Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
tu to raczej wycinanie blotnika a nie szpachla.. :gwizdanie:
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Trzeba było mandatu nie przyjmować skoro uwazasz ze jestes niewinny.Na pewno zostałes o tym poinformowany. Nie wiem jak było ale czy policja to totalni idioci..na ogół miałem szczescie spotkac myslacych..nawet jak mi koles ostatnio wmawiał ze nie jego wina i zmienial zeznania co 5 minut.."idioci" wiary nie dali.. Reasumujac lezysz raczej.
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Stary nie da rady raczej.Grubymi nicmi to szyte. Watpię żeby były właściciel na to poszedł(straci znizki zarowno na OC jak i AC i na dodatek oszukuje ubezpieczalnie) Pytanie..czy dostałeś mandat?Policja zrobiła notatkę?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O Astrę to się bili prawie :decayed: Nieaktualne
-
[B5 AFB] omyłkowo bęzyna do baku
bęzyna?? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tym jeździsz na codzień Nie Vectrą. Ale tym parę zim zaliczyłem. Tylko pare lat temu.jako drugie auto super,walisz drzwiami nie zamykasz.Wszystko cię wali.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdyby ktos chciał wziasc udział w licytacji to zapraszam.. http://allegro.pl/opel-astra-1-4-1997-jezdzacy-bez-ceny-min-krakow-i1826131962.html
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Wywazaja koła na aucie w quattro???? Kozaki! Do niedawna jeden koles w polsce to robił w Warszawie z tego co się dowiedziałem. Bo przy quattro na torsenie skoro nie da sie w zaden sposob rozpiac napedu drgania jednej osi zakłocaja odczyt drugiej(tak mi to tłumaczył). Niestety tak to jest na gwarancji lepiej miec rozmiar kół jakie przewiduje producent.Wspominałem juz o tym przy kombinacjach z ogumieniem.
-
[ALL B6] Pomoc w dobrze felg i opon
głównie cena wyróżnia
-
[ALL B6] Pomoc w dobrze felg i opon
1.Będą 2.225/45 to klasyka Wiesz ze to wszystko to chinskie felgi?
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
Jestem za! To będą fabryczne rarytasy! Straszna to koza z tego S4 autora wątku...
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
Zabawka zacna Podoba mi się moc
-
[ALL] Szkoda całkowita
W jedna strone liczą ASO a w drugą juz nie.. :gwizdanie:
-
[ALL] Szkoda całkowita
za to szkoda całkowita?
-
[ALL B5] QUATTRO i różne szerokości opon
Odradzam mimo wszystko takich numerów bankowo to nie bedzie zdrowe na dłuższą metę. Różnica niby niewielka ale producent mówi nawet o identycznym bieżniku na wszystkich kołach..
-
Muzyka w naszych autkach
Justice Phantom 2 Soulwax Remix
-
Strefa Śmiechu
Uwielbiam Eda :polew:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Czas pokaze.. po zwykłym programie 370KM tam powinno byc jak złoto :kox:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
A beda to ładować do A4?SKad pewnosc? POwaznie by było..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie nie wolno za bardzo chcecie beze mnie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wróce z Chorwacji to wpadnę z kubełkiem[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 15:26_________________________________________________ sto lat sto lat a tu pada Dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to Najlepszego z tej okazji Dzięki Grzesiek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z okazji urodzinu umyłem dzis sam samochód no i mam
-
[ALL B6] Czy 3.0 quattro to dobry wybór?
Przod od B7 tył od B6...o nie.. nie rób tego..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Stare ale jare