Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej.. Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękne katowanie lakieru...tak się składa że mycie "bezdotykowo" wodą pod ciśnieniem z prochem zdrowe dla lakieru też nie jest...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest coś takiego jak rękawica z mikrofibry...polecam
-
Petycja w sprawie obniżenia cen paliw
W takim razie petycja o podniesienie płac jest bardziej trafiona
-
Petycja w sprawie obniżenia cen paliw
To zupełnie normalne... Poza tym my w Unii jestesmy kolego... :gwizdanie: I tak gdziekolwiek obok nas jest drozej czy to Czechy,czy Austria,czy Niemcy... Więc raczej petycja kompletnie bez szans..
-
Petycja w sprawie obniżenia cen paliw
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
kompletnie nie widać efektu na tych zdjęciach...- Grand Theft Auto V
IV od pięćdziesiątej którejś misji robi się strasznie trudna i zarzuciłem grę...(napad na bank) Ale V kupię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.tvn24.pl/-1,1724204,0,1,policja-nasz-funkcjonariusz-kopal-po-glowie,wiadomosc.html Jak tylko policjant coś zrobi to wielka afera w TV, a jak te su***syny hooligany demolują i leją kogo popadnie, włącznie z reporterami to ich wypuszczają bo przecież nie ma żadnych dowodów?!. Wszystkich skur**synów bym pod ścianą ustawił i maszynowa broń i za**bać. Bezprawie pie***lone co za kraj, policja powinna ich lać na śmierć pałami. Może w tym przypadku tego gościa lał nie słusznie, ale tego nikt nie wie, bo na filmiku widać jak on idzie i nagle się wycofuje i tyle, a co robił wcześniej nikt nie wie. Paranoja to nasze prawo, na takich bandziorów tylko nosić broń i kula w łeb. Pewno pewno, policjant to stróż prawa i ma dawać przykład i kłaniać się przed bandytą bo oczywiście podnieść ręki nie może. Jak słyszę opowieści jak było za komuny, że jak szedł partol to ludzie kłaniali się i schodzili na drugą stronę drogi, bo czuli respekt, to aż chciało by się aby to wróciło, bo to co się dzieje teraz to jest szok Widać że wiele z komuny nie pamiętasz ...- B8 TrOOOOp
Widziałem lepsze okazje...Jędrku nie żałuj..- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Czyli jednak nadal box...- [ALL] Czym usunąć rysy z karoserii??? Jaka pasta polerska?
Tego typu pasty podobnie jak i sławetne tempo to nie jest dobre rozwiązanie. Żeby usunąć rysę na ogół jedna pasta to mało. Potrzeba troszkę więcej sprzętu aby zrobić to porządnie- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Czyli da się już zrobić w S4 pełną modyfikację oprogramowania w sposób bezpieczny?- [ALL] Czym usunąć rysy z karoserii??? Jaka pasta polerska?
Daj zdjęcie rysy i nic nie rób na razie. Bez zdjęcia to jak wróżenie z fusów. Ta pasta to badziew.- [B6 AWX] AVANT chyba na Shellu mnie orżnęli ?!?!
klasyka po prostu zrobił prawdziwy full Czego BTW robic sie nie powinno..- Wygrałem licytację, a sprzedający nie chce oddać towaru :(?
na takie akcje wnieśli poprawke w regulaminie na pewne działy w tym motoryzacyjny, tak jak ktos wczęsniej wspomniał skończyły sie łodzie za złotówke :gwizdanie: Kolego nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie bo jesteś lekko mówiąc niekompetentny Tu nie ma żadnej pomyłki,jest licytacja bez ceny minimalnej za tyle się sprzedaje. W ten sposób nikt nie ustalałby cenny minimalnej a jeśli kwota by go nie satysfakcjonowała mówiłby o pomyłce. Są zasady które obowiązują zarówno Sprzedającego jak i Kupującego. Powinien oddać te koła za taką cenę. Tyle że to jakiś idiota więc szkoda marnować na niego czasu,negatyw i tyle.Co by przestrzec innych przed takimi frajerami. Nie raz wystawiałem nawet auta od złotówki(jakieś stare robocze samochody) Zawsze sprzedawałem za ile wylicytowali,nawet nie godziłem się na zakończenie aukcji wcześniej. tak z pewnoscia oddałeś je za grosze pare razy maiłem taki dym na poczatku tez walczyłem o to żeby zabrać za tyle za ile wygrałem :gwizdanie: skończyło sie tak ze nic nie dostawałem a wymiana pogładów przechodziła na mailach wiec wiem jak jest w praktyce, skoro ktos nie jest zadowolony wylicytowanej ceny to nie odda za grosze tego bo regulamin każe, bla bla do sądu i sie sądować za 500zł wygracie z pewnoscią, donoscie do alegro napewno wam pomoze w hooj, rower tak kupiłem ze do dzisiaj nie dojechał, bo sprzedajacy wiedział ile jest wart i porostu za śmieszne pieniadze mi go nie odda i mozesz sie kłócić z takim a i tak nie wexniesz go za tyle Twoje historie i wywody mnie nie interesują. Są uczciwi ludzi i są oszuści. Sprzedawałem za tyle za ile ktoś wylicytował. Specjalnie z tego powodu nie płakałem. Po to jest aukcja bez ceny minimalnej,czasem wyjdziesz na tym lepiej (jak licytanci chwycą rywalizacyjnego bakcyla) a czasem taniej jak się nie uda. Od tego to jest.- Wygrałem licytację, a sprzedający nie chce oddać towaru :(?
na takie akcje wnieśli poprawke w regulaminie na pewne działy w tym motoryzacyjny, tak jak ktos wczęsniej wspomniał skończyły sie łodzie za złotówke :gwizdanie: Kolego nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie bo jesteś lekko mówiąc niekompetentny Tu nie ma żadnej pomyłki,jest licytacja bez ceny minimalnej za tyle się sprzedaje. W ten sposób nikt nie ustalałby cenny minimalnej a jeśli kwota by go nie satysfakcjonowała mówiłby o pomyłce. Są zasady które obowiązują zarówno Sprzedającego jak i Kupującego. Powinien oddać te koła za taką cenę. Tyle że to jakiś idiota więc szkoda marnować na niego czasu,negatyw i tyle.Co by przestrzec innych przed takimi frajerami. Nie raz wystawiałem nawet auta od złotówki(jakieś stare robocze samochody) Zawsze sprzedawałem za ile wylicytowali,nawet nie godziłem się na zakończenie aukcji wcześniej.- [ALL B8] Klapka wlewu paliwa się nie zamyka
Zamek kosztuje grosze w serwisie 60 zł z groszem :>- Klapka wlewu paliwa w A4 B8 nie blokuje się
Dość często pada ten element niestety..sam kosztuje grosze bo 60 kilka złotych tylko wymiana kłopotliwa..- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Sorry stary to nie ja się podniecałem Ja mogę ubolewać co najwyżej, bo raz taki mistrz mi dawno temu na tyle zaparkował. Ćwicz lepiej z zimówkami na felgach, bo na hamowaniu fizyki nie przeskoczysz, a o rozpędzaniu w zimie głupot nie pleć bo wszystkiego nie przewidzisz. Na auto było to i na zimówki znaleźć się powinno.- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
taaaak, porównanie a6 allroad z tylnionapedowym bmw i suvami wszystko wyjasnia czemu nie dali imprezy i evo? All-Wheel Drive Systems - wpisz w tlumacza google ... opis filmu to jedno, to czy ktos to dobrze zrobił to drugie no chyba ze sa letnie gumy zalozone, bo tak sie sklada ze jezdilem e46 330xd wiec mniejwiecej wiem co i jak gdy sniegi nastana taaaa tak sobie tłumacz, że Q nie jest w cale takie super i dobre.... na letnich przelatałem jedną zimę z czystej ciekawości i dla poprawienia umiejętności... śniegu było tyle, że auta się zakopywały a ja na tych letnich sobie jechałem i nigdy się nie zakopałem... pod domem parking na kilka aut zamykany... jak napadało śniegu to nikt nawet nie próbował wjechać a ja parkowałem mimo, że po kolana było tak tam zawiało.... odnośnie Xdriva to nie ma nawet co porównywać... - osobiście testowane na X5 Mistrzem hamowania też byłeś ? Czy zdradzisz nam tajemnice jak ten skromny element bezpieczeństwa przeskoczyłeś? Bo że sie rozpędzałeś lepiej od niejednego grata na zimówkach to uwierzę,ale co dalej?- [ALL] Powtórne wyważanie opony opon - czy warto?
Zawsze powinno się w takiej sytuacji wyważać koła.- 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Ochrzczone jak to mówią.. dobrze ze nic sie nie stalo.Ja bym jednak wynaprawiał wszystko na igłę i zobaczył co pod przednim zderzakiem- [B5 ADR] Rdzewiejące mikroopiłki wtopione w lakier pomocy
dokładnie Iron X załatwiłby sprawę na cholerę było to polerować...- [B7 BRB] Stopien zapelnienia DPF-a??
:wallbash: - Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe