Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Ja mam manuala :polew: :oklaski: :oklaski:
  2. :oklaski: No a koło :good:
  3. Jak już pisałem w moim watku, wczoraj wystartowało koło mnie nowe białe A6 3.0TFSI.. Powiem wam że idzie to nieźle... Myślę że musiałbym się strasznie napocić i szybko wachlować biegami żeby nie odpaść... BTW dziś go znowu widziałem ...rej na czerwonych blachach.. Tylko kółka ma jakieś małe i nie wygląda...
  4. :wallbash: i to jest porażka
  5. Wczoraj wypaliłem pół peta na spocie bo mnie brzuch bolał nie wiem po jaką cholerę Proszę o oficjalną "zjebę"
  6. A kto robił obecny program? I gdzie wycinał DPF? Ciekawe ze ktos zakładał zły filtr kiedys
  7. Moje chyba też nie.. Nie na moje nerwy :polew: Nie taki lekki ten Das6 zastanawiam się czy brać sie najpierw za moje auto miejskie przyuczając się czy od razu na głeboką wodę i za Audi Tylko żeby sie nie okazało że na Opelku stracę animusz.... :gwizdanie: No i chyba do Opelka potrzebowałbym bardziej agresywną pastę Scholla bo tam sodoma i gomora...
  8. Część zabawek przyszła Szkoda że zapomnieli mi rękawice do mycia dopakować..jutro ma być.. Uploaded with ImageShack.us
  9. Nie obrażę się Ja wiem o co chodzi już widziałem Uploaded with ImageShack.us Dla młodego kolesia,lub kogos kto chce nim reklamować swoją firmę nie jest tak źle
  10. Wiadomo. Dziś apropo nowe A6 tfsi stało koło mnie na swiatłach...ale gdzieżbym przypuszczał ze dziadek chce sie scigac :polew: Gdybym wiedział to by mu tak łatwo nie poszło... Tak czy siak grubo to idzie,...
  11. Mam.. dno straszne...jak dla mnie..chociaz niektórym sie podoba Tylko kurcze nie bedzie mnie dzis na spocie chyba..kolacja i kino z dziewuchą na grafiku :decayed: Jakbym był na chwilę to wezmę Edit Na chwilę krótką mogę być od 19.
  12. U mnie jest to samo. Najlepsze ze jak tankowałem pierwszy raz porzadnie A5 to byłem w trasie i myslalem ze sie klapka zepsuła.... Juz miałem rwac.. Pytanie po co to jest tak zrobione...
  13. Makki u nich kupował,ma w wątku. Wybór napewno dobry. To kozacka firma. Turdzi a moze taki wosk..na nowe auto jak znalazł.. http://www.swissvax.pl/index.php?id=18&tx_produkty_pi1[prod]=20 http://www.swissvax.us/graphics/00000001/swissvax-divine-wax-1015990.jpg
  14. ten fabryczny chip tuning to pewnie jakis niezły badziew coś mi tak smierdzi...
  15. To już niezły czas..
  16. Ja nie mam.Nigdy czegos takiego nie widziałem w A5...
  17. W tym wieku no to graty :lol1: :bicz3: :bicz3: :lol1:
  18. Hahah ale mam dobrą pamięć :decayed:
  19. A to ten co sie z laska rozstał wtedy?
  20. On przypadkiem nie występował w jakimś you can dance?
  21. Kurw..a Polska Gola..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.