Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. ja tylko tłumaczyłem skróty
  2. Git Pablo biore dysk na nastepnego spocika...
  3. dobrze ze w koncu rozpoznajesz dobro :decayed:
  4. Doszedł i trzeci :polew:
  5. Nic nie boli :polew: Miedź rzecz nabyta
  6. a masz wykres z hamowni tych 265KM?
  7. Pytałem i bez szans;/ No raczej....
  8. Auta z silnikami w układzie V (6cylindrowe oraz 8) maja dwie rury rzedowe 4 cylindrowki jedną.
  9. Znowu Kornacki wtopił.Oglądam program w której jest Brera,teraz jest A5 i mowi o NAVI ktorej dany model nie posiada... Musi się bardziej przykładać OOOoo zauważył
  10. Miałem i mam w sumie..jesli sa otwarte to raczej nie jest to wielki problem..gorzej jesli ktoras jest przycieta i sie nie otwiera..sa juz ludzie ktorzy to naprawiaja zeby nie wymieniac calego modulu(w serwisie jeden to okolo 1850zł a sa dwa). Mnie sie tylko blad na Vagu pokazuje i to sporadycznie (nic na desce),bylem z tym w sewisie i ogladnal kumpel mowil ze moge to olac...
  11. Zdiagnozuj najpierw problem zanim zaczniesz myslec o wywalaniu czegokolwiek...
  12. nie koniecznie. Nie powiedział by prawdy, że auto było otwarte i jest to nie do udowodnienia bo kluczy przecież nie było w stacyjce... Nie masz kluczyka pal szesc dorobic nawet w starej obudowie,ale za brak dowodu zacznie sie weszenie i to mega sliska sprawa......
  13. Dwa stare modele,ponoc lepsze te od dzisiejszych tak mi koles w serwisie powiedzial jak jeden oddawalem do naprawy.
  14. Jest jak nowa.Ewenement z pewnością.Cena wysoka ale proporcjonalna do stanu i wyposazenia...daje nowki gumy,jest sportowy wydech i filtr.
  15. Pianownicy brak
  16. poszukaj w dziale "sprzedam" ktoś sprzedawał w zajeb....istym stanie CBR600RR Ja
  17. niedoczytales kolego to jest wersja 100 edition wiec moja ma 100 koni :blink:
  18. Legenda miałem taką Jak dobry stan to motocykl bardzo OK.
  19. Nie robiłbym tego.Będziesz miał na 90% po gwarancji na motor. Nic tu serwis nie będzie do tego miał.Podłączą auto pod komputer w serwisie i będzie po ptakach. Odgórnie że tak powiem
  20. Rafał mnie nie ale takimi docinkami i pytaniami nie majacymi zwiazku ze sprawą nikomu po prostu nie pomagasz. Ciężko coś tu wymyślić,żal mi obu stron bo to naprawdę przykra sytuacja.Na razie wszystko w rękach policji i oby zdarzył się cud i auto się odnalazło,czego obu stronom z całego serca życzę. A Bartkowi, choć osobiście go nie znam,ani z racji mojego modelu nie miałem okazji aby mi w sprawach technicznych doradzał i tak chętnie w przypadku zbiórki pomogę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.