Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. No tak ale jak z glosnoscia? Nie ma oczywiscie opon idealnych.Kazde maja lepsze i gorsze strony. A i opinie beda rozne. Tak BTW to te Dunlopy chyba często wygrywały testy.. Na ile to wiarygodne pozostawiam do opinii wam. Turdzi no nie próbowałem,ale czemu nie będę kupował zimówki to pogadamy
  2. Przetestowałem...w garażu..wali na cały garaż i piwnicę.. Zaraz mnie ktoś zapyta co to.. Efekt masakryczy my god co jest w składzie tego specyfiku... Też spŸóbowałem na wydawało mi się umytych zimówkach..
  3. Psikałem już CG Stripper Scent i znam zapach.Makki mi go pokazał.Fajny.I chyba trochę trwalszy od Lime.Także następny będzie on.Choć i tak uważam że jak na markę trwałość jest strasznie kiepska..nie wiem czy to zamierzone czy co.. Korci mnie zeby wybróbować już tego Iron X
  4. Dunlop Wintersport 3D to gumy których juz na zime nie zamienie od 4 sezonow zawsze ten model a mialem kilka rodzajow zimowek.Te najlepsze.
  5. Przyszły nowe zabawki..niewiele ale cieszy Tylko czemu ten Iron X tak cuchnie???? Quik Detailer Duraglossa o niebo lepszy moim zdaniem od Meguaiersa. CG Lime Scent fajny ale wietrzeje to w moment... Więc psikam co chwilę... Uploaded with ImageShack.us
  6. Jak dla mnie zero szału ta felga.Na Mesiu jeszcze całkiem wygląda,ale na A5 słabizna.
  7. straszne te lampy są.
  8. 1200 dolców +opłaty i przesyłka za jakieś repliki??Dziękuję..
  9. No i regulamin -wrzucając film na YT musisz zaakceptować to że, godzisz się na dalsze rozpowszechnianie filmu - również przez wstawianie skryptów na innych stronach.
  10. Jeśli ta TV wystąpiła o zgodę do Youtuba o komercyjne wykorzystywanie zawartosci i takową dostała to wszystko jest legalne. Ale byc moze prawnik mógłby to lepiej rozgrzebać..
  11. A ty pytasz autorów filmików jak wklejasz filmy tu na forum? To chyba podobna bajka pod względem prawnym...
  12. Robi w Warcie :polew:
  13. mozna prosic o link do watku?
  14. Haha a tak sie zarzekałeś że 18 max Dojrzałeś
  15. Drive - super. Kill the Irishman - jeszcze lepsze. Bracia Klitschko
  16. Smiejcie sie kiedys pojechalem motocyklem na myjnie kazalem umyc poszedlem na peta a jak wyjezdzałem to nie popatrzylem ze tylna gume pajac mi czernidlem potraktowal... Na zakrecie przy 100 omalo sie nie posrałem
  17. A ta listewka karbonowa wokół przycisków nie jest przypadkiem tylko wtedy jak masz Rns-e?A jak go nie masz to klapka przykrywajaca radio jest w carbonie...? Kolego jezdziłem kiedyś 2 tyg RS6+ numer 998..fajne auto..tylko to spalanie...
  18. Nie auto to nie proszek do prania...
  19. Raczej miałaby więcej...można by było ponegocjować z bankami..
  20. Moje gardło też w rozsypce..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.