Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Piękna jest. Ja bym tylko wziął chromy ale rozumiem że nie chciałeś i Twój wybór. W sumie to już nie masz co kombinować
  2. Teraz to zeżre w końcu
  3. No w audi tak nie ma
  4. no to w ten sposob sobie moge ustawic w E9x ze bedzie mi pokazywalo 6 po miescie a palic bedzie w rzeczywistosci 9-10. Jak mozesz tak ustawic?
  5. Tak biorę z fisa. O 8 litrach w miescie ja nie mowię.11,12,13 zalezy od korkow.Czasem i wiecej. Ale miasto a trasa w tym silniku to zupelnie co innego. Kiedys to sprawdze zalewajac pod korek.
  6. No nie mało Ci spalił... Kuva nie jestem w stanie takiego wyniku w Polsce zrobić. 8,5 to max..a tez na 20..a wierze ze i ty nie szalales bardzo...moze na niemieckich drogach jadac bardzo dlugo 200 tez bym tak miał.. Zauwazylem natomiast jedno ze po procesie wypalania DPF pali wyraznie mniej..
  7. Tak sie nie uwolnisz w zyciu.Ograniczenia raczej nic nie dają... :no:
  8. Tos pomógł na dodatek błednie bo fabrycznie na papierze faktycznie S4 ma 344KM i jest 76 KM roznicy Twoja pomoc za to rzeczywiscie jest bardziej przydatna Wiesz moze cos wiecej w temacie roznic, bo z matematyki juz jestes miszcz Zgadzam się z majcy zawsze byłem jeden z lepszych Obie jednostki sa wolnossące.
  9. Ja nic takiego nie miałem ale ludzie maja rozne objawy braku nikotyny..
  10. To są 19.Dokładnie.Przy 20 masz ET 26 i wygląda to wogóle inaczej.
  11. Tos pomógł na dodatek błednie bo fabrycznie na papierze faktycznie S4 ma 344KM i jest 76 KM roznicy
  12. ale widziałes na S5 20 czy 19? Pewny jestes ze 20?
  13. Teraz dokładnie oglądnałem. Rozumiem.Po prostu idealna korekcja jest bardzo ciężka. U mnie to samo.Na zero wyciac wszystki ryski jest bardzo ciezko. BTW lepiej teraz kupic Dasa 6 PRO ma wieksza moc,wiekszy zakres obrotow na gorze (6800)dluzszy kabel i jest bardziej stabilna na pierwszych biegach.
  14. Jezus Maria oszaleli z tym cisnieniem toz to beton A zakupy masakra... A co to ten Prickbort bo nie chce mi sie szukac
  15. A jak efekty?zadowolony?Bo tez chyba pierwszy raz.
  16. Czytałem to wszystko ..dzięki Mystic polerowałeś już?
  17. poprzez Twoje wypowiedzi ,rozumiem,że nigdy nie zaparkowałeś w miejscu do tego nieprzeznaczonym,nie zajechałeś nikomu drogi,trzymasz się ograniczeń prędkości,jeśli w sklepie źle Ci wydali resztę ,na Twoją korzyść-to wracasz i oddajesz? Tak to przeczytałem i głupia sprawa...dokładnie tak robię.. A bez prawka nie wolno jezdzić i raczej bym tu nie szedł w zaparte bo skonczy sie to gorzej niz 500 zł nawet jak nie teraz to gliniarz pewnie sobie zapamieta ze zostal wyrolowany +mala miejscowosc to nie wrozy dobrze.
  18. Maska od Audi A3 Lakier jak to w Audi..pewnie twardy Biały pad Monster Shine dokładnie taki: http://www.mrcleaner.pl/monster-shine-pad-polerski-twardy-bialy-150mm-cutting-pad-p1107.html Ile czasu mam tak mielic w powiedzmy na połowie maski ? :decayed:
  19. Biedak.. Ale start miał miazdzaco lepszy
  20. Transit wzialbym go od Ciebie... Ale 64Ah to za duzo...bedzie niedoladowany..i nie wpłynie to korzystnie na niego.. Fabrycznie mialem 44Ah..55 to max..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.