Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej.. Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?
  2. Piękne katowanie lakieru...tak się składa że mycie "bezdotykowo" wodą pod ciśnieniem z prochem zdrowe dla lakieru też nie jest...
  3. Jest coś takiego jak rękawica z mikrofibry...polecam
  4. W takim razie petycja o podniesienie płac jest bardziej trafiona
  5. To zupełnie normalne... Poza tym my w Unii jestesmy kolego... :gwizdanie: I tak gdziekolwiek obok nas jest drozej czy to Czechy,czy Austria,czy Niemcy... Więc raczej petycja kompletnie bez szans..
  6. kompletnie nie widać efektu na tych zdjęciach...
  7. pawel1380 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    IV od pięćdziesiątej którejś misji robi się strasznie trudna i zarzuciłem grę...(napad na bank) Ale V kupię
  8. http://www.tvn24.pl/-1,1724204,0,1,policja-nasz-funkcjonariusz-kopal-po-glowie,wiadomosc.html Jak tylko policjant coś zrobi to wielka afera w TV, a jak te su***syny hooligany demolują i leją kogo popadnie, włącznie z reporterami to ich wypuszczają bo przecież nie ma żadnych dowodów?!. Wszystkich skur**synów bym pod ścianą ustawił i maszynowa broń i za**bać. Bezprawie pie***lone co za kraj, policja powinna ich lać na śmierć pałami. Może w tym przypadku tego gościa lał nie słusznie, ale tego nikt nie wie, bo na filmiku widać jak on idzie i nagle się wycofuje i tyle, a co robił wcześniej nikt nie wie. Paranoja to nasze prawo, na takich bandziorów tylko nosić broń i kula w łeb. Pewno pewno, policjant to stróż prawa i ma dawać przykład i kłaniać się przed bandytą bo oczywiście podnieść ręki nie może. Jak słyszę opowieści jak było za komuny, że jak szedł partol to ludzie kłaniali się i schodzili na drugą stronę drogi, bo czuli respekt, to aż chciało by się aby to wróciło, bo to co się dzieje teraz to jest szok Widać że wiele z komuny nie pamiętasz ...
  9. pawel1380 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem lepsze okazje...Jędrku nie żałuj..
  10. Tego typu pasty podobnie jak i sławetne tempo to nie jest dobre rozwiązanie. Żeby usunąć rysę na ogół jedna pasta to mało. Potrzeba troszkę więcej sprzętu aby zrobić to porządnie
  11. Czyli da się już zrobić w S4 pełną modyfikację oprogramowania w sposób bezpieczny?
  12. Daj zdjęcie rysy i nic nie rób na razie. Bez zdjęcia to jak wróżenie z fusów. Ta pasta to badziew.
  13. klasyka po prostu zrobił prawdziwy full Czego BTW robic sie nie powinno..
  14. na takie akcje wnieśli poprawke w regulaminie na pewne działy w tym motoryzacyjny, tak jak ktos wczęsniej wspomniał skończyły sie łodzie za złotówke :gwizdanie: Kolego nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie bo jesteś lekko mówiąc niekompetentny Tu nie ma żadnej pomyłki,jest licytacja bez ceny minimalnej za tyle się sprzedaje. W ten sposób nikt nie ustalałby cenny minimalnej a jeśli kwota by go nie satysfakcjonowała mówiłby o pomyłce. Są zasady które obowiązują zarówno Sprzedającego jak i Kupującego. Powinien oddać te koła za taką cenę. Tyle że to jakiś idiota więc szkoda marnować na niego czasu,negatyw i tyle.Co by przestrzec innych przed takimi frajerami. Nie raz wystawiałem nawet auta od złotówki(jakieś stare robocze samochody) Zawsze sprzedawałem za ile wylicytowali,nawet nie godziłem się na zakończenie aukcji wcześniej. tak z pewnoscia oddałeś je za grosze pare razy maiłem taki dym na poczatku tez walczyłem o to żeby zabrać za tyle za ile wygrałem :gwizdanie: skończyło sie tak ze nic nie dostawałem a wymiana pogładów przechodziła na mailach wiec wiem jak jest w praktyce, skoro ktos nie jest zadowolony wylicytowanej ceny to nie odda za grosze tego bo regulamin każe, bla bla do sądu i sie sądować za 500zł wygracie z pewnoscią, donoscie do alegro napewno wam pomoze w hooj, rower tak kupiłem ze do dzisiaj nie dojechał, bo sprzedajacy wiedział ile jest wart i porostu za śmieszne pieniadze mi go nie odda i mozesz sie kłócić z takim a i tak nie wexniesz go za tyle Twoje historie i wywody mnie nie interesują. Są uczciwi ludzi i są oszuści. Sprzedawałem za tyle za ile ktoś wylicytował. Specjalnie z tego powodu nie płakałem. Po to jest aukcja bez ceny minimalnej,czasem wyjdziesz na tym lepiej (jak licytanci chwycą rywalizacyjnego bakcyla) a czasem taniej jak się nie uda. Od tego to jest.
  15. na takie akcje wnieśli poprawke w regulaminie na pewne działy w tym motoryzacyjny, tak jak ktos wczęsniej wspomniał skończyły sie łodzie za złotówke :gwizdanie: Kolego nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie bo jesteś lekko mówiąc niekompetentny Tu nie ma żadnej pomyłki,jest licytacja bez ceny minimalnej za tyle się sprzedaje. W ten sposób nikt nie ustalałby cenny minimalnej a jeśli kwota by go nie satysfakcjonowała mówiłby o pomyłce. Są zasady które obowiązują zarówno Sprzedającego jak i Kupującego. Powinien oddać te koła za taką cenę. Tyle że to jakiś idiota więc szkoda marnować na niego czasu,negatyw i tyle.Co by przestrzec innych przed takimi frajerami. Nie raz wystawiałem nawet auta od złotówki(jakieś stare robocze samochody) Zawsze sprzedawałem za ile wylicytowali,nawet nie godziłem się na zakończenie aukcji wcześniej.
  16. Zamek kosztuje grosze w serwisie 60 zł z groszem :>
  17. Dość często pada ten element niestety..sam kosztuje grosze bo 60 kilka złotych tylko wymiana kłopotliwa..
  18. Sorry stary to nie ja się podniecałem Ja mogę ubolewać co najwyżej, bo raz taki mistrz mi dawno temu na tyle zaparkował. Ćwicz lepiej z zimówkami na felgach, bo na hamowaniu fizyki nie przeskoczysz, a o rozpędzaniu w zimie głupot nie pleć bo wszystkiego nie przewidzisz. Na auto było to i na zimówki znaleźć się powinno.
  19. taaaak, porównanie a6 allroad z tylnionapedowym bmw i suvami wszystko wyjasnia czemu nie dali imprezy i evo? All-Wheel Drive Systems - wpisz w tlumacza google ... opis filmu to jedno, to czy ktos to dobrze zrobił to drugie no chyba ze sa letnie gumy zalozone, bo tak sie sklada ze jezdilem e46 330xd wiec mniejwiecej wiem co i jak gdy sniegi nastana taaaa tak sobie tłumacz, że Q nie jest w cale takie super i dobre.... na letnich przelatałem jedną zimę z czystej ciekawości i dla poprawienia umiejętności... śniegu było tyle, że auta się zakopywały a ja na tych letnich sobie jechałem i nigdy się nie zakopałem... pod domem parking na kilka aut zamykany... jak napadało śniegu to nikt nawet nie próbował wjechać a ja parkowałem mimo, że po kolana było tak tam zawiało.... odnośnie Xdriva to nie ma nawet co porównywać... - osobiście testowane na X5 Mistrzem hamowania też byłeś ? Czy zdradzisz nam tajemnice jak ten skromny element bezpieczeństwa przeskoczyłeś? Bo że sie rozpędzałeś lepiej od niejednego grata na zimówkach to uwierzę,ale co dalej?
  20. Zawsze powinno się w takiej sytuacji wyważać koła.
  21. Ochrzczone jak to mówią.. dobrze ze nic sie nie stalo.Ja bym jednak wynaprawiał wszystko na igłę i zobaczył co pod przednim zderzakiem
  22. dokładnie Iron X załatwiłby sprawę na cholerę było to polerować...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.