Treść opublikowana przez pawel1380
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Wylałem smierdziela na dół drzwi i wszystko w porządku A gładkie jak d*pa niemowlaka teraz Niesamowity to specyfik.
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
Oj piękna...i super że dach czerwony
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
W Polsce sprzedaje Best Performance i on jest chyba generalnym przedstawicielem u nas.. http://allegro.pl/uklad-wydechowy-milltek-audi-a4-2-0tfsi-b8-s-line-i1870623823.html Tanio do Ciebie nie jest..do 3.0 TDI 1/3 taniej... Poszukaj na ebayu można taniej ciut wyrwać... Chyba że kupisz w Polsce jak będziesz to może taniej ci założą..
-
[B5 AFN] Ile nadmuchac^^
na klapce wlewu paliwa masz naklejkę ile nabić w zaleznosci od obciazenia samochodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba było napisac 35 sekunda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że cię wzięło na A5 :kox: W przyszłym tyg jadę ze znajomym do Częstochowy jak fajnie wyjdzie to opcja do rozważenia..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem ale chyba tak paskudnie wygladac nie musi,jak doklejony..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/mitsubishi-lancer-evo-9-ultraleggera-i1843899707.html Pieknie ładnie,tylko kto projektował tył?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W V6 masz to w standardzie w innych za dopłatą. Reasumujac nie mam slina zewnetrznego ale obwodki chromowane wokol halogenow mam.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie za nisko?szczegolnie przod..troszke go do gory bedzie lepiej..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyjedź w Czwartek cena
-
Fani czterech kółek
mi też proszę
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Przy ET 26 i 20 calowej feldze 9 bedzie obcierka w A4 B8...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
felgi był z RS5 20 cali ET19 jak się nie mylę ET 26
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Nie boj sie, przezyje spokojnie:) Tylko najpierw usun, jezeli masz, asfalt:) Pozniej dokladne mycie wstepne i splukanie. Daj mu sie wyschnac troche albo calkiem jak bedziesz mial czas. Pozniej zastosuj IronXa na auto i zobaczysz ile masz osadu metalicznego Oj bedzie krwawil! Myślałem ze najpierw Iron X a potem glinkowanie..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no jak sucho to nawet przy zerze gorsze od zimowek,ale nie wazne nie temat tu o tym nie robmy OT
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
W nocy i miimalnie..to u nas 3 stopnie pojutrze zapowiadają... Jest sucho to szkoda jeszcze..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Elegancko ET takie samo jak u mnie. Nie za wczesnie jeszcze?
-
Steve Jobs nie zyje...
Ja też wieloletni fan...szkoda...
-
[B6 BBK] Moje S4
:polew: Fajna S4
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Które Dunlopy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedzie ktoś na kiełbaskę? :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie wiem skąd te dane, Pirelli i Micheliny aczkolwiek dobre to pierwszych miejsc nie zajmują... Na szybko: http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/test%20opon%20zimowych/wyniki%20testu%20opon%20zimowych.jpg http://koszykopon.pl/blog/index.php/opony,802,testy-opon-zimowych-adac-20092010.html http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?cat=20 :gwizdanie:
-
Alufelgi zimą
Jeżdżę i polecam