Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musiałem zjesc namiastkę kielbasy przez was Paróweczki mniam
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
też nie jestem przekonany czy to dobry pomysł z tymi oponami..
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Trzeba rozebrac i sprawdzic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jadłem dziś w nocy ale czemu nie wepchnę i dzisiaj..to jak?
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Nic nie jest niezniszczalne. A przebieg przy stukach pukach niestety czasem ma znaczenie. No i jeszcze pytanie jak kto sprzez dziury,torowiska etc przelatuje.
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Ile kolega ma nabite w tym A4 B8?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BTW jutro umowiłem sie na naprawe tych dwoch małych wgniotek jednej na masce i jednej na błotniku.. W krakowskim S-Plusie.Pan powiedział że zrobi tą z boku bez rozkładania tapicerek. no to dam szansę nie 153 brutto za wgniotę ale się potargowałem bo ta na masce to bym chyba sam zrobił :polew: Także będzie obszerna relacja [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________ :decayed: Acha.Eee to napewno wypas ale o co kaman :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed: Acha.Eee to napewno wypas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spod silnika..a jednak.. :polew:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
"strzyżenie" Pawle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie widziałem żadnej części.. :gwizdanie:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Jedne DA a inne rotacyjne..zalezy co chcesz.... Cene na DASA-6 PRO podałeś normalną..da się taniej nawet na polskiej stronie mr.cleanera po znizkach 560 zł z wysyłką. Megsa kupisz duzo taniej z USA na Ebayu.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Mam ku..a to samo to jest porażka. Mogę tam babki z gliny kleić :wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No o czymś takim Ci wczoraj mówiłem ja bym to spróbował przyrezać z jakiejś np. blachy alu ale jak widać zszywacze tapicerskie też dają rade w sumie to mogli Ci też ten słupek B tymi zszywaczami przystrzelić to by się też nie kiwoł ale generalnie to widzę że A5 3,0TDi zimny łokieć itp. ale i tak druciarstwo też musi być i kup tu pożądne auto a tak chłopakowi dobrze z oczu patrzy że niby się tak martwi każdą usterką i tylko ASO...... :gwizdanie: Jak śmiesz? :shocked: :decayed:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Bedzie jak dokonczę zakupy do car detallingu Miejsce do prac załatwione,ciepły okafelkowany hangar z prądem i wodą
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Done [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 21:08_________________________________________________Dziś była mała naprawa Większość z was ma to pewnie połamane. To osłony pod podwoziem za przednimi kołami. W zimie zmrożone pękają jak wafle..A ja nie lubię jak coś nie jest jak fabryka Tak to wygląda: Uploaded with ImageShack.us Co ciekawe zakupione w ASO nowe osłonki maja ten sam numer fabryczny co stare ale troszkę inny kształt.Wyraźnie widoczne ożebrowanie czego nie ma na starych. Więc może te już nie są tak delikatne.Sprawdzałem z inną A5 i już miała te nowsze plastki(a rok prod.2008) Sama wymiana banalna,jedna śrubka i kołek na każdej ze stron.(Dużo łatwiejsza niż wymiana tej kolejnej długiej osłony nad którą męczyłem się w ASO z pracownikiem z 40 minut bo trzeba spinki przekładać...) Co ciekawe te małe osłonki w ASO kosztują śmieszne 27 zł za stronę więc radzę allegro omijać szerokim łukiem(tam chodzą komplety po 200zł :polew:) Tak to wygląda: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomku co ty na to.. U przyjaciela w firmie jest koleś złota rączka Mistrzowsko to zrobił, jak nie lubię "druciarstwa" Leży idealnie,nic nie drga,fabryka Szkoda że nie miałem nowych spinek bo z tą drgającą szybą też byśmy zrobili... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us NIECH ŻYJE KALWARIA :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to za stronka ? http://www.riedel-autorecycling.de/cgi-bin-riedel-auto/ersatzteile/lager.pl?action=4&barcode=1002028741025&ext=1&sp=en [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________Kur.a pan od listewek polegl On tylko spawa nie klei a poniewaz cala obwodka jest oblekana metalem to powiedzial ze by ja zniszczyl...lipa Ulica to dokladnie Ciolkowskiego jak ktos potrzebuje.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
600 obie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem ten komplet ale wcale nie jestem pewien czy reszte tak łatwo się pusci.. :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Tego Megsa DA da sie kupic duzo taniej. A jeszcze taniej Kestrela Das-6 najlepiej w PRO a to dokładnie to samo urzadzenie z tego co czytałem :gwizdanie:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Tylko jej cena to prawie 2 tys....troche duzo jak na sprzet do domowego uzytku.. Ze Festool jest super to wiedziałem
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Czyli teraz co powiesz mi ze rotacja lepsza niz DA bo wlasnie znalazlem czas i biore sie do roboty i za zakupy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jaki koszt poduszki a jaki robocizny?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Teraz to juz istotne jest tylko to jak najlepiej sie z tego wyplatac.... Mysle ze za felgi odda kase..