzieżbym przypuszczał ze dziadek chce sie scigac :polew: Gdybym wiedział to by mu tak łatwo nie poszło... Tak czy siak grubo to idzie,...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam.. dno straszne...jak dla mnie..chociaz niektórym sie podoba Tylko kurcze nie bedzie mnie dzis na spocie chyba..kolacja i kino z dziewuchą na grafiku :decayed: Jakbym był na chwilę to wezmę Edit Na chwilę krótką mogę być od 19.
-
[ALL B8] Zablokowana klapka wlewu paliwa
U mnie jest to samo. Najlepsze ze jak tankowałem pierwszy raz porzadnie A5 to byłem w trasie i myslalem ze sie klapka zepsuła.... Juz miałem rwac.. Pytanie po co to jest tak zrobione...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Zarowke zmien
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki u nich kupował,ma w wątku. Wybór napewno dobry. To kozacka firma. Turdzi a moze taki wosk..na nowe auto jak znalazł.. http://www.swissvax.pl/index.php?id=18&tx_produkty_pi1[prod]=20 http://www.swissvax.us/graphics/00000001/swissvax-divine-wax-1015990.jpg
-
[ALL B7] 2,0 TDI 170 KM (125 kW) - chiptunning
ten fabryczny chip tuning to pewnie jakis niezły badziew coś mi tak smierdzi...
-
Strefa biegaczy, triathlon
To już niezły czas..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja nie mam.Nigdy czegos takiego nie widziałem w A5...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W tym wieku no to graty :lol1: :bicz3: :bicz3: :lol1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahah ale mam dobrą pamięć :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to ten co sie z laska rozstał wtedy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On przypadkiem nie występował w jakimś you can dance?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurw..a Polska Gola..