Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Musiałem zjesc namiastkę kielbasy przez was Paróweczki mniam
  2. też nie jestem przekonany czy to dobry pomysł z tymi oponami..
  3. Jadłem dziś w nocy ale czemu nie wepchnę i dzisiaj..to jak?
  4. Nic nie jest niezniszczalne. A przebieg przy stukach pukach niestety czasem ma znaczenie. No i jeszcze pytanie jak kto sprzez dziury,torowiska etc przelatuje.
  5. BTW jutro umowiłem sie na naprawe tych dwoch małych wgniotek jednej na masce i jednej na błotniku.. W krakowskim S-Plusie.Pan powiedział że zrobi tą z boku bez rozkładania tapicerek. no to dam szansę nie 153 brutto za wgniotę ale się potargowałem bo ta na masce to bym chyba sam zrobił :polew: Także będzie obszerna relacja [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________ :decayed: Acha.Eee to napewno wypas ale o co kaman :polew:
  6. :decayed: Acha.Eee to napewno wypas
  7. Spod silnika..a jednak.. :polew:
  8. Ja nie widziałem żadnej części.. :gwizdanie:
  9. Jedne DA a inne rotacyjne..zalezy co chcesz.... Cene na DASA-6 PRO podałeś normalną..da się taniej nawet na polskiej stronie mr.cleanera po znizkach 560 zł z wysyłką. Megsa kupisz duzo taniej z USA na Ebayu.
  10. Mam ku..a to samo to jest porażka. Mogę tam babki z gliny kleić :wallbash:
  11. No o czymś takim Ci wczoraj mówiłem ja bym to spróbował przyrezać z jakiejś np. blachy alu ale jak widać zszywacze tapicerskie też dają rade w sumie to mogli Ci też ten słupek B tymi zszywaczami przystrzelić to by się też nie kiwoł ale generalnie to widzę że A5 3,0TDi zimny łokieć itp. ale i tak druciarstwo też musi być i kup tu pożądne auto a tak chłopakowi dobrze z oczu patrzy że niby się tak martwi każdą usterką i tylko ASO...... :gwizdanie: Jak śmiesz? :shocked: :decayed:
  12. Bedzie jak dokonczę zakupy do car detallingu Miejsce do prac załatwione,ciepły okafelkowany hangar z prądem i wodą
  13. Done [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 21:08_________________________________________________Dziś była mała naprawa Większość z was ma to pewnie połamane. To osłony pod podwoziem za przednimi kołami. W zimie zmrożone pękają jak wafle..A ja nie lubię jak coś nie jest jak fabryka Tak to wygląda: Uploaded with ImageShack.us Co ciekawe zakupione w ASO nowe osłonki maja ten sam numer fabryczny co stare ale troszkę inny kształt.Wyraźnie widoczne ożebrowanie czego nie ma na starych. Więc może te już nie są tak delikatne.Sprawdzałem z inną A5 i już miała te nowsze plastki(a rok prod.2008) Sama wymiana banalna,jedna śrubka i kołek na każdej ze stron.(Dużo łatwiejsza niż wymiana tej kolejnej długiej osłony nad którą męczyłem się w ASO z pracownikiem z 40 minut bo trzeba spinki przekładać...) Co ciekawe te małe osłonki w ASO kosztują śmieszne 27 zł za stronę więc radzę allegro omijać szerokim łukiem(tam chodzą komplety po 200zł :polew:) Tak to wygląda: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us pozdrawiam
  14. Tomku co ty na to.. U przyjaciela w firmie jest koleś złota rączka Mistrzowsko to zrobił, jak nie lubię "druciarstwa" Leży idealnie,nic nie drga,fabryka Szkoda że nie miałem nowych spinek bo z tą drgającą szybą też byśmy zrobili... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us NIECH ŻYJE KALWARIA :polew:
  15. a co to za stronka ? http://www.riedel-autorecycling.de/cgi-bin-riedel-auto/ersatzteile/lager.pl?action=4&barcode=1002028741025&ext=1&sp=en [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________Kur.a pan od listewek polegl On tylko spawa nie klei a poniewaz cala obwodka jest oblekana metalem to powiedzial ze by ja zniszczyl...lipa Ulica to dokladnie Ciolkowskiego jak ktos potrzebuje.
  16. Widziałem ten komplet ale wcale nie jestem pewien czy reszte tak łatwo się pusci.. :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. Tego Megsa DA da sie kupic duzo taniej. A jeszcze taniej Kestrela Das-6 najlepiej w PRO a to dokładnie to samo urzadzenie z tego co czytałem :gwizdanie:
  18. Tylko jej cena to prawie 2 tys....troche duzo jak na sprzet do domowego uzytku.. Ze Festool jest super to wiedziałem
  19. Czyli teraz co powiesz mi ze rotacja lepsza niz DA bo wlasnie znalazlem czas i biore sie do roboty i za zakupy
  20. Jaki koszt poduszki a jaki robocizny?
  21. Teraz to juz istotne jest tylko to jak najlepiej sie z tego wyplatac.... Mysle ze za felgi odda kase..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.