Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paweł wstydzil byś się żeby się na głupi kask połasić :laghing2: :laghing2: :bicz3: :bicz3:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Same listwy boczne to mnie nie robią.Musiałbym zderzaki zmieniac i zawieszenie od Slina wew zalozyc albo cos pokombinowac z nim... Potem mi kupujacy powie ze cos bylo..
-
[ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
To powodzenia kolego, wreszcie nie po to płacimy takie składki żeby nas rąbali na kasę wiecznie Przedstaw PZU faktury za naprawę a napewno wypłacą. A tu widać że kolega chce przyciąć więc sorry ale nie wiem skąd to oburzenie...
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ja mówiłem że Sline w A5 nie jest konieczny..ech zmieniłem zdanie...jednak te 10mm na zawieszeniu powoduje ze jest jeszcze bardziej rozdeptany a listwy progowe go obniżają dodatkowo optycznie.. Szkoda ze nie mam Sline zew i wewnetrznego... Dzisiaj mijałem sie z białą A5 na tych samych felgach w pełnym Slinie i lepiej to wygląda...tylko czemu Audi przy Slinie wew nie ma opcji jasnej tapicerki.. Autko naprawione i wczoraj je umyłem. Zabieram się za korektę lakieru. Uploaded with ImageShack.us
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę.
-
Ulubione piwo!
Kasztelan teraz rządzi.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kiedys probowalem ale ostatnio daje SV Shield na lampy..[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:29_________________________________________________Kupilem se wosk do testow Hehe 9200zł -rabat? Dzięki za spotkanko.
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
:kox: kot dyskusja OT
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
Ja pierdziele jak czasami czytam wasze "przygody" życia to włosy dęba stają. Apropo tata odzyskał kasę?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówiłeś że bez pianownicy nie myjesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak coś jutro zapraszam na pucowanko do nas :decayed:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wysyłaj do Krakowa do Czaji to Ci zrobi tą felgę. Za ile kupiłeś komplet?Może być na priv. 225 trochę mało,podziwiam. Felgi mają ET29?
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
A potem ktoś jebnie w zęby Tobie..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Biała skóra z alkantarą i elementami kalwarii :lol1: :facepalm: Pablo jak dla ciebie beż jest biały to musisz zwolnić z używkami.. :doh1: Miejsca z przodu pod dostatkiem z tyłu zależy dla kogo Mnie nie potrzebne.Dzieciaka upchasz.Prowadzenie jak to w quattro przyzwoite Ja wolałbym Stronica ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego :> Skrzynka jest OK przynajmniej nie martwie się tak że coś padnie przy tych niutkach
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
Wszystko pieknie ładnie pewnie to teraz działa, ale co będzie jak się to wypier...i?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
no nie nie 911 997 Turbo to wogóle inna liga...nie rozpoczynajmy tego tematu
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
Dziękuję dobranoc.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
:polew:
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
Więc słuchamy...
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
Ale przeciez normalna dyskusja na forum to bardzo fajna rzecz.Jesli to dobre namowisz wiecej osob,bezsensowne komentarze łatwo skontrować.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
dokładnie "on" nie mówi o spec.V, a o starszej wersji, ale już awd A była wersja nie AWD? [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 23:15_________________________________________________ no w tamtym temacie to akurat ja zabieralem dosc dlugo glos bo byly to bajki ze az czytac sie ich nie dalo choc osob przez watek przewinelo sie co nie miara to nikt nawet nei probowal tego negowac Moze i schodzi do 5s ale chetnie zobacze filmik skoro Malik nagral . Dla mnie malo prawdopodobne , ale napisalem ze mozliwe (np z dobrej gorki :naughty: ). Wiec moze dajmy Malikowi zamiescic filimik :gwizdanie: O jakim temacie mowicie?
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
Lubię takie tematy A czemu na PW?Nie mozna tutaj?Przecież to legalne.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
GTR 480KM-1740KG przelicznik 3,6kg na 1KM Subaru 320KM-1265KG przelicznik 3,95kg na 1KM Biorąc pod uwagę kosmicznę trakcję GTR i rozłożenie mas...no nie wiem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo a oglądałeś fotki tych felg? :mysli:
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Ale ja tylko pytałem czy masz...nic nie sugerowałem. Możesz go tu zamiescic?