Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dobre Kiedy relacja z pucowania Lexusa?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Cena zabija..ale ma jedna super zalete...ladnie utrzymywana nie straci na wartosci jak te nasze nowsze wynalazki..bardzo mi sie to podoba.... Mialem szczescie sie przejechac za kolkiem...wiecej nie potrzebuje Sa tez minusy..grzeje to od silnika strasznie..a klimatyzacja w tych latach to troche inna bajka.. Coz tak to jest ja masz taki agregat za plecami chlodzony powietrzem..to nie jest komfortowy samochod
-
[B7 ASB] Filtr cząstek stałych DPF - spory problem
Czasem po usunieciu filtra DPF baka pusci.. no bo jak ma nie puscic?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nie ja chce 993 turbo ale to chyba nie dam rady bo taka kase za stare auto..to trzeba miec kilka w garazu...gdzie to ujezdzac na codzien..zal.. 997 trzeba bedzie szukac w 4S...bo 996 jest brzydkie i wogole.. Widac Ci z Woli maja podobne gusta :wink4: :polew:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Prawidłowo.Przy 911 tez powroce do etylinki :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wylecz sie z 18
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Temat spalania powinien byc zakazany :polew:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To polecaj jak przyjdą Poza tym powiadam jeden sie smieje z ryski a inny lamentuje Jeden jej nie zauwazy a innego wkurza. Jakie ET ma ta felga skoro zamawiałeś?I do czego to montujesz jesli nie tajemnica?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie zalozysz 19 to pozamiatane bo te OZ MUSZA BYC DUZE czyli 19. Wrociłbym do Avusów.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nie przesadzaj .... a co w tym takiego ze ktos polozyl felge ? jesli zrobil to delikatnie to odpryskow nie bedzie Napisałem swoją opinię.Kazdy moze robic ze swoimi felgami co chce i kupowac u kogo chce. Wystawianie w ten sposob felg do zdjec za taka kasę to niechlujstwo moim zdaniem wiec wole nie wiedziec co tam sie dzieje na jego magazynku przy ponad 600 wystawionych aukcjach.I wszystko na KUP TERAZ.Jak widac ilosc sprzedanych dosc marna, z tego jeden neutral za rysy.Szmaty nie miał??
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Dla mnie koles ktory w ten sposob kladzie felgi na kamieniu za 10tys bez zadnej ochrony nie jest wart nawet wziecia telefonu do reki... Tyle w temacie tego Pana.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Jest w A8. I to taka wlasnie felga.21 cali Uploaded with ImageShack.us
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem piękna jest Ano ORI ale z A8 wiec zapakowanie tego do A4,A5 bedzie grubo problematyczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba to ten jak nie skrętny 8T0 941 029 AK lewa dzieki
-
Lampa biksenon lewa A5 nie skrętna
Panowie moze mi ktos sprawdzic numer katalogowy lampy biksenonowej do A5 lewej nie skretnej...?
-
[ALL B6] Zarysowane drzwi - kosztorys - niech ktos pomoże
dokładnie to ze zle stales nie umiejsza winy sprawcy.zaplaciles mandat za parkowanie a on nie mial prawa porysowac ci auta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie moze mi ktos sprawdzic numer katalogowy lampy biksenonowej do A5 lewej nie skretnej...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś o 7 rano punkt tak jak sie umawialismy był rzeczoznawca z Liberty Direct.. Tak fajny,punktualny i konkretny rzeczoznawca nigdy mi sie nie przydarzył.Poszło jak z płatka powiedział ze moge sobie juz naprawiac..ale ja tam wolę zeby klepneli kosztorys Buczaka Takze jak opuszcze "sanatorium" to działam
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
No ten daje fakturę jak widzisz.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 15:05_________________________________________________Ale fakt ten rozmiar za szeroki...zmuli wóz okrutnie..bezsensu..
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
:shocked: nie pomylilo Ci sie cos? ? To mowisz cene za 2sztuki ? http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=157249&rodzaj=0 ja za 2 gumy 225/50/R17 Dunlop Sport S1 zaplacilem 1200zl :gwizdanie: Komplet nówek kupiłem za tyle w zeszłym roku w pazdzierniku dot 2010.. :gwizdanie: :gwizdanie: Z wysyłką tyle dałem.Przyszły nowiutkie i sobie chwalę.Fakt szła zima i była okazja ale od czego mamy net... [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 15:00_________________________________________________http://allegro.pl/265-30-20-dunlop-sp-sport-maxx-gt-nowe-i1706194083.html Tylko te jakies stare.Zakładam sie ze da taniej..poza allegro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
System immunologiczny i nie tylko..dzis juz mialem dwa wywiady,przeswietlenie RTG płuc,EKG,cisnienie..ciekawe co dalej Ale sprawnie tu idzie to ze szok,zlego słowa nie mogę powiedziec...Tylko juz widze ze mam mandat za szybą w Opelku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No badanie dokładnie bo na razie nic nie wiadomo..
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
cena 19 czy 20 to bez roznicy moim zdaniem.roznice minimalne przy "popularniejszych" rozmiarach. Ja nowki 265/30/20 Conti sportcontact 3 kupiłem za 2500 z wysyłką..
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
najbliższy mod dzisiaj lub jutro... gumowe dywaniki PETEX Oryginały w salonach na promocjach bywają dość tanio. Jędrzej wiesz ze czy 20 czy 19 to i tak musisz bardzo uwazac..a powiem Ci ze roznica twardosci..minimalna..nie lepiej 20?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ech nie ma to jak wakacje w szpitalku Jakie te niektóre lekarki młode Tylko żarcie nie w moim typie... Poza tym wypas. :>