Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Wylałem smierdziela na dół drzwi i wszystko w porządku A gładkie jak d*pa niemowlaka teraz Niesamowity to specyfik.
  2. Oj piękna...i super że dach czerwony
  3. W Polsce sprzedaje Best Performance i on jest chyba generalnym przedstawicielem u nas.. http://allegro.pl/uklad-wydechowy-milltek-audi-a4-2-0tfsi-b8-s-line-i1870623823.html Tanio do Ciebie nie jest..do 3.0 TDI 1/3 taniej... Poszukaj na ebayu można taniej ciut wyrwać... Chyba że kupisz w Polsce jak będziesz to może taniej ci założą..
  4. na klapce wlewu paliwa masz naklejkę ile nabić w zaleznosci od obciazenia samochodu
  5. Trzeba było napisac 35 sekunda
  6. Widzę że cię wzięło na A5 :kox: W przyszłym tyg jadę ze znajomym do Częstochowy jak fajnie wyjdzie to opcja do rozważenia..
  7. wiem ale chyba tak paskudnie wygladac nie musi,jak doklejony..
  8. http://allegro.pl/mitsubishi-lancer-evo-9-ultraleggera-i1843899707.html Pieknie ładnie,tylko kto projektował tył?
  9. W V6 masz to w standardzie w innych za dopłatą. Reasumujac nie mam slina zewnetrznego ale obwodki chromowane wokol halogenow mam.
  10. nie za nisko?szczegolnie przod..troszke go do gory bedzie lepiej..
  11. Przyjedź w Czwartek cena
  12. mi też proszę
  13. Przy ET 26 i 20 calowej feldze 9 bedzie obcierka w A4 B8...
  14. felgi był z RS5 20 cali ET19 jak się nie mylę ET 26
  15. Nie boj sie, przezyje spokojnie:) Tylko najpierw usun, jezeli masz, asfalt:) Pozniej dokladne mycie wstepne i splukanie. Daj mu sie wyschnac troche albo calkiem jak bedziesz mial czas. Pozniej zastosuj IronXa na auto i zobaczysz ile masz osadu metalicznego Oj bedzie krwawil! Myślałem ze najpierw Iron X a potem glinkowanie..
  16. Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary
  17. no jak sucho to nawet przy zerze gorsze od zimowek,ale nie wazne nie temat tu o tym nie robmy OT
  18. W nocy i miimalnie..to u nas 3 stopnie pojutrze zapowiadają... Jest sucho to szkoda jeszcze..
  19. Elegancko ET takie samo jak u mnie. Nie za wczesnie jeszcze?
  20. Ja też wieloletni fan...szkoda...
  21. :polew: Fajna S4
  22. Jedzie ktoś na kiełbaskę? :kox:
  23. Nie wiem skąd te dane, Pirelli i Micheliny aczkolwiek dobre to pierwszych miejsc nie zajmują... Na szybko: http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/test%20opon%20zimowych/wyniki%20testu%20opon%20zimowych.jpg http://koszykopon.pl/blog/index.php/opony,802,testy-opon-zimowych-adac-20092010.html http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?cat=20 :gwizdanie:
  24. Jeżdżę i polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.