Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B6] Czy 3.0 quattro to dobry wybór?
Nie robili quattro z Multitronickiem.Wiec tam musi być Tiptronic jeśli quattro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zrobiony fajnie.Duzy Fiat fajowy
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi oblukam w któryś wieczór czy faktycznie tak źle...pokombinujemy.. No trzeba uważać jak diabli.. Pomyśl jak ja kombinuję skoro jeszcze nie dotknąłem nic.. No raz krawężnika ale ku..a stał w miejscu ze kazdy tam rypał.... Czaja naprawił...przepolerował fragment,zapylił i wzial 80 złotych... z wywazeniem i zdjeciem gumy bo musiał... Praktycznie bez śladu,ale predkość była 2km/h.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Felge zrobi Ci Czaja bez sladu na wpyłce... A z opony chyba powietrze nie zeszlo tylko ja drasnąłeś na boku no nie?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Ja ostatnio na 1200km miałem srednie 8,0 na fisie..ale jechałem tylko z jednym pasazerem.Inna sprawa ze fragmentami i 240 szedłem.. Goniłem naprawdę dość mocno..
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
No wszędzie podają jako stan krytyczny 60 gram..ale dlaczego masz 86 i nic sie nie zapaliło to nie wiem..
-
[ALL B5] Rozładowany akumulator
a alternator sprawny?moze nie laduje..
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
Ja mam wprawdzie dosc nieduzy przebieg bo 40 kilka tysiecy km ale zapalila mi sie kontrolka dwa razy... Jesli moge dac jakas radę zeby przestawala sie zapalac to u mnie pomoglo...zaprzestanie uprawiania ecodrivingu.. Trzymam go na troszkę wyzszych obrotach a nie zmieniam biegu jak tylko mogę(albo np jak komputer sugeruje).. Po prostu na niskich obrotach on sie jeszcze szybciej zatyka podobnie jak i na biegu jałowym(np dawniej potrafiłem gadac w zatrzymanym aucie godzinę z włączonym silnikiem i to chyba nie było dobre dla DPF-a) Na autostradzie czasem go pogonię mocniej i od dluzszego czasu mam spokoj.
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
z kolami jak z butami..jedno musisz zobaczyc na nogach a drugie na aucie..
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
moze juz ma zonę...
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
mnie sie podobaja..a pasowac rozmiarem chyba bedzie choc nie wiem czy ET ciut nie za male do b6
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
Hipo nic Ci sie nie zapala nie szukaj dziury w całym. Mozesz profilaktycznie bedac na autostradzie wrzucic 4 bieg okolo 2200-2400 obroty i tak 15-20 minut jechac..(jesli 4 bieg za duza da ci predkosc zrzuc na 3) Jak bedzie chcial to proces sie uruchomi.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 15:45_________________________________________________ Nie jestem sprytny..a nuz sie czegos dowiem czego nie wiem...... Ale skoro mylisz sie to bez sensu ludzi wprowadzac w błąd..filtr DPF u wielu sieje grozę i strach z tego co widzę to najlepiej eliminować błędne informacje..
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
Wyzsze spalanie,podwyzszone obroty na biegu jałowym(np jak stoisz w korku).W zaleznosci od marki i silnika sa tez inne objawy np spadek mocy.
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
Myślę ze osoby czytajace ten temat juz same wywnioskują jak profesjonalne rady sa w tym temacie... Kontrolka zapali się jesli nawala czujniki cisnien (co jest oczywiste) lub czesciej jesli filtr po prostu sie zapcha. Moment kiedy filtr sie wypala mozna wywnioskowac z innych objawow zachowania silnika.I wtedy byłoby dobrze go nie gasic zeby proces sie zakonczył.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 15:23_________________________________________________ Oczywiscie ze tak.Mocno gryzacy zapach.
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
Zamiast walic łbem w scianę nie pisz bzdur.Ta kontrolka tylko informuje o zapchaniu filtra a nie mowi nic ze trwa dopalanie! Co wcale nie jest jednoznaczne.Innymi słowy dopalanie może trwac a wcale kontrolka tego nie sygnalizuje. Nie wprowadzaj w błąd.
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
W jaki sposob komputer informuje ze procedura wypalania trwa?
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Koła zmienione na zimowe to jasne,gruntowne sprzatanie i mycie wew i zew z zabezpieczeniem lakieru, nasmarowanie uszczelek,umycie letnich kół porządnie,dywaniki gumowe..tyle reszta i tak kontrolowana na bieżąco...
-
[ALL] Wycena wartości auta do AC
Klasyka niestety w przypadku Audi zawsze tak jest. I innych marek ktore w miare trzymaja cene.
-
[B7 BPP] 17" jest 235/45/17 czy wejdzie 225/50/17 ?
Wejsc to wejdą bankowo..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wogóle chyba fajni kolesie z tych Kliczko sadzac po wypowiedziach
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko chyba powiedział prawdę..zeby byc w wadze ciezkiej nie wystarczy duzo jesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Straszysz?Bo sie posrałem...własnie.. Panowie spokojnie i bez takich textów ...................
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez bylem zdziwiony.. Sorry ale mysle ze i ciebie rozdrazniłoby głupie stwierdzenie zebys sobie 15 zalozył...Moze ktos Ci sciepe zrobi na nie :wallbash: BTW Ciebie wytrzepało na 17 u mnie mniejszych zalozyc sie nie da..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Smiało próbuj. :gwizdanie: Nie zapomnij zapasu. OK chyba wystarczy juz tego tematu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink:Pablo napisz jeszcze raz z odpowiednią składnią bo cieżko pokumać.. A czemu mam tą dyskusję prowadzić tylko na spotach krakowskich a nie mogę o niej podyskutować ze wszystkimi ktorzy chca cos napisac a niekoniecznie mieszkaja w małopolsce? Przecież z innych wojewodztw ludzie tu raczej nie czesto zagladaja..