Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. No i co po przesiadce z 6 cylindrowych 3 litrow? Chyba ciezko?
  2. Nikt nie pisał że 3.0TDI sie bardziej psuje
  3. Muszę przyznać że hala do roboty jak złoto Pojemna,dobre swiatło,woda,elektryka na długich kablach z sufitu,miodzio tu jeszcze brudny tylko po odkurzaniu Jedynie kafelki by sie przydały ale nie są koniecznościa Uploaded with ImageShack.us
  4. nie chodzi mi recznie tylko polerka :evil: ??????i zrozum o co chodzi..
  5. A polerowałeś jak?Ręcznie? Toś za wiele nie zdziałał... Poza tym zes się pewnie naharował...
  6. Źle Ci się wydaje.. Fakt doświadczenia nie mam. Jakieś konkrety? :gwizdanie: Konkretnie taki silnik użytkuje.3.0TDI.. :gwizdanie: :gwizdanie: Nie wiem co by tu miało2-3 krotnie wiecej kosztowac niz w 2.0TFSi...no chyba ze cos grubo padnie... Ale i w 2.0TFSi mozna smialo ze szmalu wyskoczyc jak cos sie zesra,a nawiasem mowiac znam wiecej takich co wyskakuja ze szmalu przy naprawach w 2.0TFSI niz takich co posiadaja 3.0TDI od 2007 roku. Tyle w temacie. :gwizdanie: Konkretnie, myslę.
  7. Cienka blacha,lżejszy wóz nie ma co narzekać :decayed:
  8. pawel1380 odpowiedział(a) na adaczi temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie silnik był zmieniany.
  9. Fiolety za damski uj nie sa rozdawane To się nazywa szybkie sprowadzenie do parteru :decayed:
  10. Z tym Mesie to akurat prawda.Siedziałem kilka razy i twierdze ze w tym przypadku Mercedes nie zna granic bezczelnosci. Takze wszystkich narzekajacych na B8 odsyłam do tego modelu gwiazdy
  11. Krótko I przy nowym aucie po wyrzuceniu DPF kilka koni by ci przybyło... Chyba nie o to do końca chodzi...
  12. Brak mu co najwyzej 14 do serii..
  13. Lepiej gruby portfel
  14. :polew: :laghing2: :laghing2: :oklaski:
  15. kurde, a moja doba cały czas bezczelnie w trybie 24h, za cholere nie mogę jej przełączyć na tryb long life chociaż 36h wtedy, co jakiś czas byłaby szansa poświęcić 5h na mycie gdybym poświęcił 24h na mycie, żona prawdopodobnie wysłałaby mnie do specjalisty czyt.psychiatry a już napewno 5min po zakończeniu zaczęłoby padać :> Jeden z powodow dla ktorych sie nie ozeniłem..przez zone--->często gęsto psychiatra.. Zartuje oczywiscie.No ale nikt mi tego zabronic nie moze.Cos za cos.
  16. Phi ja pakowalem dziewczyne do bagaznika w Passacie zeby skrzypienie wytropiła.. Chyba to wypominała..aż wstyd sie przyznac Ale znalazła.. Poduszka pod amortyzatorem :polew: Ale moją żoną nie została.
  17. no właśnie..tego bym nie przeżył..mam jobla na tym punkcie..jak mi coś jęknie w aucie to nerw w skroni mi tika
  18. oni nigdy w Polsce nie byli..
  19. kerczi wynajales to choc raz?
  20. daj mniej..2,7 przod 2,5 tyl nic sie nie stanie
  21. Dzwoniłeś,oddzwaniałem ale nie miałeś juz chyba zasiegu..
  22. Ale A5 wiem czyje Marcina...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.