Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Dobre Kiedy relacja z pucowania Lexusa?
  2. Cena zabija..ale ma jedna super zalete...ladnie utrzymywana nie straci na wartosci jak te nasze nowsze wynalazki..bardzo mi sie to podoba.... Mialem szczescie sie przejechac za kolkiem...wiecej nie potrzebuje Sa tez minusy..grzeje to od silnika strasznie..a klimatyzacja w tych latach to troche inna bajka.. Coz tak to jest ja masz taki agregat za plecami chlodzony powietrzem..to nie jest komfortowy samochod
  3. Czasem po usunieciu filtra DPF baka pusci.. no bo jak ma nie puscic?
  4. Nie ja chce 993 turbo ale to chyba nie dam rady bo taka kase za stare auto..to trzeba miec kilka w garazu...gdzie to ujezdzac na codzien..zal.. 997 trzeba bedzie szukac w 4S...bo 996 jest brzydkie i wogole.. Widac Ci z Woli maja podobne gusta :wink4: :polew:
  5. Prawidłowo.Przy 911 tez powroce do etylinki :decayed:
  6. Temat spalania powinien byc zakazany :polew:
  7. To polecaj jak przyjdą Poza tym powiadam jeden sie smieje z ryski a inny lamentuje Jeden jej nie zauwazy a innego wkurza. Jakie ET ma ta felga skoro zamawiałeś?I do czego to montujesz jesli nie tajemnica?
  8. Nie zalozysz 19 to pozamiatane bo te OZ MUSZA BYC DUZE czyli 19. Wrociłbym do Avusów.
  9. nie przesadzaj .... a co w tym takiego ze ktos polozyl felge ? jesli zrobil to delikatnie to odpryskow nie bedzie Napisałem swoją opinię.Kazdy moze robic ze swoimi felgami co chce i kupowac u kogo chce. Wystawianie w ten sposob felg do zdjec za taka kasę to niechlujstwo moim zdaniem wiec wole nie wiedziec co tam sie dzieje na jego magazynku przy ponad 600 wystawionych aukcjach.I wszystko na KUP TERAZ.Jak widac ilosc sprzedanych dosc marna, z tego jeden neutral za rysy.Szmaty nie miał??
  10. Dla mnie koles ktory w ten sposob kladzie felgi na kamieniu za 10tys bez zadnej ochrony nie jest wart nawet wziecia telefonu do reki... Tyle w temacie tego Pana.
  11. Jest w A8. I to taka wlasnie felga.21 cali Uploaded with ImageShack.us
  12. podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem piękna jest Ano ORI ale z A8 wiec zapakowanie tego do A4,A5 bedzie grubo problematyczne
  13. chyba to ten jak nie skrętny 8T0 941 029 AK lewa dzieki
  14. Panowie moze mi ktos sprawdzic numer katalogowy lampy biksenonowej do A5 lewej nie skretnej...?
  15. dokładnie to ze zle stales nie umiejsza winy sprawcy.zaplaciles mandat za parkowanie a on nie mial prawa porysowac ci auta.
  16. Panowie moze mi ktos sprawdzic numer katalogowy lampy biksenonowej do A5 lewej nie skretnej...?
  17. Dziś o 7 rano punkt tak jak sie umawialismy był rzeczoznawca z Liberty Direct.. Tak fajny,punktualny i konkretny rzeczoznawca nigdy mi sie nie przydarzył.Poszło jak z płatka powiedział ze moge sobie juz naprawiac..ale ja tam wolę zeby klepneli kosztorys Buczaka Takze jak opuszcze "sanatorium" to działam
  18. No ten daje fakturę jak widzisz.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 15:05_________________________________________________Ale fakt ten rozmiar za szeroki...zmuli wóz okrutnie..bezsensu..
  19. :shocked: nie pomylilo Ci sie cos? ? To mowisz cene za 2sztuki ? http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=157249&rodzaj=0 ja za 2 gumy 225/50/R17 Dunlop Sport S1 zaplacilem 1200zl :gwizdanie: Komplet nówek kupiłem za tyle w zeszłym roku w pazdzierniku dot 2010.. :gwizdanie: :gwizdanie: Z wysyłką tyle dałem.Przyszły nowiutkie i sobie chwalę.Fakt szła zima i była okazja ale od czego mamy net... [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 15:00_________________________________________________http://allegro.pl/265-30-20-dunlop-sp-sport-maxx-gt-nowe-i1706194083.html Tylko te jakies stare.Zakładam sie ze da taniej..poza allegro.
  20. System immunologiczny i nie tylko..dzis juz mialem dwa wywiady,przeswietlenie RTG płuc,EKG,cisnienie..ciekawe co dalej Ale sprawnie tu idzie to ze szok,zlego słowa nie mogę powiedziec...Tylko juz widze ze mam mandat za szybą w Opelku
  21. No badanie dokładnie bo na razie nic nie wiadomo..
  22. cena 19 czy 20 to bez roznicy moim zdaniem.roznice minimalne przy "popularniejszych" rozmiarach. Ja nowki 265/30/20 Conti sportcontact 3 kupiłem za 2500 z wysyłką..
  23. najbliższy mod dzisiaj lub jutro... gumowe dywaniki PETEX Oryginały w salonach na promocjach bywają dość tanio. Jędrzej wiesz ze czy 20 czy 19 to i tak musisz bardzo uwazac..a powiem Ci ze roznica twardosci..minimalna..nie lepiej 20?
  24. Ech nie ma to jak wakacje w szpitalku Jakie te niektóre lekarki młode Tylko żarcie nie w moim typie... Poza tym wypas. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.