Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)
Ale felga kupa straszna..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja tam lubie kalwarie
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
ja tylko tłumaczyłem skróty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:lol1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Git Pablo biore dysk na nastepnego spocika...
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
dobrze ze w koncu rozpoznajesz dobro :decayed:
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Doszedł i trzeci :polew:
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Nic nie boli :polew: Miedź rzecz nabyta
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
a masz wykres z hamowni tych 265KM?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Pytałem i bez szans;/ No raczej....
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Auta z silnikami w układzie V (6cylindrowe oraz 8) maja dwie rury rzedowe 4 cylindrowki jedną.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znowu Kornacki wtopił.Oglądam program w której jest Brera,teraz jest A5 i mowi o NAVI ktorej dany model nie posiada... Musi się bardziej przykładać OOOoo zauważył
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Miałem i mam w sumie..jesli sa otwarte to raczej nie jest to wielki problem..gorzej jesli ktoras jest przycieta i sie nie otwiera..sa juz ludzie ktorzy to naprawiaja zeby nie wymieniac calego modulu(w serwisie jeden to okolo 1850zł a sa dwa). Mnie sie tylko blad na Vagu pokazuje i to sporadycznie (nic na desce),bylem z tym w sewisie i ogladnal kumpel mowil ze moge to olac...
-
[INNE] Usuwanie DPFa w 2.0 Tdi 140PS
Zdiagnozuj najpierw problem zanim zaczniesz myslec o wywalaniu czegokolwiek...
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
nie koniecznie. Nie powiedział by prawdy, że auto było otwarte i jest to nie do udowodnienia bo kluczy przecież nie było w stacyjce... Nie masz kluczyka pal szesc dorobic nawet w starej obudowie,ale za brak dowodu zacznie sie weszenie i to mega sliska sprawa......
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dwa stare modele,ponoc lepsze te od dzisiejszych tak mi koles w serwisie powiedzial jak jeden oddawalem do naprawy.
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
A jak sie cos takiego załatwia? :mysli:
-
Strefa motocyklistów
Jest jak nowa.Ewenement z pewnością.Cena wysoka ale proporcjonalna do stanu i wyposazenia...daje nowki gumy,jest sportowy wydech i filtr.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pianownicy brak
-
Strefa motocyklistów
poszukaj w dziale "sprzedam" ktoś sprzedawał w zajeb....istym stanie CBR600RR Ja
-
[INNE] ASTRA 2 100 edition
niedoczytales kolego to jest wersja 100 edition wiec moja ma 100 koni :blink:
-
Strefa motocyklistów
Legenda miałem taką Jak dobry stan to motocykl bardzo OK.
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Nie robiłbym tego.Będziesz miał na 90% po gwarancji na motor. Nic tu serwis nie będzie do tego miał.Podłączą auto pod komputer w serwisie i będzie po ptakach. Odgórnie że tak powiem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Rafał mnie nie ale takimi docinkami i pytaniami nie majacymi zwiazku ze sprawą nikomu po prostu nie pomagasz. Ciężko coś tu wymyślić,żal mi obu stron bo to naprawdę przykra sytuacja.Na razie wszystko w rękach policji i oby zdarzył się cud i auto się odnalazło,czego obu stronom z całego serca życzę. A Bartkowi, choć osobiście go nie znam,ani z racji mojego modelu nie miałem okazji aby mi w sprawach technicznych doradzał i tak chętnie w przypadku zbiórki pomogę.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Wygląda to bene. Literówka poprawiona